Jump to content

Kotlarnica - Zabranjen pristup licima koja ne rade se


Recommended Posts

Da Barakuda, top 10 definitivno je Nightmare, ali daj i drugoj dvojici sansu …….. nadam se da ce topik zaziveti jer ja kao matorac bas i nemam vremena da jurim po Youtubetu :classic_biggrin:, niti znam nesto o DJ-isanju, pa ocekujem da drugi nabace na gotovo, samo da nisu oni Martin Garixi i slicna tinejdzerska, nicim izazvana buka ……… moze i lake note za siroke narodne mase, kao ovaj nas zemljak iz'Bosne, jeste secerlema, ali je on to ipak majstorski upakovao …… moze uz to da se kreci, pegla, sprema rucak, a moze i da se blene 2 sata u drugarice na Ibizi (Tulum, Mexico, tacnije) zeljne nocnog provoda, neke od njih bas ocajne da privuku paznju majstora sto pusta muziku 🍉

 

 

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Solomun i ovako sjajan. Da znš da bih mogao malo da se vrnem na ovo, nisam već duže vreme... Tu nam je topiče, ne damo da ode u arhivu for sure. :classic_cool:

 

Ceo taj album sa Just Jammin' je :Hail:

 

Ali nisam ni ja oduševljen ovim što je uradio u poslednjih par godina, da ne kažem čak da je bzze...

 

Da se vrnem na Kotlarnicu, setih se maločas da sam kačio Azymuth, brazilske matorce - jazzere, pošto sam bio iznenađen da i njih tu ima. Ali,bilo je boljih sessiona od ovog što sad ima po YT. Ovaj je zapravo "najlošiji":

 

 

Edited by Barakuda Brnabić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auu ybt, secam se da si kacio ove dinosauruse, ali nije fer, to je neki sledeci level, to bi islo na neki drugi, novi topik - Vanzemaljci …… mada kako kad ih vec ima 20 (topika) 😕 …

 

Daj nesto plice, sto vole mladi ☺️ , bez mnogo instrumenata, uglavnom dugmići .....

 

 

Quote

chetfaker.JPG.63a096210ed314707f48c65983d15a7c.JPG

 

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Meni je Solomun i ovako sjajan. Da znš da bih mogao malo da se vrnem na ovo, nisam već duže vreme... Tu nam je topiče, ne damo da ode u arhivu for sure. :classic_cool:
 
Ceo taj album sa Just Jammin' je :Hail:
 
Ali nisam ni ja oduševljen ovim što je uradio u poslednjih par godina, da ne kažem čak da je bzze...
 
Da se vrnem na Kotlarnicu, setih se maločas da sam kačio Azymuth, brazilske matorce - jazzere, pošto sam bio iznenađen da i njih tu ima. Ali,bilo je boljih sessiona od ovog što sad ima po YT. Ovaj je zapravo "najlošiji":
 
 


Azymuth sam slušao na Beogradskom Jazz Festivalu 2010. koji je bio jedan od boljih, spoj zvezda u nastajanju u tom trenutku kao što su Kraak & Smaak i Alice Russell i jazz dinosaurusa kao što su prvospomenuti i Charlie Haden. Istinsko uživanje!
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nađoh još 1 Bonobo :smiley53:

 

 

Upravo mu rasparčavam anatomiju ko pastrmku :classic_biggrin:

 

00:00 Bonobo - Cirrus

05:00 Eliphino - More Than Me

08:00 FaltyDL - Straight And Arrow

10:00 Rocketnumbernine - Matthew And Toby (Four Tet Remix) 

16:00 Bonobo - Sapphire

20:00 Dauwd - What's There

23:00 Bonobo - Kiara (Cosmin TRG Remix)

26:00 Throwing Snow - Pyre

30:00 Floating Points - ARP3

34:00 Bonobo - All In Forms (Mike Slott Remix)

38:00 Bonobo Feat. Triana - Eyesdown (Machinedrum Remix)

44:00 Mosca - Bax 

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...