Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

14 minutes ago, alcesta said:

Banjac je najgori, pa Pešikan odmah iza njega. Brrr.

Da hoće makar da nauče kako se ko zove posle toliko godina, kad već melju stalno :frusty:

Vi ih i razlikuje, svaka čast. Ja kad slučajno čujem (dok ne prebacimo na engleski) neki od njihovih glasova, meni su isti, čujem samo zvukove koji mi bukvalno i zaista bukvalno izazivaju mučninu i ubrzan rad srca.

10 minutes ago, Elias said:

Vi izgleda niste gledali tenis sa ruskim komentatorima. :lol_2:

Skidao sam neke mečeve gde je ruski prvi audio i engleski drugi. Zaista je i njihovo komentarisanje katastrofa. Naravno, prvo što uradim je da obrišem ruski jezik iz videa.

Link to comment
Share on other sites

Dobar zreb za Fricka. Prvo kolo kvalifikant i nepoznati Holt, 2r - pobednik meca Bedene/Cacin, 3r - Van De zandsulp kao nosilac, 2 kvalifikanta i VaVa, za 1/8 dobio Ruuda kao najjace ranigranog nosioca, tu su jos Korda, Edmund, Van Rajnthoven...  Cetvrtfinale je sasvim dostizno i realno, kao na W. U 1/4 je Cicipas, koji bi mogao da se sastane s Mateom u 1/8  ako se ovaj sastavi jer ima dobar zreb.. Interesantno...

Link to comment
Share on other sites

Šta dobro gledati večeras? Po meni, uži izbor:

 

- Iron Hip Muki sa dobrim Čerundolom, prvi meč, tako da počinje definitivno u 17 h

- Edmund protiv Ruda,

- Fuksa Vs Kres, drugi meč nakon ženskog duela, oko 18.30 h

- Krajinović Vs Deminoooor, drugi meč posle muškog, posle 19 h verovatno kasnije

- Wawa (meni uvek zanimljiv, čak i da ga gledam debelog i trapavog) protiv Muteta, posle 19 h

- pred spavanje Tim - Karen Bust, da navijamo za dobrog momka

- posle ponoći... ne interesuje me

 

Ima li šta još zanimljivo, iako sam jako zanimljiv mečevima prvog dana

 

Link to comment
Share on other sites

U situaciji sa odlicnim zrebom, na turniru gde brani samo drugo kolo (poraz od Bruksbija 2021) , jos pride ispao i Cicipas projektovani rival za QF, u dobroj formi itd ... Tejlor Hari Fric, zvani Fricko, gubi od kvalifikanta Holta 300tog na svetu i to nakon dobijenog prvog seta. Nemam odgovarajuci komentar na ovo... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...