Jump to content

NFL Fantasy 2022 - B liga


Xpert

Recommended Posts

Toliko o dzinksu. Covek je bio 55-45 favorit pred SNF mec. Velika sreca da su Dzajantsi napravili defanzivni TD rano, sto je poguralo game script u moju korist. Cak i bez toga je bilo potrebno nerealnih 18 poena onog cije ime vise ne mogu da spomenem u poslednjoj cetvrtini "one" utakmice, plus sjajne partije Fildsa, Brauna i Tejsoma da izvucem pobedu, jer mi se 10. put ove godine povredio odabrani defanzivac tokom utakmice. No pobeda je pobeda, idemo dalje.

11 hours ago, Lineker said:

Iznenadih se raspored polufinala, malo su promešali ili ja nisam do kraja pročitao pravila.

 

Ne razumem sta se desilo, jedino sto iole ima smisla, je da sam preuzeo top seed, kao najbolje plasirani u regularnom od preostalih ekipa, pa je uradjen novi raspored?
Steta, vec sam bio spreman da se svetim Ubicama bez Haubice, za onakva 2 poraza od ranije.😝

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Cestitke! Mene su prodali Jetsi, ali i da nisu tesko bih se odupro, prosto imas jaci tim.

 

Ja sam generalno zadovoljan sezonom, jedini pogresan izbor na draftu je bio u petoj rundi, ali sam tokom sezone ostao bez drugog i treceg pika koji su zadobili povrede koje su im okoncale sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2022 at 5:27 PM, Sombor Shuffle said:

Koliko ekipa ide u visi rang, da li je to odluceno? Pretpostavljam da se dogodine planira 14 ekipa u 1. ligi, sto bi znacilo 4 se plasira?
Ne bih voleo da mi sezonu odlucuje duel protiv ovako vruce ekipe, kao sto je ima moj protivnik ove sedmice.

2 ekipe idu gore. Pobednik regularnog dela i pobednik plejofa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo i spiska timova i koji bi trebalo da budu u ligi, pa neka se oglase, da li zele da igraju ili ne.

 

Young Dragons - @nlavrnja -igra

Alfie - @Ridji

3 Yards Per Carry - @MrTwister - igra ( verovatno )

49ers - @Skyglider

Conquistadores - @Contador54

Karipesic - @karipesic - igra

Laka Team - @Laka - igra

Lineker SO Celtis - @Lineker - igra

Snake Plisskeen - @Ta'veren

Ubice bez haubice - @Romantik

Lights Kamara Action - @Pero - igra

Luzeri junajted - @Gaga

 

I cekam da mi se jave ucesnici iz lige 1 ako zele, ne znam ko je ispao tamo

@L' Imperatore Mozda Imperator moze da nam pomogne sa ta 2 imena?

 

Dakle cekamo potvrdu Ridjija, Sky-ja, Kontadora, Taveren da vidi vodi li i da li je nasao co ownera, Romantika i Gagu. Plus nove clanove. Javljajte se ljudi...

Edited by karipesic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...