Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

3 minutes ago, Nini3112 said:

Udara Luka na kvarno gde stigne,malopre.Tabua vuce za dres faula nema posle toga mwanbu takodje i tako u krug,koliko uopste.Luka ima faula? 0?

Ipak su oni prvaci Evrope a Luka je u TOP 5 igraca na svetu.

 

@Don Radonja

 

Jesi li ti video sta je uradio?

 

Zasto niko ne pise za Janisa tako?

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

@Don Radonja

 

Eto, zbog ponasanja ga ljudi hejtuju i nista drugo nije u pitanju. Konstantno pricanje sa sudijama pre svega, a evo desavaju mu se i ovakve stvari.

Reakcije nakon svakog kosa,osmeh neki iritantan,pricanje sa sudijama,prljava igra(inace volim prljave igrace) koja se nikad ne svira kao faul a svaki kontakt sa njim je kad je lopta u njegovim rukama je faul.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Reakcije nakon svakog kosa,osmeh neki iritantan,pricanje sa sudijama,prljava igra(inace volim prljave igrace) koja se nikad ne svira kao faul a svaki kontakt sa njim je kad je lopta u njegovim rukama je faul.

Ocigledno nepratis NBA.Tamo je 90% superzvezda takvo sto se tice sviranja faulova kad prave i primaju.Jbg.

Edited by Don Radonja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Pratim ja NBA ali ovo NBA nije koliko znam? Ljubi te brat ovo je sramota nemoj da ga pravdas uopste,voleo sam ga ali tokom ovog prvenstva mi se zgadio ali BUKVALNO,ako de budemo sastali ako Bog da mislim da ce imati ovakve reakcije i protiv nas.

 

Očigledno ne pratiš jer on uvek igra ovako, ne samo na ovom prvenstvu. Da, to će raditi i protiv nas ako se sastanemo. To ne menja činjenicu da je svemirski igrač i da ga biju raznorazni mesari na svakoj utakmici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I Jokic prica dosta sa sudijama, ne kao Luka ali prica.

 

Luka je i u NBA okvirima vec dosao u grupu top 5 najtezih igraca za sudjenje, stalno su nad njim kontakti jer je dobar igrac i izaziva ih, a zali se konstantno i flop mu nije stran.

 

Svejedno, velika je razlika u kvalitetu i nisu sudije resile ovu utakmicu. 
Slovenija pokazuje ozbiljne slabosti ne prvi put, no to ne znaci da kad im je dan i krenu trojke ne mogu da pobede svaku ekipu na prvenstvu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Naravno da ne, niko nije zaslužio projekciju sudija ali pitanje je bilo glupo jer ako će već nekog da štite onda je logično da protežiraju Sloveniju.

Mozda je bilo za tebe glupo.Mada tako se moze tumaciti i tvoj odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...