Jump to content

Recommended Posts

18 hours ago, Asterion said:

Jel iko upotrebljava  apkpure tačka com ?

Koristim ja. Preko njega ažuriram whatsup.

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Ako možeš da se ispružiš, bolje uzmi P30 nego P40 lite. Dva dana da ti pišem ovde, ne bih mogao dovoljno da nahvalim koliko je dobar telefon. Obaška što sve servise možeš normalno da koristiš.

Jbg ta dva telefona nisu iz iste kategorije a samim tim i cena se poprilično razlikuje. Što se tiče P40 lite i odnosa cene i kvaliteta trenutno nema boljeg na tržištu.

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Inace,u kombinaciji su mi jos Huawei Nova 5T i Samsung Galaxy A71..tu se negde vrtim..

 

Ja sam uzeo Nova 5T. Imam par problema sa hromom jer mi se desi da zablokira, a na isto se zali i otac koji ima P30 lite, tako a izgleda da je to generalno neki problem, a ne samo sa mojim modelom, ali sem toga telefon je odlican. Brz, kamera je dobra, baterija pristojna...Ja bih svakako pre uzeo Novu nego P40 lite, mislim da je prvi solidno bolji telefon, pluis nema cimanja oko google servisa. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, marejosip said:

 

Ja sam uzeo Nova 5T. Imam par problema sa hromom jer mi se desi da zablokira, a na isto se zali i otac koji ima P30 lite, tako a izgleda da je to generalno neki problem, a ne samo sa mojim modelom, ali sem toga telefon je odlican. Brz, kamera je dobra, baterija pristojna...Ja bih svakako pre uzeo Novu nego P40 lite, mislim da je prvi solidno bolji telefon, pluis nema cimanja oko google servisa. 

 

Zablokira i kod mene na OnePlus 8. To je neki novi feature za Hrome.Negde sam procitao to, ne secam se tacno kako i sta. ali uglavnom do Hroma je

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Luchifer89 said:

Da li da čekam Nord ili da zategnem 7t pro?

 

Sta znam. 7tpro je mnogo bolji uredjaj.

Ja bih isao na op8 , jeftiniji je op8 a nije losiji. jedino sto op8 ima rupu u ekranu a op7tpro nema. 

Nord nema stereo zvucnike, ima plasticni ram oko telefona. Taman je toliko losiji da ne pravi konkurenciju ostalima iz OP serije.

Link to comment
Share on other sites

 
Sta znam. 7tpro je mnogo bolji uredjaj.
Ja bih isao na op8 , jeftiniji je op8 a nije losiji. jedino sto op8 ima rupu u ekranu a op7tpro nema. 
Nord nema stereo zvucnike, ima plasticni ram oko telefona. Taman je toliko losiji da ne pravi konkurenciju ostalima iz OP serije.
Kod nas na oglasima cena između 7pro i 7t pro je jako zanemarljiva.
Pop up camera je super fora, teardrop mi još nekako podnošljiv (al je passe) dok mi je pilula ili punchole užasan
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Luchifer89 said:

Kod nas na oglasima cena između 7pro i 7t pro je jako zanemarljiva.
Pop up camera je super fora, teardrop mi još nekako podnošljiv (al je passe) dok mi je pilula ili punchole užasan

Pa onda 7pro ili 7t pro. Jedina razlika je procesor sd855 ili 855+

Uglavnom zanemarljivo.

Ja sam imao telefon pre ovog sa popup kamerom ( xiaomi mi 9t pro), i sad evo OP8. ne smeta mi selfi kamera na op8.

Uglavnom pitanje je tvojih finansija. Koliko si spreman da izdvojis sad odmah, ili kasnije. ( ne znam kako bi kupovao , narucivanjem sa op sajta ili preko kp? )

Link to comment
Share on other sites

Pa onda 7pro ili 7t pro. Jedina razlika je procesor sd855 ili 855+
Uglavnom zanemarljivo.
Ja sam imao telefon pre ovog sa popup kamerom ( xiaomi mi 9t pro), i sad evo OP8. ne smeta mi selfi kamera na op8.
Uglavnom pitanje je tvojih finansija. Koliko si spreman da izdvojis sad odmah, ili kasnije. ( ne znam kako bi kupovao , narucivanjem sa op sajta ili preko kp? )
KP za sad.
Platio sam 550€ op6 pre dve godine, ne bih išao mnogo preko te cifre ni ovaj put
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao mi9t pro, i dvoumio sam se izmedju op8 i op7tpro. Na kraju sam izabrao op8 ( bio je jeftiniji ), nije losiji od op7tpro. jedino sto ima rupu u ekranu, ali sve ostalo ja sam prezadovoljan. Cak mislim da je i kamera na op8 bolja od op7t pro

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao mi9t pro, i dvoumio sam se izmedju op8 i op7tpro. Na kraju sam izabrao op8 ( bio je jeftiniji ), nije losiji od op7tpro. jedino sto ima rupu u ekranu, ali sve ostalo ja sam prezadovoljan. Cak mislim da je i kamera na op8 bolja od op7t pro
Kp ili zvaničan sajt?
Link to comment
Share on other sites

Je li neko ovde narucivao telefone preko sajta mobilni shop? Vidim ovde svi kupuju preko za mene neke teske egzotike, a sad sam bas u dilemi da narucim telefon preko njih, tvrde da imaju servisnu mrezu uzivo po vecim gradovima, skroz ok su cene ali niko ih ne pominje ovde pa sam malo u frci, jer telefon nikad ranije nisam kupio online, uvek u radnji, sto bi rekli nakon sto ga opipam.

Link to comment
Share on other sites

Ovo što pričaju Slaviša i Lucifer nije Huawei nego..valjda Xiaomi.  Što se tiče Huawei, ja sam prošle godine u proleće, neočekivano dobio neku povišici i svoj Huawei P30 uzeo u VIP-u u paketu. Otplaćujem otprilike po ceni koja se poklapa sa tom povišicom, tako da je moj rezon prilično jasan :classic_biggrin:

Šta ja znam, ja sam fan Huaweia od ranije. Nema ništa manje ili više smisla uzimati Huawei, nego uzimati Samsung flagship ili bilo koji flagship. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Ovo što pričaju Slaviša i Lucifer nije Huawei nego..valjda Xiaomi.  Što se tiče Huawei, ja sam prošle godine u proleće, neočekivano dobio neku povišici i svoj Huawei P30 uzeo u VIP-u u paketu. Otplaćujem otprilike po ceni koja se poklapa sa tom povišicom, tako da je moj rezon prilično jasan :classic_biggrin:

Šta ja znam, ja sam fan Huaweia od ranije. Nema ništa manje ili više smisla uzimati Huawei, nego uzimati Samsung flagship ili bilo koji flagship. 

Ja dobijem od firme na svake w godine nov aparat - prosle mi se zalomio  Samsung A70.

Radi k`o sat i nemam nameru da ga menjam - taman sam resio problem nosenja 2 telefona: jednog sluzbenog, a drugog za mobilno bankarstvo i ostale stvari koje mi trebaju za posao.

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

koliko vam kostaju ti silni huawei sto uzimate?

po meni je huawei kao brend imao smisla dok je davao flagship performanse za mid-tier cenu...a cini mi se da to vec neko vreme nije slucaj

kad se na to doda i zajebancija sa guglom, stvarno ne vidim poentu...

Nije flagship, ako se prodaje po manjoj ceni. Tačno se zna koji telefoni su flagship i zašto toliko koštaju. To što neki telefon ima procesor kao neki flagship i isto rama, ne znači da je to flagship po manjoj ceni, već da su negde drugde razlike. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Romantik said:

Je li neko ovde narucivao telefone preko sajta mobilni shop? Vidim ovde svi kupuju preko za mene neke teske egzotike, a sad sam bas u dilemi da narucim telefon preko njih, tvrde da imaju servisnu mrezu uzivo po vecim gradovima, skroz ok su cene ali niko ih ne pominje ovde pa sam malo u frci, jer telefon nikad ranije nisam kupio online, uvek u radnji, sto bi rekli nakon sto ga opipam.

 

Ja sam uzeo preko njih pre 2 godine dva telefona (za Gospodju i mene), sve proslo bez ikakvih problema, telefoni i sada rade odlicno; Gospodju doduse posle nekog vremena poceo da zeza punjac, ja ih pozvao, odneo u njihov servis u Balkanskoj, na licu mesta dobio isti takav (originalni), hvala, molim lepo, dovidjenja...

Edited by Ruby Rhod (koji lebdi)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Romantik said:

Je li neko ovde narucivao telefone preko sajta mobilni shop? Vidim ovde svi kupuju preko za mene neke teske egzotike, a sad sam bas u dilemi da narucim telefon preko njih, tvrde da imaju servisnu mrezu uzivo po vecim gradovima, skroz ok su cene ali niko ih ne pominje ovde pa sam malo u frci, jer telefon nikad ranije nisam kupio online, uvek u radnji, sto bi rekli nakon sto ga opipam.

 

I ja sam kao i ti bio nepoverljiv prema KP i sličnom ali to funkcioniše. Bitno je samo da na KP izbegavaš ljude koji nemaju bar 1000 pozitivnih preporuka i siguran si. Taj koji ima gomilu preporuka se time bavi ozbiljno i ima razrađenu šemu. Kod ostalih nikad nisi siguran ko stoji iza naloga. Garancija funkcioniše jedino što to ide tako što nazoveš prodavca daš mu telefon on ga odnese u Mađarsku i vrati ti ga kada se završi opravka. Ja sam kupio 4 telefona na taj način do sada i nisam imao potrebe za garancijama a drugar koji je imao problem je iskoristio garanciju i pošto nisu mogli da otklone kvar dobio je novi telefon. To su sve ozbiljne firme u Mađarskoj jedino što taj postupak zna da se odugovlači i na 2 meseca. To sve zavisi koliko često tvoj prodavac ide u Mađarsku što bi mogao biti problem sada za vreme pandemije ali u suštini je to sve ok.

 

Znam ljude koji su kupovali čitave konfiguracije za 1500 evra i to ti je manje više isto kao i u radnji. Ja sam u gigatronu reklamirao nešto prošle godine pa sam čekao 3 nedelje da mi odrade to, poredeći sa time nije problem čekati ni 2 meseca ako telefon koji je u radnji 300 evra dobiješ za 200, pogotovo za Xiaomi telefone kojih pre 5 godina skoro i da nije bilo po radnjama pa je KP ili odlazak u HRV ili MAĐ bio jedini izbor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Green23 said:

Nije flagship, ako se prodaje po manjoj ceni. Tačno se zna koji telefoni su flagship i zašto toliko koštaju. To što neki telefon ima procesor kao neki flagship i isto rama, ne znači da je to flagship po manjoj ceni, već da su negde drugde razlike. 

aj procitaj jos jednom sta sam napisao

ako premotamo 5-6-7 godina unazad i poredimo npr samsung - njihov flagship u tom trenutku kosta 800e i pruza performanse x

huawei flagship kosta 400-500e i pruza performanse okvirno x-10% do x

 

huawei se tu pozicionira na trzistu kao brend koji daje premium quality za mid-tier cenu

danas toga nema vec i njihov flagship kosta 1000e

dodaj na to i zajebanciju sa guglom i, za mene bar, taj brend nema vise nijednu komparativnu prednost

a na tu temu npr, pouzdano znam da se telenor trenutno muci sa gomilom reklamacija i zahtevom za povrat huawei telefona koje su prodali u proteklih 6 meseci...razlog playstore

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...