Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 minutes ago, Sokmeniki said:

Jest jak Monaku u pm. Prebrze igrace imaju, nasi ce pocrkati do 35og minuta...

Igrali su ocajno protiv Lansa proslu tekmu. Generalno posle ispadanja od PSV-a su odigrali par vezanih losih utakmica. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, suptil said:

Igrali su ocajno protiv Lansa proslu tekmu. Generalno posle ispadanja od PSV-a su odigrali par vezanih losih utakmica. 

Sad protiv PSG-a bas su dobro izgledali... A PSG je ekipa koja je u stanju svima natrpati mrezu sa 5-6 komada.

Spicevi Ben Yedder, Volland, Embolo preozbiljni a stoperi grdosije ne zna se koji je veci. U sredini ovaj Camara jak ko crna zemlja a sa klupe im mogu uci Martins i Minamino koji su klasa...

 

Ja sam vise prizeljkivao da protiv njih igramo sto kasnije u BG pa da odmaraju ako prodju, ovako prvo kolo mi neuigrani bez desnog beka imamo bas bas male sanse da ista uradimo, a odmah sledece kolo gostujemo Trabzonu koji isto izgleda preozbiljno, pogotovo napad...

Link to comment
Share on other sites

To je samo pokazatelj kako bismo se proveli u neprezaljenoj Ligi sampiona. Ko bosi po trnju.

 

Onaj Milojevicev tim iz prve LS je bio bolje izbalansiran za to takmicenje, nego ovaj sad. Sad inamo bolji tim igracki, sa mnogo vise talenta. Ali je onaj bio kompaktniji i fizicki jaci. Mogli smo ako nista drugo da pariramo na neku tucu i trcanje. Vec u sledecoj sezoni, kada smo doveli Garsiju koji ima 25 kg i Kanjasa koji ima brzinu ranjenog puza, to je izgledalo daleko losije.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi, prvo svakako da je Monako motivisan da odigra sto bolje u ligi protiv PSZ-a. Sto se nas tice igraci su izduvani posle Makabija, u sredu je derbi pa kroz 10 dana Monako. Ima vremena da se pripremi utakmica. Svakako je Monako brzi od nas. Ali  ja kao navijac sam jos uvek iscpljen od soka i ispadanja od Makabija. Naravno da ce sad vecina pesimisticno da gleda na stvari. Ali ajmo o Monaku posle odgledanog derbija.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2022 at 9:23 PM, Abizolirni said:

Ala si ga ubo.

prvo skoci pa reci hop. Ustvari lupetanje je danas na cijeni.

Da, da... to je ono mars iz naseg kluba levatino jedna a onda kad ode, pi..a pobjegla

kao i prethodniku. fuj.

..... i tako

Sad su presrecni samo ih opet nesto j..e

Ja mislim da bi trebao Murinjo na nasu klupu. Ipak smo mi klub za ligu 5

Mislimo na istog onog Robija koji je kao kopirao Barsu sa sitnim vezom, odnosno koji nije mislim dobio ni jedan derbi

Najmanje je dobio 3 derbija, gledao sam 2 derbija kada smo ih tuklii sa po dva nula i jedan sa jedan nula kada smo ga zavukli pred kraj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Pantelija said:

Najmanje je dobio 3 derbija, gledao sam 2 derbija kada smo ih tuklii sa po dva nula i jedan sa jedan nula kada smo ga zavukli pred kraj. 

 

Ајд што не желе да знају па лупетају да није добио ни један дерби али ја сам фасциниран тим једнодимензионалним приступом и глупавим поређењима. Да ли је реално да такви мозгови не виде разлику у тимовима, буџетима, појачањима некада и сада!? И у Звезди и Партизану...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Robi, kao i Piksi, je bio kreativan igrac i razume i oseca fudbal i iz toga moze da se rodi nesto dobro, kada se mnogi drugi faktori poklope.

 

Ipak, ono sto je vise nego ocigledno, je da je savremeno fudbal analitika, strategija, i vrhunska fizicka priprema, a sve to cesto fali trenerima-bivsim igracima sa ovih prostora jer prosto vole da uzivaju u zivotu sto im onda ostavlja manje vremena za trenerski posao koji je, nesumnjivo, znacajno tezi od igrackog. 
 

Zato sam utiska da ce u buducnosti biti sve vise trenera koji nisu bili vrhunski igraci, naravno uz neki izuzetak tipa Gvardiole koji je bio dobar igrac, ali je zaludjenik i jos bolji trener nego igrac.

Edited by bosMan_jr
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, suptil said:

302687415_10160506932399884_460527449813

Ево и цене пакета карата за Лигу Европе

Presmijesne cijene, Marakana mora biti puna, ali znajuci nase navijace gleda se derbi kako cemo proci pa o ishodu nazalost zavisi podrska u Ligi Evrope...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sokmeniki said:

Presmijesne cijene, Marakana mora biti puna, ali znajuci nase navijace gleda se derbi kako cemo proci pa o ishodu nazalost zavisi podrska u Ligi Evrope...

Obicno se po difoltu pljucne po navijacima, ali klub i igraci su ostali duzni navijacima debelo za Makabi koji su dosli ko zna sve odakle da gledaju tekmu i ono vucenje po terenu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da se toliko uprava plasi javnosti. Ugovor sa Kulibalijem potpisan u studiju Zvezda TV-a. Nema novinara nema konferencijske sale. Nicega. Auu, nisam znao da su im se tolko noge odsekle.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Momak izgleda kulturica, pristojan, zdrav..Nek' mu je sa srecom i da nam donese mnogo radosti. A koliko sam shvatio, i prethodni ugovori su se potpisivali u studiju (bar ova rece nesto u tom smislu). Ocekivao sam i neko pitanje za Mrkelu u smislu "da li je gotov prelazni rok" ali nista od toga.

Edited by Marokanac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pantelia said:

Ja ne mogu da verujem da ce da zavrse prelazni rok bez desnog beka. Pa i taj Vesovic da dodje, sve je bolje od one budale.

 

Sta ocekujete u derbiju? Ja Kangvu na klupi, i rutinskih 1-1. 

Ja mislim da ni teoretski nije moguce da ostanemo na Gobeljicu..mada je kod nas sve moguce. Ako ih sad ne uzmemo rutinski, ja ne znam kad cemo. Oni su vjerovatno najlosiji u istoriji. Znam da u derbiju nije bitna trenutna forma i slicno ali da se ne zajebavamo, ovo se mora uzeti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...