Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ali ove slike sto postavljaju Glikman sedi pored Savica na utakmici EL. Pa?

Zasto i mi ne ugostimo glavonju? Platite mu kurve, trandze (sta vec voli), ugostite, vodite u Gucu, tutnite nesto ispod zita...

Nije kosarka samo teren, jos bitnije su igrice van njega... Saveznika nikad dosta, a cini mi se da smo mi sa svima u svadji...

Mi u ABA ligi nemamo normalan tretman...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dulefabregas said:

Sve ce da prezivimo, samo ove 'objektivne' nikada. Dostojanstveniji su mi oni grobari sto lepo kazu mrzim sve sto je crveno nego ove pojave.

 

O dostojanstvu treba da pricaju likovi koji bi da podele licence sebi i komsiluku i time zavrnu sve ostale klubove u regionu za sva vremena da bi sad kukali kako je neko nepravedan jer kao nema iste arsine prema njima i Realu/Barci.

 

Kako da ne, kada je EL u sred sezone objavila da menja pravila da Igokea ne bi igrala EL, niko se nije bunio, kada je Zurnal pisao da Buducnost nece moci da igra EL niko se nije bunio, kada je Covic pricao da samo KKP i KKCZ mogu da igraju EL ni tada se niko nije bunio.

 

Meni je ovakva EL jeziva jos od stvaranja ovakvog formata i gomile debilnih nevaznih meceva, kao i pravila o minimalnom budzetu. Vama je jeziva sada, pa sta da kazem, nikoga ko se sad setio da EL ne valja ne zalim.

 

A svako ko priziva dve A licence za powerhouse je zasluzio da te dve A licence odu Lionsima i Towersima.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Nažalost, još uvek nije idealno stanje. Mogu da radim većinu stvari, osim kontakta sa ostalim momcima. Ide dobro, sporo je i dosadno... Bilo je bolno, ali ide to svojim tokom. Za nekih desetak dana rade se novi skeneri i tada bih trebalo da se priključim ekipi", kazao je Nikola Ivanović pre četiri dana, neposredno pred početak meča sa Barselonom u "Pioniru

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites






Nije ni Čović budala da saziva konferecije i proziva EL koja i narednih godina treba potencijalno nama da daje mesto za učešće.


Zar si morao ovo da napišeš...:)
Sada spremaj kokice...
Opet da podsetim na škorpion - žaba dogovor.
Čoki teško da zasigurno računa sebe na istoj poziciji u tim Zvezdinim ,,narednim godinama".
Njemu je upravo sada trebala ta Labudova pesma sezona jer mu je jasno da je ovo "once in a lifetime".
Na ovaj ili onaj način Faku odlazi. Nedaru će u ta dva meseca zdrobiti skautingom jer nam je spala knjiga na jednog EL beka.
Ništa od Polonare a verovatno nikog nećemo registrovati za EL ni tog 01.marta...jer čemu?
Daj bar da im tresnemo Valensiu, čisto fore radi...
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg naravno da nam je svima krivo sto se desava - i greska i amaterizam kluba, ali i ovo izdrkavanje od EL sa tezinom kazne. Meni je ipak najvise zao zbog povreda Vildoze, Dzonija i Martina, ali jbg to je sastavni deo sporta nazalost. Ne sumnjam u Duska i momke da ce izginuti na svakoj utakmici, a meni je to najbotnije i ne sumnjam da cemo pobedjivati i u narednim mecevima, Valensija mora pasti. 

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ne znam zasto se razvijaju apokalipticni scenariji. Zbog cega je ne bi igrali. Kad se sibas na visini gde je vazduh proredjen i gde te vetrovi sibaju velikom jacinom svakako da u nekim trenucima nije prijatno. Ne treba klonuti. Jedinstvo pre svega, Zvezda iznad svega. Sve ce to biti kako treba. Kosarka sa ovakvim finasiranjem u Evropi broji zadnje dane. U nekim novim postavkama verovatno ce Srbija imati dva evroligasa.  

Kako je samo narativ uvek sličan, ja to stvarno ne razumem.

 

Vidi šta nam rade Xhaka i Šaćiri, gde to ide, UEFA, FIFA mafija, gde ide taj fudbal.. pa gde ide Europa i EU sa ovakvom Ukrajinom/Rusijom, raspašće se sve, banda ucenjivačka koruptivna.. i generalno svet će se srušiti sa ovakvim Amerikama i Englezima, siledžije i lažljivci podmukli, Kinezi će to sve da srede bez i po muke.

A tu su uvek spremni neki novi Lukići, Terze, Kokeze, Mrkele drkele, Đure šnajderi, Ostoje, tzv. Čoki, Bokani, Vučićići, nastavitipoželji.

Princip može praktično da se preslika na svaku oblast na svaku temu.

 

Pa sve i da je ova EL kao što se piše, pa nek se raspadne, šta me boli.. ako mi radimo dobro i vredno kako treba, poslednji smo koji treba tim da se bavimo, takmičarsku alternativu imamo. Samo... bratko, u ABA i KLŠ nema pari, a u EL ima mnogo pari. Pa ne ulaze klubovi u tu EL da vide sveta i da igrači idu na Erasmus i da kupuju Lee Cooper.

A sad ko misli, da pare nisu bitne, neka baci prvi kamen.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:


 

 


Zar si morao ovo da napišeš...:)
Sada spremaj kokice...
Opet da podsetim na škorpion - žaba dogovor.
Čoki teško da zasigurno računa sebe na istoj poziciji u tim Zvezdinim ,,narednim godinama".
Njemu je upravo sada trebala ta Labudova pesma sezona.
Na ovaj ili onaj način Faku odlazi. Nedaru će u ta dva meseca zdrobiti skautingom jer nam je spala knjiga na jednog EL beka.
Ništa od Polonare a ako Faku ode ubrzo verovatno nikog nećemo ni potpisati do 01.marta...čemu tad?
 

 

Treba nam za Kls

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

 

Danas sam uspeo da procitam jedan lep post na twiteru.

 

Crvena Zvezda mi je kao porodica, i ja se nje ne odricem zbog greske nekoga iz te porodice.

Kao sto privatno ne mogu da se odreknem brata,sestre ,roditelja ili prijatelja ako urade nesto protivzakonito i da stanem na stranu sudije ili dzelata.
 

 

Kao sto je ZiS napisao, kada je  Nebojsa dr ( ili bilo ko iz kluba )u proslosti napravio dobar potez ( nebitno koji ) , dobijao je pohvale. 

 

Ali, ali ovaj twit,  na žalost,  pokazuje koliko je ovo "nase" društvo otislo u qr#c i koliko su "moralne norme" dotakle dno!! Kako mogu stati na stranu nekoga ko je počinio nesto protivzakonito,  koji to isto ponavlja iz godine u godinu?? Neko ko potpisuje ugovore sa igracima na štetu kluba ( ko je rekao Raduljica, a takvih slučajeva ima više), neko po ponavlja iste greške iz godine u godinu ( postavljanje trenera pocetnika,  losa selekcija igraca,  losa organizacija utakmica,( okruzen poltronima , familijom i nestrucnim kadrom za posao koji trebaju obavljaju)... itd itd ) ??

 

Mada, ovu pricu znamo, i vrtimo je u krug , ali .... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

 

 

A svako ko priziva dve A licence za powerhouse je zasluzio da te dve A licence odu Lionsima i Towersima.

Što tako pričaš za Barsu, Real, Oli, Pao, Fener, Efes, Žalgiris, Bajern, Asvel...? : ( 

 

Zašto mrski Litvanci daju pare samo Žalgirisu? Kako ne misle na Neptunas i ostalu sirotinju? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Piksi said:

Kako je samo narativ uvek sličan, ja to stvarno ne razumem.

 

Vidi šta nam rade Xhaka i Šaćiri, gde to ide, UEFA, FIFA mafija, gde ide taj fudbal.. pa gde ide Europa i EU sa ovakvom Ukrajinom/Rusijom, raspašće se sve, banda ucenjivačka koruptivna.. i generalno svet će se srušiti sa ovakvim Amerikama i Englezima, siledžije i lažljivci podmukli, Kinezi će to sve da srede bez i po muke.

A tu su uvek spremni neki novi Lukići, Terze, Kokeze, Mrkele drkele, Đure šnajderi, Ostoje, tzv. Čoki, Bokani, Vučićići, nastavitipoželji.

Princip može praktično da se preslika na svaku oblast na svaku temu.

 

Pa sve i da je ova EL kao što se piše, pa nek se raspadne, šta me boli.. ako mi radimo dobro i vredno kako treba, poslednji smo koji treba tim da se bavimo, takmičarsku alternativu imamo. Samo... bratko, u ABA i KLŠ nema pari, a u EL ima mnogo pari. Pa ne ulaze klubovi u tu EL da vide sveta i da igrači idu na Erasmus i da kupuju Lee Cooper.

A sad ko misli, da pare nisu bitne, neka baci prvi kamen.

De si naso meni ovo da pises? Ako je situacija ovakva kakva jeste Zvezda iznad svega znaci podrska Ivanovicu i igracima. Zadnji dani Evrolige u kontekstu novog modela Istocna  i Zapadna konferencija, gde bi trebali da se posibamo i obezbedimo dva kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, svašta smo radili, ali i drugi su, samo svoja sranja bolje kriju.

Mnogo smo ojačali, pa nas mrze veliki i podmeću nam klipove.

Samo pare gledaju zapadnjaci, propašće, samo što nisu.

...

 

Ja ovakve stvari slušam od 91. godine. Kapiram da bi bilo previše očekivati da se obrazac promijeni.

Uostalom, sve je to davno zapisano u Filosofiji palanke.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dusa me boli zbog Duska i momaka. Prvo ih je vodio pripravnik, onda smo doveli ozbiljnog trenera, nalupali pola EL, komsije u ABA rutinirali... Dodje Kampaco, krene strasno lozenje koje nije bez osnova jer cak i bez par igraca delujemo odlicno. I onda se desi ovakvo sranje ( mislim da znamo ko je glavni krivac, moze Bodiroga da nas ne mirise do sutra, to su samo jeftini izgovori za sopstvene propuste ). Bas to nisu zasluzili, ali uz njih sam maksimalno u narednom periodu sta god da bude.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Možda ja nisam sve ispratio u vezi Kampaca, ali zašto ljudi ovde pišu da će možda otići posle ove zabrane? Koliko znam ima ugovor do kraja sezone, je l' postoji možda neka stavka u ugovoru u vezi igranja Evrolige?

Pa neki bi to voleli, eto ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Pa da je Covic cist u ovome..Pa dosad bi bilo 100 saopstenja kako nas mrze(EL, zapad tj bilo ko) a ovamo dao izjavu kao da je ocekivao.

 

Ocigledno je nesto vece...

Ne, nego nije mu ovo roman lisac i ostoja pa da trucka u prazno.

Ovde zna da mora da se ponasa nevezano da li je u pravu ili ne.

 

Ovo sto vidimo je zakon jaceg i klasicno izivljavanje. Verovatno smo jedini klub u EL koji je na nuli sa dugovanjima trenutno, i efekat toga je dodatna kazna 😂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, suptil said:

De si naso meni ovo da pises? Ako je situacija ovakva kakva jeste Zvezda iznad svega znaci podrska Ivanovicu i igracima. Zadnji dani Evrolige u kontekstu novog modela Istocna  i Zapadna konferencija, gde bi trebali da se posibamo i obezbedimo dva kluba. 

Nema ljutiš, nisam mislio tebe, nego ovakav narativ, ko što sam i naveo. Ne pada mi na pamet da nekoga napadam ili solim pamet, daleko bilo. Ako sam te ne daj bože uvredio ili bila šta slično, izvini.

Al prosto morao sam da napišem, dao si mi istočnicu 🙂 

Što se tiče Duška i ekipe, apsolutno stoji, i zbog toga mi je i toliko krivo.. kad smo ovakav momentum napravili, pa onda neko usere sve.

U sledeće tri utakmice jednu barem da pobedimo, ja ću biti zadovoljan, pa da tzv. Čokija bude bar malo sramota, kad vidi kako se na parketu bori za Zvezdu, a ovi se sprdaju sa klubom.

Link to comment
Share on other sites

Pa neki bi to voleli, eto ...
A ima i onih koji bi voleli da nam Fakundo dva meseca igra bar ABA ligu a putuje sa igračima na EL gostovanja kao navijač.
Onda u martu da im se pridruži na EL parketima kada u najboljem slučaju budemo na 11-14...pa da nam se krvave oči nagledaju revijalnog Kampaca kako bača asiste kroz noge vazda i zalud...za preterane novce. Samo bi razvukli ovu agoniju na celu sezonu i timu okačili teg oko vrata. Mi smo već u problemu kako ćemo izgurati tekmu sa Realom bez prekida.
U slučaju da ostane ova kazna do 01.03. besmisleno je zadržati ga ako neko želi da preuzme njegov ugovor. Teško da postoji stavka u ugovoru da ga može raskinuti u svoju korist ako ne odigra 9 i više EL tekmi.



Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

A ima i onih koji bi voleli da nam Fakundo dva meseca igra samo ABA ligu a putuje sa igračima na EL gostovanja kao navijač.
Onda u martu da im se pridruži na EL parketima kada u najboljem slučaju budemo na 11-14...da se nagledamo revijalnog Kampaca.

Ima jašta ... al ne uživamo zbog toga što smo uskraćeni i za EL, jbg. sila Boga ne moli.

Koga nema bez njega se mora.

Link to comment
Share on other sites

A što se Fakunda tiče.. pa ako mu isplatimo/isplaćujemo sve po ugovoru, mislim i da ne postoji osnov za raskid, osim ako ne postoji neka klauzula u ugovoru u igranju EL, možda ako neko zna nešto više o tome. Naravno, ako postoji interes obe strane da nema smisla, takođe odlazi. Ja bih lično ipak da ostane. Proćiće i ta dva meseca nekako. Pa i nije svejedno na kraju ako budeš deveti recimo ili trinesti na tabeli. Ne moramo da imamo pred očima samo F4, top 8 ili raspad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...