Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, srlepajce said:

To za Nedovica i Filipa je glupost

Oni se druze bas dugo i jesu dobri drugari

 

Od mnogih sam cuo da je Filip bas ok momak sto naravno nema veze sa tim da li je on neko ko je imao igracki kvalitet za Zvezdu

Filip i sestra mu Tijana su ljudi na mestu i za njihovo vaspitanje Čoviću i supruzi mu kapa dole .

Što se tiče njegovog kumstva sa Nedovićem bez obzira na druženje Filip ima i boljih drugara. Nebitno, sumanuto je prozivanje Nedovića na tu temu.

 

Inače, Vlada Jo je u ovu ekipu doveo jednog igrača, sve drugo je ranije dogovoreno ( Ilić, Martin, Holand, Petrušev) ili je doveo Čović Nedović, Raduljica, Adams .

Taj igrač je Vildoza. Kad je video da ne ide sa Adamsom uz saglasnost kluba i veliku pomoć zajedničkog menadžera koji je stao iza njega došao je Vildoza 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da su dvodnevni detaljni pregledi kojima je podvrgnut krilni centar Luka Mitrović utvrdili da je naš igrač u petak doživeo jako istegnuće i povredu primicača, zbog koje je morao da napusti meč sa Bajernom.

Rezultati magnetne rezonance i svi detaljni pregledi, utvrdili su da Mitrović nije doživeo tešku povredu, ali ona osim što je izuzetno bolna, zahteva mirovanje, svakodnevne terapije i stalni nadzor lekarskog tima KK Crvena zvezda.

Zbog svega navedenog Luka Mitrović neće igrati na utakmici (niti putovati sa ekipom) protiv Igokee u Laktašima, kao i protiv Monaka.

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

@Milos 3.14 Filip Covic je ozenjen ima sigurno 12-13 god

imao je dete kad je Covic preuzeo kkcz :classic_smile:

Nedovic je njega uzeo za kuma ne obrnuto 

Znam da je Filip dobio dete rano i isto tako se rano oženio. Nebitno ko je kome kum, poenta je da je bezveze da se to spočitava kao minus Nedoviću 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Da tu se razlikujemo jer ja ne pravim nikakve lične kvalifikacije prema Jovanoviću. Dok ti apriori tvrdiš da je Jovanović ološ ja se trudim da posmatram šta radi .

Što se tiče Nedovića već postaje pomalo bljutavo ponavljanje da je on tu došao zato što je nečiji kum. Nedović poseduje neke košarkaške kvalitete zbog kojih je za slične novce igrao i u drugim timovima. Ja ga ne bih doveo, ali ovo što se piše ispada kao da smo doveli dunstera , a ne legit reprezentativca.

 

Što se tiče kumstva, to više govori o Čoviću junioru koji je za kuma zvao Nedovića , a ne nekog ko mu je možda stvarno drug tj.prijatelj nego o Nedoviću koji je po srpskom običaju to kumstvo prihvatio . Ovo mi liči na one likove koji za kumove zovu najbogatije ljude koje znaju.

Dobijem ozbiljan poriv za kenjanjem kad god se ovo spomene kao argument protiv Nedovića.

b1 - ja nigde nisam tvrdio da je olos, vec da nije dorastao poziciji. ima kod mene i toga da takve ljude koji bi da usibicare nesto a znaju da ne mogu principijelno ne volim, ali stvarno nigde nisam tvrdio niti pomislio da je olos

b2 - da li je nedovic filipov kum?

     - da li smo za njega dali rekordnu sumu ikada?

     - da li je 31-ogodisnji igrac sklon povredama dobio ugovor na 3 godine?

ovo gore navedeno je takav compliance(sukob interesa) problem, da bi cak i u Lajkovacka Pruga S.T.R neko pomislio da istrazi da li je tu sve cisto

i da se ogradim, nedovica i ja gotivim, ali da parafraziram karija...za sada je nemanja kumara, videcemo da li ce i kada postati nedovic

b3 - i ja isto kada se takve stvari guraju pod tepih. videti isto pod radule, koga si iskusno zaboravio da iskomentarises 

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

b1 - ja nigde nisam tvrdio da je olos, vec da nije dorastao poziciji. ima kod mene i toga da takve ljude koji bi da usibicare nesto a znaju da ne mogu principijelno ne volim, ali stvarno nigde nisam tvrdio niti pomislio da je olos

b2 - da li je nedovic filipov kum?

     - da li smo za njega dali rekordnu sumu ikada?

     - da li je 31-ogodisnji igrac sklon povredama dobio ugovor na 3 godine?

ovo gore navedeno je takav compliance problem, da bi cak i u Lajkovacka Pruga S.T.R neko pomislio da istrazi da li je tu sve cisto

i da se ogradim, nedovica i ja gotivim, ali da parafraziram karija...za sada je nemanja kumara, videcemo da li ce i kada postati nedovic

b3 - i ja isto kada se takve stvari guraju pod tepih. videti isto pod radule, koga si iskusno zaboravio da iskomentarises 

 

B1 Ti si rekao da je Jovanović u fazonu veži konja gde ti gazda kaže što je samo jedan od tvojih postova koji suštinski komentarišu njega kao osobu što je čak i u str no no , komentarišu se postupci  ne karakterne osobine, pogotovo kad ne znaš kakav je ko čovek.

B2- Jeste Filipov kum, jeste dobio ugovor na tri godine i nije rekordna suma. Sve to bi bilo problem da Nedović nije prethodnih xy godina radio za iste novce. Dakle može da se diskutuje što nije neko drugi umesto Nedovića ko bi bio drugi profil igrača, ali je bezveze komentarisati što smo njemu dali te pare jer to je lova za koju čovek radi . Uvek ćeš imati argumente i za i protiv Nedovića kao igrača .

Raduljicu i Nedovića je doveo Čović, sve ostali sem Vildoze su ranije dogovoreni igrači, dok se mislilo da Ra ostaje i po njegovoj želji.

Raduljica i Nedović odnosno njihovi dolasci nemaju nikakve veze sa kumstvima i tim stvarima. Na njihovom dolasku je insistirao Čović iz prostog razloga jer smatra da su ga već jednom izjebali za tog istog Nedovića, za Simonovića, za Blažića i da ne nabrajam njih dvojica i Adams su igrači koje je doveo klub ili u prva dva slučaja Čović.

Vildozu je doveo Jovanović 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

A mogao bi i ti da pokazes malo vise postovanja umesto da samo tresnes svoj stav na sto i napises "my way or highway"

Znaci, besramno pljuvanje trenera moze, ali ne moze da Kosta da svoje misljenje o tome? Jako lijepo.

Zalite se upravi ili otvorite 'Kosta' temu.

A to da je Radonjic bolji trener od Trinkija - trofeji dovoljno govore 😉

Link to comment
Share on other sites

Po meni Nedovic uopste nije los potpis. Igrac domaci koji je negde na plafonu svoje karijere, verovatno za pare koje je mogao da dobije i na drugom mesto  i najmanji je problem u ovom sastavu. Ovaj sastav po meni najvise opterecuju ugovori nasledjeni od prosle godine, necu da ulazim da li su to Radonjine ili Coviceve gluposti, najverovatnoje zajednicke( Pefi, Ivanovic, Kuzmic, Lazic)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:
5 hours ago, Kooineeperk said:
Bicu zadovoljan barem jednom pobedom u Monaku sledece nedelje. 
Neka izaberu hoce li to biti kosarkasi ili fudbaleri emoji57.png

Pobedu KK u Monaku ne mož ni zlatna ribica da ti garantuje. Ako ipak kaže da može...kenja.

OK, moze onda fudbaleri 😄  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...