Jump to content

KKP live 2018/19


nlavrnja

Recommended Posts

Zagorac propo, imamo dva i po igrača, šta ovo igramo, odbrana užasna, šut za tri ne postoji, šta oni treniraju majko mila, Trinki me je baš razočarao.

Ne bih se ja još odrekao Zagorca, povrede su ga unakazile ove sezone, obaramo formu, ma ove utakmice nisu mjerilo, Trinkijeri kad bude pravio selekciju tad ćemo mu suditi.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

potpuno odsustvo bilo kakve forme, igraci jedva cekaju da otaljaju ovu besmislenu ligu bar tako izgleda

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Trinkijeri kad bude pravio selekciju tad ćemo mu suditi.

mislim da se previse ocekuje od trinkijeve selekcije... svi se nadamo da ce nesto ubosti ispod zita alitreba biti objektivan, to ce opet biti 4 budzet lige a ljudi ce ocekivati prvo mesto

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ranzo said:

 

mislim da se previse ocekuje od trinkijeve selekcije... svi se nadamo da ce nesto ubosti ispod zita alitreba biti objektivan, to ce opet biti 4 budzet lige a ljudi ce ocekivati prvo mesto

Imace solidnu bazu za nadogradnju + je svestan mogucnosti i nedostataka istih. Hence, imace bolju ideju o tome sta mu treba od pojacanja. Mislim da nam ne treba bog zna kakav budzet da bi skockali solidnu ekipu za dogodine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...