Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, goldberg said:

 

Necemo tako, protiv tih 600 miliona je bio svako, protiv Obradovicevih legionara je ovde ispisano na hiljade postova, a sad je odjednom druga prica i sve je u redu.

 

E pa nije u redu i nikada i nije bilo u redu.

 

Zasto bi neko bio protiv 600 miliona? Da taj ugovor nije dobra poslovna odlula, ne bi ovi iz Uniteda toliko vristali. Njihova ponuda je bila malo manja, pa se postavlja pitanje zasto se njima isplati da plate, a Telekomu ne. Telekomu ce taj novac da se vrati, verovatno i preko toga. Cela polemika je bila cisto politicke pritode, a ne ekononske.

 

Ja nisam bio protiv Zeljkovih legionara. Moj stav je, da ako vec nema privatizacije, drzava treba da izdvoji ovaj novac za kosarku. Ne samo za blizance vec i za druge, ali naravno i da je Evroliga prioritet. I bolje dati 20 miliona za konkurentne timove, nego 10 miliona za dzakove za udaranje. 

 

Ako vec hocemo da poredimo sa ranijim godinama, pa i budzet drzave je u apsolutnom iznosu dupli veci nego pre 7-8 god. Normalno je da se daje vise. I jednima i drugima i trecima. Ja bih pojacao i rukomet i vaterpolo i odbojku. Njima ne treba mnogo. Suludo je kritikovati ovo jer je to jako mali novac u poredjenju sa tim za kakve se gluposti trosi na desetine miliona evra. 

 

 

Kampaco jeftiniji od Motike.

Edited by Profesor
  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Profesor said:

 

Zasto bi neko bio protiv 600 miliona? Da taj ugovor nije dobra poslovna odlula, ne bi ovi iz Uniteda toliko vristali. Njihova ponuda je bila malo manja, pa se postavlja pitanje zasto se njima isplati da plate, a Telekomu ne. Telekomu ce taj novac da se vrati, verovatno i preko toga. Cela polemika je bila cisto politicke pritode, a ne ekononske.

 

Ja nisam bio protiv Zeljkovih legionara. Moj stav je, da ako vec nema privatizacije, drzava treba da izdvoji ovaj novac za kosarku. Ne samo za blizance vec i za druge, ali naravno i da je Evroliga prioritet. I bolje dati 20 miliona za konkurentne timove, nego 10 miliona za dzakove za udaranje. 

 

Ako vec hocemo da poredimo sa ranijim godinama, pa i budzet drzave je u apsolutnom iznosu dupli veci nego pre 7-8 god. Normalno je da se daje vise. I jednima i drugima i trecima. Ja bih pojacao i rukomet i vaterpolo i odbojku. Njima ne treba mnogo. Suludo je kritikovati ovo jer je to jako mali novac u poredjenju sa tim za kakve se gluposti trosi na desetine miliona evra. 

 

 

Kampaco jeftiniji od Motike.

Bas si lepo ovo objasnio. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Devil In My Pants said:

jok samo NBA out 1.8m+2.5m..Real nema love to da plati..cudno mi ovo..koji mu je motiv kad nece biti u osam...cudno bas.

 

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sa ovim se slazeem..

I Nedovica 300k

 

52 minutes ago, Devil In My Pants said:

Real nema da plati.. Oly nudi manje, novinari pisu..ali ti tvrdis drugacije 😁

Jel bese treba 20? 

 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Profesor said:

 

Zasto bi neko bio protiv 600 miliona? Da taj ugovor nije dobra poslovna odlula, ne bi ovi iz Uniteda toliko vristali. Njihova ponuda je bila malo manja, pa se postavlja pitanje zasto se njima isplati da plate, a Telekomu ne. Telekomu ce taj novac da se vrati, verovatno i preko toga. Cela polemika je bila cisto politicke pritode, a ne ekononske.

 

Ja nisam bio protiv Zeljkovih legionara. Moj stav je, da ako vec nema privatizacije, drzava treba da izdvoji ovaj novac za kosarku. Ne samo za blizance vec i za druge, ali naravno i da je Evroliga prioritet. I bolje dati 20 miliona za konkurentne timove, nego 10 miliona za dzakove za udaranje. 

 

Ako vec hocemo da poredimo sa ranijim godinama, pa i budzet drzave je u apsolutnom iznosu dupli veci nego pre 7-8 god. Normalno je da se daje vise. I jednima i drugima i trecima. Ja bih pojacao i rukomet i vaterpolo i odbojku. Njima ne treba mnogo. Suludo je kritikovati ovo jer je to jako mali novac u poredjenju sa tim za kakve se gluposti trosi na desetine miliona evra. 

 

 

Kampaco jeftiniji od Motike.

 

Jos samo da navedes jos jednu drzavu u Evropi koja daje ovoliko novca klubovima - u kosarci jedino imas KK Buducnost a i oni imaju daleko manji budzet.

 

Dalje, super je to da je EL prioritet, a zaboravlja se da KKP igra EL zbog toga sto ima milione, a ne zbog imena kluba, trenera ili navijaca. Mislim, hajde sad da se ne pravimo blesavi kao kad SNSovci podele lazne poslove svojima, a neko kaze "pa sta imate protiv, pa ne treba samo oni da imaju stotine hiljada, kamo srece da vecina gradjana od drzave dobija pristojna mesecna primanja".

 

Cilj svih ovih miliona je potreba naprednjaka da neukima i lakomislenima zamazu oci pa ce da pomisle kako nam je standard nikad bolji, eto ne krade se pa ima i za klubove. Ne prave oni nikad mocniju KLS jer znaju da to nikoga ne zanima, samo odvrcu slavinu na niske strasti i "uvek su bili Udbin klub - hahaha, kazu to oni koji su osnovani u Zagrebu". Znas kad ce da naprave KK Novi Beograd i dodele mu "Arenu"? Nikad, jer se zna ko prati kosarku, a ko vaterpolo (skoro pa niko).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

Jos samo da navedes jos jednu drzavu u Evropi koja daje ovoliko novca klubovima - u kosarci jedino imas KK Buducnost a i oni imaju daleko manji budzet.

 

Vidi, ja sam 100% za zdravu privatizaciju. Ali to izgleda necemo doziveti. A pitanje i ko bi bio spreman. Jer sem fudbala, praktično nijedan kolektivni sport nije ekonomski isplativ. 

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice tog Beronovog "utisavanja publike" - pa to nije bilo utisavanje, nije bila takva gestikulacije vec vise ono pokazivanje dlanovima ka dole u fazonu "polako, polako" sto i jeste ok, promasio je pre toga barem dve trojke i nije se ustrucavao da uzme i taj sut koji je na kraju odlucio. 

 

Ne bi mi bili cigani kad ne bi pravili skandal tamo gde ga nema. A onda da budemo gospoda kad bas i ne moramo (Nedovic, pobednicki kos protiv komsija). 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...