Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, bosMan_jr said:

Napisao si kladionice, a posle sajtovi statistike, nije tesko da pogledas svoj post. 
Ko god da kaze da je najrealniji ishod 0-20 razlike takodje lupeta, jer kladionica vrlo dobro definise najrealniji ishod hendikepom. I kada su ekipe pribliznog kvaliteta -4.5 na domacina je potpuno logicna i normalna stvar. Ne znam sta te zbunuje.

Pa bas tako :D. Napravio sam jasnu separaciju izmedju izvora za celokupni ishod meca-kladionice i za rezultatsko predvidjanje-sajt.

Ti lose citas a hteo si kroz podsmeh da repliciras nekom,kad sam ti ukazao da gresis to te je dotaklo.

Ne nastavljam ovo dalje,neozbiljan ti je pristup,krajnje.

Link to comment
Share on other sites

Kladionice nam nisu privrzene uopste,bas "pesimisticno" sa njihove strane,mislio sam da ce to bolje po nas da izgleda.

 

Objasnjavam ti da je recenica besmislena jer nije bas pesimisticno

H -4.5 na gostovanju Baskoniji i da ni sa jacim timovima nismo imali bolje izglede

Link to comment
Share on other sites

Koliko puta se desilo da Zvezda - a i bilo koji tim - čeka igrača koji je doveden kao jedna od primarnih napadačkih opcija? Mislim da je Adams jako blizu šilbovanja. Jenkins i Holins su bili u stanju da kupe ostanak time što su elitni defanzivci. Adams mora da proigra i pokaže da je opasan igrač u napadu. Ulogu prenosioca lopte može da obavlja i Topić. Nadam se da će Adams dobiti priliku i odrešene ruke večeras da odigra nešto smisleno i napada koš. Vidi se da ima potencijal. Samo u onoj kontri kada je završio levom rukom bilo je više košarke nego u mnogim našim igračima, sadašnjim i nekadašnjim. Tako da, kada će da dobije priliku i da bude agresivan, ako ne večeras, kad nam je spoljna linija opet sakata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čisto da podsetim da je Nedara u prajmu jednako: atleticizam; brzina u tranziciji, prodornost i šut. Rekao bi i tim redom.
Jača ruptura ostavlja ozbiljan ožiljak na mišiću, smanjuje mu fleksibilnost i mogućnost maksimalne kontrakcije zbog dugog perioda mirovanja, sve i da je rehabilitacija odradjena top level.

Ne možemo verovatno do kraja ove godine očekivati Nedaru sa statsima iz prošle sezone. Šut će verovatno prvi da se vrati ali za ostvarivanje prednosti tim ghost prvim korakom potrebno je ozbiljno cimanje...ne ide to iz fore. Tek će nam strpljenja trebati kada zaigra...pa dok proigra.
 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Koliko puta se desilo da Zvezda - a i bilo koji tim - čeka igrača koji je doveden kao jedna od primarnih napadačkih opcija? Mislim da je Adams jako blizu šilbovanja. Jenkins i Holins su bili u stanju da kupe ostanak time što su elitni defanzivci. Adams mora da proigra i pokaže da je opasan igrač u napadu. Ulogu prenosioca lopte može da obavlja i Topić. Nadam se da će Adams dobiti priliku i odrešene ruke večeras da odigra nešto smisleno i napada koš. Vidi se da ima potencijal. Samo u onoj kontri kada je završio levom rukom bilo je više košarke nego u mnogim našim igračima, sadašnjim i nekadašnjim. Tako da, kada će da dobije priliku i da bude agresivan, ako ne večeras, kad nam je spoljna linija opet sakata.

 

jedini razlog zasto je adams blizu schilbovanja, je zato sto je dzoni gotivac, nas coek, priznaje hilandar kao vrhovnu vlast.

sto se zvezde i njenog ucinka tice, daleko logicnije bi bilo da ceka adamsa, pa makar i uzalud, nego da neguje dzonijev heritage.

 

al jebajga, srbija. nikad yugoslavia.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

jedini razlog zasto je adams blizu schilbovanja, je zato sto je dzoni gotivac, nas coek, priznaje hilandar kao vrhovnu vlast.

sto se zvezde i njenog ucinka tice, daleko logicnije bi bilo da ceka adamsa, pa makar i uzalud, nego da neguje dzonijev heritage.

 

al jebajga, srbija. nikad yugoslavia.

Amin.

 

Ivanovic ce me u grob oterati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

 

jedini razlog zasto je adams blizu schilbovanja, je zato sto je dzoni gotivac, nas coek, priznaje hilandar kao vrhovnu vlast.

sto se zvezde i njenog ucinka tice, daleko logicnije bi bilo da ceka adamsa, pa makar i uzalud, nego da neguje dzonijev heritage.

 

al jebajga, srbija. nikad yugoslavia.

 

Pa da, i to je tako - što bi rekao Vesara.

 

Pritom smo porodični koncept, pa vrednujemo žrtvu koju je Džoni podneo transferom u Zvezdu i anatemom od strane Budućnosti; dok Adams samo treba da javi svojima da se preselio i da pika negde drugde i oni kao super, ok, jel ima more blizu.

 

Plus je razlog i to što je Adams kao kurton odigrao par tekmi, sa onim legendarnim neprobijanjima centara Efesa. Ali Džoni je podigao ulog protiv Panate.

 

Obojica mogu da budu bolji, a slažem se da bi verovatno više smisla imati čekati Adamsa, ali opet videti stavke iznad.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, lepo smo se prozezali s komsijama, ali sad sledi povratak u realnost. A bojim se da je realnost takva da su oni odigrali dve daleko kompetitivnije evroligaske utakmice nego sto smo mi u stanju. No, hajd da vidimo... Trebalo bi da smo nesto sveziji od Baskonije, ako Dzoni ponovi proslogodisnju partiju (21 + 7 + 5) imamo ih 🙂

 

Jbt nekad su nam bili redovna musterija, a sad gledam, poslednje 4 tamo su nas masakrirali izmedju 15 i 20 razlike... I to nas do poluvremena rese, aj makar toliko da izdrzimo u egalu veceras.

 

Od Bentila ne ocekujem nista, malo sam guglao o svadbama u Gani, covek se od toga oporavlja mesecima...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...