Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

zašto bi sumnjao. dokazani idioti.

 

Ja se recimo slazem sa tobom za njih. A kako tebi izgleda ovo sto radi Valensija? Slobodno se opusti, izadji iz te korektnosti. Skroz ti je ok to sto hoce?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Firga said:

 

Ja se recimo slazem sa tobom za njih. A kako tebi izgleda ovo sto radi Valensija? Slobodno se opusti, izadji iz te korektnosti. Skroz ti je ok to sto hoce?

 

yebe mi se šta rade valensija, real, evroliga, partizan.

hoću da se zvezda primarno pokrije od problema ato ne da nije uspela, već izgleda da nije ni pokušala, dok nije ispalo sranje.

mislim na facua, yebe mi se za topića od 18 godina, preživeće.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

yebe mi se šta rade valensija, real, evroliga, partizan.

hoću da se zvezda primarno pokrije od problema ato ne da nije uspela, već izgleda da nije ni pokušala, dok nije ispalo sranje.

mislim na facua, yebe mi se za topića od 18 godina, preživeće.

 

Dobro, jasno. Ipak, sigurno imas neko misljenje o tome. Kako ti izgleda to s moralne ili bilo koje druge strane? Siguran sam da imas stav o tome. Jedino ako neces javno da ga delis.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

 

Dobro, jasno. Ipak, sigurno imas neko misljenje o tome. Kako ti izgleda to s moralne ili bilo koje druge strane? Siguran sam da imas stav o tome. Jedino ako neces javno da ga delis.

 

mene, kao i tebe i sve ostale, interesuje rezultat ovih dešavanja. nikoga ne interesuje moral, pogotovo što smo mi tu na minimumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Je li se klub uopšte žalio na zabranu registracije? 

 

Ne vidim logiku da EL odgovara Valensiji u roku od 24h a za Campazza još ništa nema. 

 

Quote

KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je klub odmah nakon dostavljanja odluke od strane finansijskog panela EL i izrečene kazna (po kojoj naš klub nema pravo da registruje nove igrače do 28.02.2023.godine), uputio hitan zahtev izvršnom direktoru Evrolige (CEO) Maršalu Glikmanu, kao jednu od svojih pravnih mogućnosti, da iskoristi svoje pravo i ovlašćenje, i suspenduje odluku finansijskog panela po osnovu člana 20 F Evroliginog Disciplinskog pravilnika!

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

mene, kao i tebe i sve ostale, interesuje rezultat ovih dešavanja. nikoga ne interesuje moral, pogotovo što smo mi tu na minimumu.

 

Epilog je druga stvar. Za jednu stranu smo se slozili. Zanima me da li je tebi ok ovo sto radi Valensija ili nije. Ne razumem zasto izbegavas odgovor. Nije obavezan naravno, ali ako znamo da odredimo minimum necega, to onda znaci da otprilike znamo i koliki je etalon. Gde se po tebi, u odnosu na taj etalon, nalazi ovo cemu tezi Valensija?

 

P.S. Ako smatras da nije za ovu temu, pitacu na temi o EL.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

Zanima me da li je tebi ok ovo sto radi Valensija ili nije. Ne razumem zasto izbegavas odgovor.

 

nije mi okej to što radi valensija. nije mi ujedno ni važno to što radi bilo ko osim nas, jer na to možemo da utičemo a tu smo usrali.

jel' ti misliš da nismo usrali? jel nas cia i vatikan pritiskaju a mi samo hoćemo samo da živimo u srbiji??

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nije mi okej to što radi valensija. nije mi ujedno ni važno to što radi bilo ko osim nas, jer na to možemo da utičemo a tu smo usrali.

jel' ti misliš da nismo usrali? jel nas cia i vatikan pritiskaju a mi samo hoćemo samo da živimo u srbiji??

 

Ne mislim. Vec sam napisao da se slazem s tobom. Bio sam jasan, sto se tvog pitanja tice. Tek sad si se i ti izjasnio o mom. Hvala,  dakle slazemo se da to sto radi Valensija nije ok.

 

Sad cemo sacekati epilog da vidimo ko je, da li je i koliko pogresio.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Just now, Firga said:

Sad cemo sacekati epilog da vidimo ko je, da li je i koliko pogresio.

 

to je svet u kojem tripujemo da smo mi & real, valensija, evroliga, evropska unija, bugarska - ravnopravni. mi nismo ravnopravni a ujedno pravimo sranja kao da smo superiorni u odnosu na pomenute. to srbija rutinski radi kroz istoriju, jer najebe narod a ne vlastela, kao npr nebojša čović.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima moral Valensije sa bljuvotinom koju smo napravili OPET u kratkom roku.

 

Čović obožave takve što više preispituju moral Valensije umesto njegovo vodjenje kluba. 

 

Slično se i danas pojavio neki padobranac da napise da je Zoran Savić slao dokumentaciju Vslensiji ili tako nešto. Srećom, deluje da je iskuliran 😄

Edited by duško matić
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

A da se zapitamo da li bi Valensija mogla ovo da radi da prvo mi nismo zeznuli stvar.

 

Druga stvar da li je to moralno ili ne.

 

A da li bi bile ovakve reakcije da mi u ABA ligi isto zahtevamo da recimo Buducnost isto napravi sto i mi?

 

To da li smo zeznuli i koliko, utvrdice se, verujem. Pa onda da sudimo, i 20:0 je ok. I novcano, kako god. Ako tako kazu pravila.

 

Ja sam pitao kako vam izgleda ovo na cemu insistira Valensija, s obzirom da nije uticalo na mec koji su izgubili. To nije u papirima, i za to nema pisanih pravila. Zato sam ga i svrstao u deo "moralno".

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Koja opcija je prihvatljivija 

 

A. Kampaco može sutra da igra, 20-0 za Valensiju

 

B. Ostaje pobeda protiv Valensije, Kampaco tek od marta

 

?

 

Lajk za A, ona medalja za B.

 

Šalim se.

 

samo da ne bude pod C, pod D znamo da neće sigurno.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, duško matić said:

Kakve veze ima moral Valensije sa bljuvotinom koju smo napravili OPET u kratkom roku.

 

Čović obožave takve što više preispituju moral Valensije umesto njegovo vodjenje kluba. 

 

Ne znam cemu ovo druze? Zasto mora etiketiranje?

4 minutes ago, uini said:

 

to je svet u kojem tripujemo da smo mi & real, valensija, evroliga, evropska unija, bugarska - ravnopravni. mi nismo ravnopravni a ujedno pravimo sranja kao da smo superiorni u odnosu na pomenute. to srbija rutinski radi kroz istoriju, jer najebe narod a ne vlastela, kao npr nebojša čović.

 

Sve tacno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nisam ocekivao ovakav ton u saopstenju Valensije na njihovom sajtu, skrojeno je da nedvosmisleno kaze kako je vas klub namerno prikrio transfer u kolaboraciji sa ABA ligom, jer je mozda mogao da dodje u situaciju da Topic bude od koristi. Imaju prava da budu salty koliko hoce, ali ovo je poprilicno agresivan stejtment a nekako mi se cini da ni EL nece blagonaklono gledati na celu situaciju. Trenutno je vec mnogo drame tako da ne ocekujem neke sankcije, ali Covic se bas zaigrao i to iz nezavidne pozicije, a do pre svega godinu/dve se trudio da gaji najprijateljskije odnose moguce.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

jbt ovim spancima stvarno neko odavde suflira

srpski ponos je zanimljiv fenomen

 

to što je Čović sujetan, samookruzen nesposobnim ljudima, pohlepan, ciničan, lažljiv i paranoičan, ne znači i da se oko kkcz ne dešavaju krajnje čudne stvari poslednjih mesec dana

 

što bi se reklo perfect storm iz vedra neba u seriji pobeda, ali mi se ne da objasniti samo sopstvenom nesposobnošću, koja svakako jeste povod i (više nego) delimično uzrok

 

kažem opet, baš bi bilo lepo videti kvartalne izveštaje drugih klubova, čisto kao primer da je fer kazniti kkcz jer jedina ne izravna saldo dugovanja na svaka tri meseca (ili ne sklopi očigledno sad već čuveni dogovor o dugovanjima hehe ili jednostrano to tako prikaže)

 

To je nekako bas statement, evo 17 klubova kvartalno sve pokrije, nulta dugovanja, jedino vi odudarate i ne može se više trpeti

 

Pritom transparentnost i konzistentnost na max

 

Ovako im se veruje na reč i šokiranost, ali i to je valjda ok, pravila su pravila (valjda, ni to se ne zna baš)

 

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Sa utakmice protiv Reala...

Utakmica se prelomila kad je Kuzmic izasao da odmori a pri jos egal rezultatu....

Za to vreve Tavarez nije izlazio iz igre...

To mi je malo neshvatljivo....

Mimo toga ona niska petorka bez ijednog poentera...

Nedovic a i Dobric ma koliko van forme u tom momentu ostaju na klipi....

Nista drugo nije moglo ni da se ocekuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sector said:

Je li se klub uopšte žalio na zabranu registracije? 

 

Ne vidim logiku da EL odgovara Valensiji u roku od 24h a za Campazza još ništa nema. 

Nije se klub zalio, samo smo poslali tralala mail Glikmanu da iskulira,reda radi.

Moze samo sudu u Lozani da se zali ali deluje da nisu toliko ludi da zaostravaju kada smo iovako na losem glasu.

Bas je mucno pratiti sve oko kluba i EL, ocigledno je da ce nesto morati da se menja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlado75 said:

Sa utakmice protiv Reala...

Utakmica se prelomila kad je Kuzmic izasao da odmori a pri jos egal rezultatu....

Za to vreve Tavarez nije izlazio iz igre...

To mi je malo neshvatljivo....

Mimo toga ona niska petorka bez ijednog poentera...

Nedovic a i Dobric ma koliko van forme u tom momentu ostaju na klipi....

Nista drugo nije moglo ni da se ocekuje.

Bez ljutnje, ali recenica se zavrsava tackom, a tri tacke samo cine da te zamisljam obucenog u mantil, sa sesirom i lupom u ruci, nesto kao inspektor iz LA 1950ih. 
 

3 minutes ago, medobrundo said:

 

to što je Čović sujetan, samookruzen nesposobnim ljudima, pohlepan, ciničan, lažljiv i paranoičan, ne znači i da se oko kkcz ne dešavaju krajnje čudne stvari poslednjih mesec dana

 

što bi se reklo perfect storm iz vedra neba u seriji pobeda, ali mi se ne da objasniti samo sopstvenom nesposobnošću, koja svakako jeste povod i (više nego) delimično uzrok

 

kažem opet, baš bi bilo lepo videti kvartalne izveštaje drugih klubova, čisto kao primer da je fer kazniti kkcz jer jedina ne izravna saldo dugovanja na svaka tri meseca (ili ne sklopi očigledno sad već čuveni dogovor o dugovanjima hehe ili jednostrano to tako prikaže)

 

To je nekako bas statement, evo 17 klubova kvartalno sve pokrije, nulta dugovanja, jedino vi odudarate i ne može se više trpeti

 

Pritom transparentnost i konzistentnost na max

 

Ovako im se veruje na reč i šokiranost, ali i to je valjda ok, pravila su pravila (valjda, ni to se ne zna baš)

 

 

 

 

pazi, sve stoji, ali ako smo stvarno ovo za Topica uradili, ja nemam reci. Jebo nas Topic da nas jebo, lik nije sekunde odigrao u sezoni a mi jedemo govna.

 

Mada 27. put odbijam da poverujem da smo toliko fizioloski tupi

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kendrick said:

Iskreno, nisam ocekivao ovakav ton u saopstenju Valensije na njihovom sajtu, skrojeno je da nedvosmisleno kaze kako je vas klub namerno prikrio transfer u kolaboraciji sa ABA ligom, jer je mozda mogao da dodje u situaciju da Topic bude od koristi. Imaju prava da budu salty koliko hoce, ali ovo je poprilicno agresivan stejtment a nekako mi se cini da ni EL nece blagonaklono gledati na celu situaciju. Trenutno je vec mnogo drame tako da ne ocekujem neke sankcije, ali Covic se bas zaigrao i to iz nezavidne pozicije, a do pre svega godinu/dve se trudio da gaji najprijateljskije odnose moguce.

 

Pa nek sankcionisu klub. A mi cemo Covica. Jadno je samo da neko zaradi na tome, a Valensija to hoce. Zato sam ih i okarakterisao kao lesinare. Da mi nije zao momaka i Duska, lakse bih podneo izbacivanje i oduzimanje svih pobeda, nego samo tu jednu. Tako ovi lesinari ne bi profitirali koliko su mislili.

9 minutes ago, medobrundo said:

 

to što je Čović sujetan, samookruzen nesposobnim ljudima, pohlepan, ciničan, lažljiv i paranoičan, ne znači i da se oko kkcz ne dešavaju krajnje čudne stvari poslednjih mesec dana

 

što bi se reklo perfect storm iz vedra neba u seriji pobeda, ali mi se ne da objasniti samo sopstvenom nesposobnošću, koja svakako jeste povod i (više nego) delimično uzrok

 

kažem opet, baš bi bilo lepo videti kvartalne izveštaje drugih klubova, čisto kao primer da je fer kazniti kkcz jer jedina ne izravna saldo dugovanja na svaka tri meseca (ili ne sklopi očigledno sad već čuveni dogovor o dugovanjima hehe ili jednostrano to tako prikaže)

 

To je nekako bas statement, evo 17 klubova kvartalno sve pokrije, nulta dugovanja, jedino vi odudarate i ne može se više trpeti

 

Pritom transparentnost i konzistentnost na max

 

Ovako im se veruje na reč i šokiranost, ali i to je valjda ok, pravila su pravila (valjda, ni to se ne zna baš)

 

 

 

 

 

Sad ce ti kazu kako ostali nisu vazni i ce te etiketiraju da branis Covica, jer jelte, usudio si se da razmisljas do koje linije su Coviceve brljotine, a sta je preko linije.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...