Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Quote

Srpski košarkaš Dejan Kravić novi je košarkaš španskog Estudijantesa, potvrdio je klub iz Madrida.

 

Kravić, 33-godišnj centar visok 213 centimetara, u Estudijantes dolazi iz Saragose, za koju je odigrao 31 utakmicu u ACB ligi, naveo je njegov novi klub na svom sajtu.

 

U Saragosi je prosečno igrao 15 minuta po utakmici, beležeći 7,1 poen i 4,7 skokova, uz indeks korisnosti od 10,2.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Borca said:

Isaiah Roby je novi igrac Ulma.

 

Ovog smo bas ozbiljno pratili u januaru, al je bila procena da je tanak, pa je Trej dosao. Ziv nisam da vidim kako ce da se pokaze, kao i Sek Harison. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

 

Ovog smo bas ozbiljno pratili u januaru, al je bila procena da je tanak, pa je Trej dosao. Ziv nisam da vidim kako ce da se pokaze, kao i Sek Harison. 

 

Smorih se malo kad sam pročitao ovo. Iako ne mogu reći da sam začuđen....

 

Mi smo znači, pored zdravog (valjda?) igrača koji je imao solidne role u NBA (iako u rebuilding Tanderima, ali opet...) i posle u G ligi, koji bi po svojim karakteristima mogao baš da legne evropskoj košarci (204cm, dobre fizikalije, domet u šutu spolja, itd.) a i našoj muci na poziciji 4 i koji bi zaigrao već u januaru verovatno, doveli početkom februara igrača koji je zaigrao tek sredinom aprila, sa realno skoro pa zanemarljivom ulogom. Uz dužno poštovanje prema Treju kao gotivnom liku i njegovih onih par trojki u finalu, ne kockati se sa Robyem u tom momentu kada smo mogli i više iz EL da izvučemo i da dobijemo četvorku i za narednu sezonu, mi je baš... glupavo.

 

Videćemo kako će se snaći u Ulmu, možda to ne ispadne dobro, ali ne bih se začudio da vrlo brzo završi u EL, poput Kabokla.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kevin Pangos potpisao ugovor sa Napolijem.
Nico Mannion produzio ugovor sa Varezeom.
Langston Galloway ostaje i naredne sezone u Italiji posto je potpisao ugovor sa Trapanijem.
Jaylen Barford potpisao ugovor sa Reggiana-om.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...