Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Eh da, jos jedna stvar. Nije ovde prepreka ni Vlada i to sto ce on dobiti nogu (dobio je i ranije), ni to koliko ce kostati Ivanovic, ni to kakav je Ivanovic i sta igraci misle o njemu, pre svega Vildoza koji je radio sa njim. Nista to nije problem.

 

Ovde je jedini problem Nebojsina sujeta, sto je nekoliko puta pojeo govno sa tim neiskusnim trenerima, i sto je naglasio da vise nece podleci takvom pritisku. A realno samo je Alimpijevic postao trener. "Ubo" je jos jedino sa Tomicem, mada nije on bas toliko neiskusan i pocetnik bio. 

 

Milivoje Lazic, Vlada Vukoicic, Milenko Topic (ispao na kraju car - uzeo KLS i to je to), Andrija Gavrilovic... da ne pominjemo Sakotu koji nije bio pocetnik ali je vec obrnuo igricu 😄 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kooineeperk said:

Razmisljati o ostanku Vlade dok ti je dostupan Ivanovic je kao da se zabavljas sa nekom malom brkatom debeljucom (jbg ne izbija mi Vladin imidz iz vizije), mlada jos i nedovoljno sazrela i sa kojom ti je ocigledno da nemas perspektivu i moze samo da te povuce dole, a osmehuje ti se seksi profesorica psihologije, jeste da ima skoro cetr'es' i vec 3x je bila razvedena, ocigledno da nije bas "cista u glavi" ali je u top formi i znas da zna znanje. 😉 A ti momak u najboljim godinama...  😄

 

Posluzice da se premosti do neke prave (stare?) ljubavi.  

 

 

Ovako nešto? 😄

whip-jhene-aiko.gif

whip-jhene-aiko.gif

(ovo joj materijal iz mlađih dana - pre drugog razvoda : D ) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Čovek je tim fazonima uzeo titulu pre dve godine.

 

Što se mene tiče, dižem i ruke i noge za njega, makar nam ostalo 6 igrača u rosteru.

 

jedno je imati striktna pravila u igri ili generalnom timskom ponasanju a drugo arciti igrace psiho-fizicki kao da su neke stvari za jednokratnu upotrebu.

 

lik je dokazani sadista a takvi pristupi danas slabo do nikako ne prolaze.

 

moze se biti strog, principijelan i zahtevan i bez toga.

al okej, otkud znam, mozda je to fetis koji nedostaje navijacima.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskustvno ne moze da se kupi. Mora da se stekne. Nemam nista protiv talenta Vlade Jovanovica, siguran sam i da je Alimpijevic znao teoretski sve akcije u kosarci. Ali covek se pogubi cim se ritam utakmice promeni, cim protivnik odreaguje, Vlada ne ume. I u principu to je kljuc dobrog trenera, da vidis dinamicki, ne staticki. Da se aklimatizujes na protivnika. Da odreagujes. To se 95% stice iskustvom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da mračim, ali Alimpije je bar svojevremeno imao kakvu takvu harizmu (namrštenog batice iz teretane) iako ne autoritet, Vlada mi je i na tom polju potpuni bezveznjak. Posle je Alimpije dosta napredovao, čak mi se sviđa i kako priča ono što sam čuo. Meni bi on bio opcija 1 na duže staze, ali naravno da nije lud da ode iz Burse gde je car u klub koji ga je oterao govnjivom motkom i gde je pritisak nenormalan.

 

Ivanović nije dobro rešenje jedino ako su mu konkurencija Laso, Pascual, Sfeiropulos, Kokoškov i ta ekipa. Pošto su mu konkurencija Vlada pripravnik, Šako legenda i slični, to je meni no brainer. Ne ložim se inače nešto na Duška i njegove metode, ali čovek ima rezultate i veoma ozbiljan rezime iza sebe, a takođe poseduje i roaming.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vi uveliko pričate o novom treneru kao da je to stvar koja se rješava u narednih sedam do deset dana.

Ja mislim da će morati da se dese bar još dva-tri ovakva zadra, pa da Čović proguta govno i prizna da je pogriješio.

A čak i ako se to desi ne očekujem poznato trenersko ime, mislim da je Čović potrošio poznate trenere koji su mu bili dostupni. Može da dobaci do nekog poslušnika, čak mislim da bi Šakotu prvog zvao.

  

Link to comment
Share on other sites

Ko prizeljkuje Alimpija na long term, kosarku posmatra iskljucivo na kratkorocne rezultate.

 

Poprilicno imaju sanse da budu deveti u EC. Bitim mu je zabod, ostalo manje vise krs.

 

Jbte da li je realno da neko zeli Alimpija na long term i jos kad neko kaze da ga je zicer delio od titule...gde je kup i tu ne mislim na kkp..ma sve ostalo.

 

Nek ljubi Covica i daleko mu kuca, teski nemac pojma.

 

Umesto da dovedemo iskusnog i kvalitetnog trenera, ovde se prica o nekim levatima.

 

Za trenera moras dati kes, time se placa iskustvo i znanje. Ni to nije garant, ali  da ljudi spominju Alimpijevica...uzas

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Vi uveliko pričate o novom treneru kao da je to stvar koja se rješava u narednih sedam do deset dana.

Ja mislim da će morati da se dese bar još dva-tri ovakva zadra, pa da Čović proguta govno i prizna da je pogriješio.

A čak i ako se to desi ne očekujem poznato trenersko ime, mislim da je Čović potrošio poznate trenere koji su mu bili dostupni. Može da dobaci do nekog poslušnika, čak mislim da bi Šakotu prvog zvao.

  

 

Sad je najbolji timing za to.

- reprezentativna "pauza", daje neko vreme novom treneru da upozna igrace a ne da ih vodi odmah na utakmicu

- desio se taj (ne)sretni poraz protiv Zadra posle kog mozes da das otkaz a da se ne pravdas mnogo - jer kako ces da das otkaz treneru kad dobije Cibonu kod kuce a sledi posle toga Partizan. Menjas pre da bi trener imao jednu laksu utakmicu pre nego sto docekamo Partizan. EL necu ni da pominjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nasi klub ,igraci ,treneri i svi mi na tribinama imamo sansu da se dovedemo u koliki toliki red i da u derbiju 28og pokazemo karakter i da taj mec bude prekretnica neka.

 

Sve je to mali Perica lepo zamislio ( u ovom slucaju sam ja taj mali ) jos samo da sprovedemo u delo 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kari je najbolja opcija koju Čović može da izvuče iz rukava, a koja bi sarađivala sa njim. 

Za njega je i rad u reprezentaciji veliki teret, on to fizički ne može da izdrži ... godine su u pitanju.

Možda kao neki savetnik, što nije rešenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Sad je najbolji timing za to.

- reprezentativna "pauza", daje neko vreme novom treneru da upozna igrace a ne da ih vodi odmah na utakmicu

- desio se taj (ne)sretni poraz protiv Zadra posle kog mozes da das otkaz a da se ne pravdas mnogo - jer kako ces da das otkaz treneru kad dobije Cibonu kod kuce a sledi posle toga Partizan. Menjas pre da bi trener imao jednu laksu utakmicu pre nego sto docekamo Partizan. EL necu ni da pominjem. 

 

Sve je to tačno, ALI pravo pitanje je da li je Čović spreman da prizna bar sam sebi da je VJ težak zajeb. Ja mislim da još nije.

Ako jeste, i ako poduzme nešto po tom pitanju, biću prijatno iznenađen.

Kažu da je na društvenim mrežama krenuo rant prema Dozetu i onom Bagziju. Vjerovatno i Čović prema njima usmjerava krivicu. A oni su možda doveli jednog do dva igrača.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Za njega je i rad u reprezentaciji veliki teret, on to fizički ne može da izdrži ... godine su u pitanju.

Možda kao neki savetnik, što nije rešenje.

 

i da je u cvetu mladosti, termini se neminovno poklapaju, ne mozes biti i selektor i trener kluba. 

nevezano za zvezdu, ne znam sta scariolo radi kada spanija pohadja ove prozore tokom sezone a virtus igra euroleague?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

i da je u cvetu mladosti, termini se neminovno poklapaju, ne mozes biti i selektor i trener kluba. 

nevezano za zvezdu, ne znam sta scariolo radi kada spanija pohadja ove prozore tokom sezone a virtus igra euroleague?

Vidim da veceras igra Armani vs Virtus.

 

Verovatno ne mogu u cet-petak zbog prozora(Skariolo).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

i da je u cvetu mladosti, termini se neminovno poklapaju, ne mozes biti i selektor i trener kluba. 

nevezano za zvezdu, ne znam sta scariolo radi kada spanija pohadja ove prozore tokom sezone a virtus igra euroleague?

NIje Scariolio, Ataman je al isti slucaj

 

 

Selektor reprezentacije Turske, ali i trener Efesa, Ergin Ataman, komentarisao je činjenicu da neki klubovi pustaju reprezentativce, dok su drugi ostali nemi na košarkaške saveze. Posebno je naveo Barselonu. 

"Tu sam, biću sa timom danas i sutra, potom u sredu uveče putujem za Madrid gde ću voditi Efes protiv Reala u četvrtak. Vraćam se u petak ujutru u reprezentaciju. Odradićemo poslednje taktičke pripreme pred sam meč sa Belgijom. Uslovi su teški, ali moramo da pobedimo i verujem da hoćemo. Lično nemam problema, neću moći da vodim samo jedan trening. Ipak, igračima je daleko komplikovanije. Četiri igrača Fenerbahčea će igrati utakmicu Evrolige u četvrtak, a onda će braniti boje reprezentacije u petak", rekao je Ergin Ataman. 

Smatra da će njegov tim imati problema sa Belgijom, a potom im sledi utakmica sa Srbijom. 

"Pojedini evroligaški klubovi ne puštaju igrače, dok im neki daju dozvolu. Virtus je recimo dozvolio Ismaelu Bakou da igra za Belgiju i biće u timu protiv nas. Isto važi i za Retina Obasohana koji će igrati za Asvel u četvrtak, ali će biti u belgijskoj ekipi. A mi nemamo Šanlija na raspolaganju. Dvostrukim standardima mora da se stane na kraj", rekao je Ataman. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Sve je to tačno, ALI pravo pitanje je da li je Čović spreman da prizna bar sam sebi da je VJ težak zajeb. Ja mislim da još nije.

 

Pa to sam i rekao malo iznad:

  

1 hour ago, Kooineeperk said:

Ovde je jedini problem Nebojsina sujeta, sto je nekoliko puta pojeo govno sa tim neiskusnim trenerima, i sto je naglasio da vise nece podleci takvom pritisku.

 

Plasim se (i taj strah u meni izmice kontroli 🙂 ) da Covic ovog puta nece razumno popustiti i sujeta ce preovladati. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...