Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

On 5/16/2023 at 11:01 AM, advokat kuče, tečefon said:

Nije sve tako crno za navijače Arsenala. Jeste da su izgubili titulu ali utešna nagrada je verovatni odlazak Džake u Leverkuzen. 

Da, Englezi ga bas ne vole.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

U kakvom je kanalu Tottenham sa izborom novog trenera i sportskog direktora...katastrofa.

 

Ulazi u zadju godinu ugovora, odbijao Levy i ranije da ga proda, ne znam šta treba da se promeni da to sad učini. Verovatnije da ode sledeće godine kao slobodan igrač.

On 5/20/2023 at 1:53 PM, Miki28 said:

Kane mora otici iz Totenhema. Covjek ima sezonu sa 28 golova u ovom teskom raspadu od ekipe. 

 

Utd fali napadac, Kane treba promjena i borba za trofeje. No brainer, garantuje 20+ golova i nesto sto Utd nije imao od RVP.

A tek ako ode u Bayern.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lineker said:

U kakvom je kanalu Tottenham sa izborom novog trenera i sportskog direktora...katastrofa.

 

Ulazi u zadju godinu ugovora, odbijao Levy i ranije da ga proda, ne znam šta treba da se promeni da to sad učini. Verovatnije da ode sledeće godine kao slobodan igrač.

 

Da uzme neke pare za njega. Utd ce dati ogromne novce za njega, barem 80 miliona £ ako ne i vise jer Kane je nesto sto godinama Utd treba, vrhunski napadac. 

Evo sinoc su ljudi napravili 15 sansi, od toga 10 100% i dali "samo" 4 gola. Prica cijele sezone. 

 

Totenhem da ode u rebuild sa tim parama. Ja bih cak i Sona prodao, da krenu od pocetka. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo uopšte nije luda ideja, jer očigledano je da dosadašnji koncept nije dao nikakve rezultate. Ali jednostavno mislim da predsednik Levy to ne sme da uradi... taj manjak prodaje igrača koji su na nekom vrhuncu i nedovoljno osvežavanje igračkog kadra (još od Poketina) jedna je od brojnih i većih grešaka koje su napravili ovi što vode klub...

 

1 hour ago, Miki28 said:

Da uzme neke pare za njega. Utd ce dati ogromne novce za njega, barem 80 miliona £ ako ne i vise jer Kane je nesto sto godinama Utd treba, vrhunski napadac. 

Evo sinoc su ljudi napravili 15 sansi, od toga 10 100% i dali "samo" 4 gola. Prica cijele sezone. 

 

Totenhem da ode u rebuild sa tim parama. Ja bih cak i Sona prodao, da krenu od pocetka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lineker said:

U kakvom je kanalu Tottenham sa izborom novog trenera i sportskog direktora...katastrofa.

 

Ulazi u zadju godinu ugovora, odbijao Levy i ranije da ga proda, ne znam šta treba da se promeni da to sad učini. Verovatnije da ode sledeće godine kao slobodan igrač.

 

Ko dolazi na mesto trenera i sportskog direktora?

Pročitao sam da ih je Slot odjavio i da ostaje u Fejnordu.

Link to comment
Share on other sites

Brojimo evo 60+ dana od odlaska Kontea (a znalo se da će otići još u decembru, kad nije potpisao novi ugovor), ali nema na vidiku ni trenera ni sportskog direktora. Pada rekord od pre 2 godine kad smo čekali 72 dana od Murinja od nesretnog Nuna Espirita Santa.

 

3 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ko dolazi na mesto trenera i sportskog direktora?

Pročitao sam da ih je Slot odjavio i da ostaje u Fejnordu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam stvarno video Lids i Lester kao ekie koje će ispasti. Lids je od Bijelse izgubio kompas, sad im je upitno i preuzimanje koje je  planirano za leto (grupa koja vodi NFL S. Francisko, trenutno su manjinski vlasnici). Za Lester se znalo da ima problema, ali sam ipak mislio da imaju dovoljno jaku ekipu da ostanu.

Burnley, Šefild United, Luton, ne znam koliko ima nade da ostanu. Kompanijev fudbal nisam siguran da prolazi u PL ali videćemo.

 

Čestitke Man Sitiju, Pep sa svojim taktičkim inovacijama, drugi deo sezone bez bekova, mašina su za skupljanje poena.

 

Tottenham - sezona za zaborav, budućnot za brigu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ako Lester ne izgubi kompas da ce lagano osvojiti Cempionsip, previse su dobri za tu konkurenciju. Za Lids nisam siguran i zao mi je. Generalno sve tri ekipe koje su ispale su imale mnogo lepih sezona, neke i pre samo 2-3 godine, igrale u tom periodu super fudbal i ove koje su ostale bas ne spadaju u tu grupu.

 

Sledeca sezona ce verovatno biti puno drugacija, gde ce se 6-7 ekipa izdvojiti bas zestoko i imacemo najranije relegirane ekipe u poslednjih 10-ak godina. Ne bi me cudilo da imamo i sve tri ekipe ispod 30 poena ispod crte, i da ce biti potreban mnogo nizi broj da se opstane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...