Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

Ne znam zasto Alkaraz da bude primarni defanzivac? 

Naprotiv, treba da bude kontrolisani ofanzivac i da on resava poene, a ne da ceka gresku protivnika.

On najvise treba da popravi servis, kao i ritern, tu najvise skripi, ali ima 19.5 godina, ima jos vremena.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Boxy said:

Ne znam zasto Alkaraz da bude primarni defanzivac? 

Naprotiv, treba da bude kontrolisani ofanzivac i da on resava poene, a ne da ceka gresku protivnika.

On najvise treba da popravi servis, kao i ritern, tu najvise skripi, ali ima 19.5 godina, ima jos vremena.

 

 Zato sto je rekao valjda Pesikan u prenosu ;D  Kaze, iako zvuci suludo, za Alkaraza je bolje kad se brani, nego kad on ide po poene, tad cesce gresi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

 Zato sto je rekao valjda Pesikan u prenosu ;D  Kaze, iako zvuci suludo, za Alkaraza je bolje kad se brani, nego kad on ide po poene, tad cesce gresi. 

 

Hahaha, e ako je Pesikan to rekao :classic_biggrin:

 

Alkaraz nije defanzivac, on se odlicno brani, ali nije mu to stil jer kad god moze, on ide po poen i igra ofanzivno.

Link to comment
Share on other sites

Moramo slusati magove sa eurosporta, ako oni sa ovako low effortom i zajebancijom opstaju tolike godine na svom poslu, taj mindset mora da se postuje ;D

Meni je najjaci bio valjda isto Pesikan, posto njega i Ceronju i ne razlikujem, jedino Banjac mi od njih odskace, kad je rekao "Ne znamo da li se Serena povukla, igra dobro ovde, VALJDA JESTE" ..  Opusteno vredjanje tenisera koje ne vole, lupetanje random stvari, 0 poznavanja pravila i teniske istorije...  

 

 Stariji forumasi se secaju moje 'diskusije' sa Banjcem na njegovom fejsbuk profilu, posle koje me je blokirao. Likovi su pisanje...

 

 Tako da, ako oni kazu da Alkaraz treba ovako da igra, ko smo mi da tvrdimo drugacije ? 

Link to comment
Share on other sites

Alkaraz stvarno ima sezonu iz snova. Ne bih se usudio da mu prognoziram 20 slemova ,ali svakako deluje kao materijal za 10-15 ako ga ne bude povreda. Nije mi omiljeni od ovih klinaca , ipak sam vise team Sinner 🙂

Iga pokazala da ume i na betonu mada mi je delovalo da je US open poslednji koji ce osvojiti jer je nekako najbucniji i deluje mi da ima najvise distrakcija,a ona mi je skroz neki miran tip osobe. Ocekujem da pojuri RG+W kombo sledece godine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 9/4/2022 at 12:12 AM, Dracarys said:

Rubljov je na kraju imao manje slabiju glavu.

 

U svakom slučaju, ne vidim da iko može pobediti Nadala, bar do finala, ako nismo sigurni za Medvedeva/Kirjosa. Uskoro sledi lepotica od tenisa Nadal-Gaske i nekako imam osećaj da je ovo poslednji njihov duel, makar na slemu. Obojica po 36 godina, neverovatno duge karijere. Nekako sam fasciniran činjenicom da su oni odigrali prvi međusobni meč, već sada davne 2004. godine u Estorilu. Dakle, punoletstvo.

 

 

Ima li slucajeva veceg razmaka izmedju dva meca istih protivnika?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...