Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, Beonegro said:

Imao je i Micić jednu takvu bravuru sinoć, ukucao na autopilota "drive and kick out" i propustio da položi u situaciji 1 na 0, čak ga je Sedlaček diskretno posprdao oko toga.


Istina. Doduse mi se svidja mindset i njega i Joke da pokusavaju da ukljuce ekipu u napadacku igru. Malo je Jokic preforsirao Nedovica ali Boze moj. Bolje sada nego pri neresenom rezultatu u cetvrtfinalu minut pre kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Drago mi je da ce Milutinov da cementira i ekipe na EP, osetim se vaznije sto nisam mogao da ga prebacim u juniorskom duelu sa Hemofarmom 😀

 

Meni jedan od glavnih utisaka od sinoc (oprostite ako je neko napisao vec) je slika Kalinica i Luke kada stoje jedan do drugog. Nikola koji je jedna od fizicki najjacih trojki u Evropi izgleda kao junior pored Raska Katica, deluje kao da ima 15-20kg razlike. Neverovatno sta ovaj decko ume da izvede u igri sa takvim telom.

Najnevjerovatnije je da se Dončić nije ozbiljno povrijedio na startu prošle sezone, kad je stizao i do 120 kila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sedlaček kao neki glas iz osamdesetih, bogomoj.

 

Ja koji sam najveći pljuvač i Pešića i pobodnik ageisma u košarci moram da se onako solidno polijem jer je ono sinoć delovalo zaista smisleno. Imamo MVPja i svi se nekako ponašaju kao da je MVP. Imamo Micića i to je to, zna se šta je 1-2 opcija. 

 

Vanja Marinković je car, kako on lepo odapinje one promašaje, niko nema toliko lepu i visoku tehniku šuta. Davidovac odličan. Ristić što kaže Beo, možda je prevara. 

Nisu ovo bogzna kakvi igrači (ovi ostali), ali nekako deluje kao da je sve fino pritegnuto i da se zna šta treba da se igra u svakom trenutku, a to je već puno po meni. Bilo je i jako dobrih sekvenci u kojima se koriste šuteri da otvore reket za Jokića i nekako svi imaju licencu da pripaljuju a i svi imaju više nego dobar šut - Pešić ispade moderniji od nekih duplo mlađih koučeva. 

 

Dončić i Jokić su bukvalno duplo bolji od celog ostatka obe ekipe. Komentari o Dimecu su imbecilni.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Ma ide mi više na jaja ceo taj fazon sprdanja sa protivničkim igračima, a pri tome je nivo kao da kreneš da pričaš kako Davidovac ne vidi koš jer mu kosa upada u oči. Čekao sam samo da prijavi kako Dimec nije čuo instrukcije trenera ili pištaljku pa da ugođaj bude potpun.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Grunf said:

Mislim da je nebrojeno mnogo puta naglašeno da je ipak pravilno „Davi Dovac“ i da je i sam u nekoliko navrata potvrdio da se tako izgovara njegovo prezime. Sad što nekome para uši i ne zvuči mu pravilno, to su druge priče.

Ja kad čujem Davi Dovac dođe mi da odem, zaradim pare, kupim Sport Klub i otpustim onog lika.

 

 

Edited by mfmilan
  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mfmilan said:

Ja kad čujem Davi Dovac dođe mi da odem, zaradim pare, kupim Sport Klub i otpustim onog lika.

 

 

 

kazi to onda dekiju, posto on licno tvrdi da se tako preziva. ja tea zovem po beogradski, teodosic ali on sam kaze da je teodosic, sto je valjda u valjevu normalno.

 

kako ljudi kazu da se zovu i prezivaju, tako je valjda i uglavnom logicno da bude ispravno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

E da, ja bih obavezno dao solidnu minutažu Vanji M, prvo jer mislim da je od onih likova kojima treba malo vremena da se uigraju, savladaju impostor syndrome i ostalo, a onda će da bude koristan, drugo jer ume, na kratko, da pegla odbranu, i treće najvažnije, mislim da jedini (ispravite me ukoliko grešim) ia NBA range u ovoj ekipi kada nema BB i Bjelike, a to je za Jokićevu ekipu gotovo pa krucijalno...

3 minutes ago, uini said:

kako ljudi kazu da se zovu i prezivaju, tako je valjda i uglavnom logicno da bude ispravno.

Zato ja Raši ne dam da te zove Uni.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@uini

Pa ok, ali necemo sad da idemo od igraca do igraca i menjamo SVOJ naglasak jer eto u Zrenjaninu se tako kaze.

Tom logikom je i MiLUtinov itd. Just stop 🙂

 

 

Sto se kosarke tice, nije ovo uopste lose bilo. Voleo bih da vidim vise minuta Jokic + Nedovic, da se malo bolje rotira tako da bude sto manje minuta kad su i Nikola i Vasa na klupi 🙂

Ali dobro, Bjelica i Gudura takodje mogu da pomognu u organizaciji u tim momentima.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mfmilan said:

Ja kad čujem Davi Dovac dođe mi da odem, zaradim pare, kupim Sport Klub i otpustim onog lika.

 

Posle te ganja na sudu, vrate ga na posao i ti plaćaš odštetu.  Plus naknadu za duševni bol.

Da li možeš baš toliko da zaradiš?

 

Imam ortaka preziva se Davidovac, izgovara se DaviDOvac.  Rekao mi je da postoje Davidovci koji se čitaju DaVIdovac, ali to je sasvim drugo pleme. 

Ne znam koji su tačno odakle, ali vrlo je verovatno da "naš" Davidovac zaista i jeste DaviDOvac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je srce bilo puno kada smo odigrali Denverov set kada je Marinkovic protrcao niz ceonu liniju primio loptu u cosku i kroz rotacije smo postavili Jokica na 1vs1 na visokom postu protiv Tobija koga je popularno receno skolovao za lagane poene. To je bilo u drugoj cetvrtini. Uopste Kari nije naivan. Meni se cini da je preozbiljno pripremio ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je srce bilo puno kada smo odigrali Denverov set kada je Marinkovic protrcao niz ceonu liniju primio loptu u cosku i kroz rotacije smo postavili Jokica na 1vs1 na visokom postu protiv Tobija koga je popularno receno skolovao za lagane poene. To je bilo u drugoj cetvrtini. Uopste Kari nije naivan. Meni se cini da je preozbiljno pripremio ekipu.

Mnogo puta su se sinoć koristili neki od Denverovih setova, naravno, ne mogu svi, jer defanzivne 3 sekunde, ali one koji ne zavise od toga, smo koristili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je bilo smesno kako su domace sudije drzale Tobija u igri, realno trebao je da ima 3 licne sredinom prve. Samo Francuzi i Litvanci imaju cvrste centre koji donekle mogu da uspore Jokaru, ali ocekujem da celo prventvo bude dominacija u stilu Paua

Link to comment
Share on other sites

Kakva anal-iza izvjesnog gospodina Vlahovića sa SK 😲

 

Quote

Srbija je izgubila u egal meču od Slovenije koja ima vanserijskog igrača kakav je Dončić, ali osim njega ima igrače ranga Evrokupa. Uz još dosta korekcije i uz igrače koji nisu igrali „orlovi“ bi ovakav meč morali da prelome sa dvocifrenom razlikom.

 Da zanemarimo to što je napisao da bismo ovakav meč morali da prelomimo mi i dvocifrena razlika, da li je jebeno moguće da SK pusti nekoga da se baš ovoliko iskenja na njihovom sajtu?

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Kakva anal-iza izvjesnog gospodina Vlahovića sa SK 😲

 

 Da zanemarimo to što je napisao da bismo ovakav meč morali da prelomimo mi i dvocifrena razlika, da li je jebeno moguće da SK pusti nekoga da se baš ovoliko iskenja na njihovom sajtu?

 

 

Ovaj lik nikada nije gledao kosarku, nemam drugo objasnjenje.

SK je tuga

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Snjofko said:

Zasto niko Jaramaza ne spominje i sto nije igrao?

 

On nam je jedina nada da ne gledamo Nedovica. Ili Marinkovica.

 

znam da je ruzno ali mnogo ti je glup post, pre svega logicko-basketaski gledano ali i zato sto stalno apelujes da se podrzi bezrezervno kari a onda kao samo da ne gledam igrace kojima je svetislav namenio bitne uloge, tj bar vanju testira za takvu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

IMG-b3bca0d0c21013e5023ebff79f340911-V.j

 

*Ne znam ko se sve seca onog cuvenog dvd-a "Zemlja kosarke 1995-2005" koji je izasao pred ono nesrecno ep 2005e. Ide razgovor sa Pesicem o utakmici sa Amerima. Citajte sledece recenice sa teskim pirotskim akcentom dok ne nadjem video zapis:

" Treba da igramo sa Amerikacima u Indijanapolisu, njima igra Redzi Miler, njegova hala njegovi kosevi. Radimo mi onaj strecing pre utakmicu i Gurovic koji je trebao da ga cuva kaze Kouc dodji, ja dodjem i kaze mi Ce ih poderamo"

 

Zato je ovaj natpis na majici

Edited by drperce
*
  • Like 18
  • Love 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Kakva anal-iza izvjesnog gospodina Vlahovića sa SK 😲

 

 Da zanemarimo to što je napisao da bismo ovakav meč morali da prelomimo mi i dvocifrena razlika, da li je jebeno moguće da SK pusti nekoga da se baš ovoliko iskenja na njihovom sajtu?

 

 

gospoda sa Sk je "izmislila" sport a pogotovo košark, moram da izuzmem tu momke koji prenose auto i moto trke, oni su normala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...