Jump to content

Kladža EP


Recommended Posts

Probaću Bosance, iako Mađari ne igraju loše u poslednje vreme. Musa može lepo da se pobije sa Hangom, a mislim da je Nurk ipak prevelik zalogaj za vremešnog Akoša Kelera. Hopkins je tu bolji, ali opet teško da može da ga brani.

 

Grke bih najradije uživo igrao ako bude prilike. Hrvati su potencijalna mina, ali nisam siguran da mogu da izdrže 40 minuta sa Grcima.

 

Videh neke dobre tipove za igrače, al sad su ih sklonili, pa ću ujutro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni upada u oci Mahmutoglu granica samo 6.5 ja bih tu sigurno igrao plus. Valancijunas na 14.5 mi je isto plus protiv Slovenaca jer ko ce ako nece on, na Belgija - Gruzija mi dodje da opalim minus na pola igraca 😄

 

Furnije 18.5 je bas previsoko, on je uvek koska, ali kontam da ce cesce dolaziti minus nego plus. Ertel na 9.5 minus isto. Sreder na 16.5 posle povrede mi isto deluje previsoko.

 

Od fikseva Slovenija - Litvanija 1 u fiksu je 1.55 po mom misljenju vrhunska kvota, moze i sa hendikepom. Belgija - Gruzija na 2.55 isto mozda nije lose probati, 1.62 na Gruziju mi je malo.

 

Francuska - Nemacka, ako ne iznenadjenje onda bar H2. Moze i da se spusti na 8.5 granica, tu je kvota 1.58. Ne verujem da ce Francuzi da ih biju 10 razlike, muce se i sa duplo gorim ekipama trenutno, izgubili od Bosanaca onomad...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste da sam general posle bitke ali ostala mi bar jos 2 tipa pa da ih podelim, nisam video ranije temu... Uhvatio sam sa prve dve tekme Willy-a 15.5 over - jedva, bukvalno dao 8 poena u 4 napada, izasao posle slobodnog bacanja i nije se vracao poslednjih 15 minuta na parket zbog blowouta i  Musu 3.5 asistencije over.

 

Dzedaj 16.5 over i Doncic 8.5 skoka over.  

 

Osman glavna napadacka opcija. Svaki turnir igrao sve bolje, a proslo svetsko prvenstvo imao 19 ppg. Granica za poen niza nego u ostalim kladionicama i mislim da ima neki value

 

Za Doncica kontam da ce morati da bude maksimalno angazovan na skoku jer ce Tobey, Muric i Cancar imati velike problem sa tornjevima. Ocekujem da oni grade na skoku(ali bar probaju :)), a da spoljni igrace kupe skokove.  Prosle godine u finalu kvalfikacija za OI protiv Litvanije imao je 11 skokova. 

 

Ima i za ove vecernje termine zanimljivih pikova pa cemo videti...

 

Granice iz Mozzarta.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam nalog na ovom sajtu u CG. Tog datuma kada sam odigrao ovaj tiket, jedan tim me izbacio (tako je sajt izbacio) dobro se sjećam. Iznerviram se i istog dana deaktiviram nalog na sajtu. Rekoh danas, ajde opet da ga aktiviram, da se malo pika EP u basketu pošto mi je na ovom sajtu nekako najlakše da igram.  Aktiviram, ulazim, kad imam šta vidjeti, tiket od 27 februara prošao i stanje na računu 944,57€ 🙂 🙂 😞 🙂 🙂 Kad se sad nisam šlogirao 🙂 🙂 🙂

Screenshot_2022-09-01-16-02-52-320_com.android.chrome.jpgpan widgepan widget

Edited by PavNO1
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Plusevi su mi Valancijunas, Mamukelasvili, Obst.

 

Minusi Tobi, Obasohan, Mekfaden, Furnije, Ertel.

 

Generalno mi deluju previsoko postavljene granice na pocetku.

Na ovom sajtu su inače malo veći hendikepi. Volio sam da igram na njemu jer je zaista pregledan i kada igraš tiket uživo odmah ga uplati, za razliku od drugih u CG gdje tiket verifikuje dosta dugo, pa onda ne možeš odigrati ništa kršteno. Pratim te. 

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ali budi obazriv, obicno kad mi ide dobro na prvoj (gadjao Mahmutoglua +, vec ima 6 poena pre poluvremena 😄 ) obicno prospem sve posle.

 

Na svoj tiket sam stavio i Furnijea i Ertela. Valancijunasa sam na kraju sklonio, a Obsta bi sigurno igrao da mi je bio ovde u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Hvala, ali budi obazriv, obicno kad mi ide dobro na prvoj (gadjao Mahmutoglua +, vec ima 6 poena pre poluvremena 😄 ) obicno prospem sve posle.

 

Na svoj tiket sam stavio i Furnijea i Ertela. Valancijunasa sam na kraju sklonio, a Obsta bi sigurno igrao da mi je bio ovde u ponudi.

Ako dođe, prebacam neki postotak 🙂

 

IMG_20220901_163931.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...