Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 hours ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, Devil In My Pants said:
Mene fascinira ovo branjenje Jokica kao uzeo je MVP titulu,kao da Grci nesto imaju od Janiseve dve MVP titule..to je bukvalno licni trofej. Svakako covek ne zeli da igra za repku i pre je igrao na muku i to je evidentno. Sad, da li je zbog zene,konja ili umora, totallno je nebitno sta kaze jer to nije pravi razlog. 
 
Teranje igraca u crveno jer je eto hteo MVP nagradu i svesno isao na to da ce na leto kaze cao ....Zbog ovakvih stvari kosarka ne moze da prismrdi fudbalu, Messi ide na njihov kup, svaku prijateljsku,a u kosarci je vise moda da se ne igra za repku nego da se igra.
 
Meni je Jokic i pre bio antipatican lik, nece da prica sa novinarima,nece repku.....ne izgleda kao neki egoista,ali izgleda jeste. Meni su najludji oni sto ustaju u 3h ujtru da ga gledaju u NBA:-)))
 
Jednom Novaku Djokovicu cast da igra na OI, a ovog boli opanak....kakvo god rasulo u ovoj zemlji bilo, iznad povrsine nas drze sportisti i internet :)) tako da razumem ljutnju naroda...
 
Nece cak ni ovi klinci iz NBA  da igraju..kojima bi to bilo ozbiljno iskustvo..

Evidentno da je Jokić ustaša

Ruzan komentar, mozes ti to i bolje..mada te razumem, teske godine, bice bolje sledece sezone 😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Mene fascinira ovo branjenje Jokica kao uzeo je MVP titulu,kao da Grci nesto imaju od Janiseve dve MVP titule..to je bukvalno licni trofej. Svakako covek ne zeli da igra za repku i pre je igrao na muku i to je evidentno. Sad, da li je zbog zene,konja ili umora, totallno je nebitno sta kaze jer to nije pravi razlog. 

 

Teranje igraca u crveno jer je eto hteo MVP nagradu i svesno isao na to da ce na leto kaze cao ....Zbog ovakvih stvari kosarka ne moze da prismrdi fudbalu, Messi ide na njihov kup, svaku prijateljsku,a u kosarci je vise moda da se ne igra za repku nego da se igra.

 

Meni je Jokic i pre bio antipatican lik, nece da prica sa novinarima,nece repku.....ne izgleda kao neki egoista,ali izgleda jeste. Meni su najludji oni sto ustaju u 3h ujtru da ga gledaju u NBA:-)))

 

Jednom Novaku Djokovicu cast da igra na OI, a ovog boli opanak....kakvo god rasulo u ovoj zemlji bilo, iznad povrsine nas drze sportisti i internet :)) tako da razumem ljutnju naroda...

 

Nece cak ni ovi klinci iz NBA  da igraju..kojima bi to bilo ozbiljno iskustvo..

To se ni meni nikada nije dopadalo kod Jokića, doza neprofesionalizma koju ima ovde u Srbiji. Razumem da je povučen i ne voli da priča u medijima, ali da u Denveru to radi jer ga plaćaju dok ovde glumi neko ludilo mi je baš bezveze. Biti profesionalni sportista nisu samo pare i pikanje basketa, nosi sa sobom i druge uloge. Trebalo bi da sazri i to konačno prihvati.

 

I da, svaki čovek je egoista. 😄 Pitanje je samo u kojoj meri i da li to i koliko kanališe tako da ne šteti drugima.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ustajem ujutru, vidim notifikaciju na telefonu od Monda "UZAS! Bogdan se povredio!" i slika kako se on na podu drzi za koleno i previja od bolova,rekoh sebi a u kurac odose ligamenti.

Otvorim link i vidim da je upitan za g7, ne deluje povreda ozbiljno. Jebem ti novinarstvo da ti jebem, dupe bi dali za klik.

Najbolje bi bilo za nas da Atlanta ispadne.

Edited by Cavani
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

To se ni meni nikada nije dopadalo kod Jokića, doza neprofesionalizma koju ima ovde u Srbiji. Razumem da je povučen i ne voli da priča u medijima, ali da u Denveru to radi jer ga plaćaju dok ovde glumi neko ludilo mi je baš bezveze. Biti profesionalni sportista nisu samo pare i pikanje basketa, nosi sa sobom i druge uloge. Trebalo bi da sazri i to konačno prihvati.

 

I da, svaki čovek je egoista. 😄 Pitanje je samo u kojoj meri i da li to i koliko kanališe tako da ne šteti drugima.

LM, koji profesionalni interes ima Jokic ovde u Srbiji?

Ovde dodje da odmori, poseti rodbinu, najede se bureka i potera sulke par puta....

Jedino steti onom konju sto ga vuce - nema tezinu k`o prosecni kljusar, ovaj dzokej. :classic_biggrin:

Mogao bi Gudura da opise tu opcinjenost konjima i ljude koji se time bave: Vrapca, Glibu, Bumbara, Zokija..........:default_coffee:

Kad ujutro ne znas da l` ti rze konj ili dzokej pod prozorom, a nesto se cuje - i pozelis da ga izdarivas vilama zbog toga....:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@KronostimeProfesionalni je sportista jbt, to povlači određeni kodeks ponašanja. Ako u Srbiju dolazi samo da istimari konje a inače ga boli uvo, ne mora ni to, nek vrati državljansto i vozdra.

 

@5geritiNiko ne osporava Jokića kao košarkaša i njegove veštine u tom pogledu, tako da smanji doživljaj i ne vrši zamenu teza. Imam pravo da mi se ne dopada njegovo ponašanje, kao što ti imaš pravo da ti se dopada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

@KronostimeProfesionalni je sportista jbt, to povlači određeni kodeks ponašanja. Ako u Srbiju dolazi samo da istimari konje a inače ga boli uvo, ne mora ni to, nek vrati državljansto i vozdra.

 

@5geritiNiko ne osporava Jokića kao košarkaša i njegove veštine u tom pogledu, tako da smanji doživljaj i ne vrši zamenu teza. Imam pravo da mi se ne dopada njegovo ponašanje, kao što ti imaš pravo da ti se dopada.

Zasto bi vracao drzavljanstvo?:krstipd4:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Zasto bi vracao drzavljanstvo?:krstipd4:

Ne vidim šta će bilo kome koga ne zanima ta država i koji nema nikakve "profesionalne veze" ovde državljansto, ne? Pošto ga time branite. 😄  Kad je trebalo Miško da ga proda odavde, tad je bio vezan, sad odjednom više nije. Zaista je smešna argumentacija na jako prostu stvar a to je da dečka reprezentacija ne zanima. I umesto da iskreno kaže, zamajava i odbija da priča za medije dok to rade loš PR i njegov ćale.

 

I eto opet pišemo o njemu a momci igraju protiv Meksika, tako da zatvorila bih poglavlje "Jokić u reprezentaciji" (desiće se nikad više) polako.

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

Ne vidim šta će bilo kome koga ne zanima ta država i koji nema nikakve "profesionalne veze" ovde državljansto, ne? Pošto ga time branite. 😄  Kad je trebalo Miško da ga proda odavde, tad je bio vezan, sad odjednom više nije. Zaista je smešna argumentacija na jako prostu stvar a to je da dečka reprezentacija ne zanima. I umesto da iskreno kaže, zamajava i odbija da priča za medije dok to rade loš PR i njegov ćale.

 

I eto opet pišemo o njemu a momci igraju protiv Meksika, tako da zatvorila bih poglavlje "Jokić u reprezentaciji" (desiće se nikad više) polako.

Zasto je tebi, a i mnogima, problem da shvatite da patriotizam nije busanje u grudi: Mi smo najbolji! ?:krstipd4:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

@KronostimeProfesionalni je sportista jbt, to povlači određeni kodeks ponašanja. Ako u Srbiju dolazi samo da istimari konje a inače ga boli uvo, ne mora ni to, nek vrati državljansto i vozdra.

 

😄😄 😄   kad je Djokovic gubio pre par godina noseci magicni talisman Pepe Imaza oko vrata secam se hajke kako je tenis individualni sport pa shodno tome igraju za sebe, kako ga je otac upropastio, kako mu je zena luda, i zasto ne vrati 

pasos kad vec placa porez u stranoj zemlji.... Kad je poceo opet da predaje na temu pometlavanje protivnika sve se zaboravilo... Jokic je sada izdajnik koji treba da vrati pasos ali kad sutra bude zaigrao 

opet ce se zaboraviti budalastine koje su pisane... kao za Bobija za koga je isto ali isto pisano kad je odbio da igra ono leto pod Djordjevicem. 

 

Vrati pasos... a fazon je sto bi ga ceo svet ljubio u dupe da uzme njihov pasos a mi ga teramo da se odrekne naseg. Mislim ne mi nego vi, odnosni Vi, da li ste vi ili Vi?

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kronostime said:

Zasto je tebi, a i mnogima, problem da shvatite da patriotizam nije busanje u grudi: Mi smo najbolji! ?:krstipd4:

Zašto je tebi problem da shvatiš da nije poenta u patriotizmu? 😄 Ne osećaju svi državu i naciju, to je skroz legitimno, problem je Jokićevo ponašanje. Je l' se iko seća situacije da je samo došao na pripreme (ili otkazao) a da se pre i posle toga nije raspredalo 3 meseca o tome? Ne sećate se, jer takva situacija ne postoji, e to je problem.

 

U najmanju ruku je neumesno porediti Đokovića i Jokića, Novak non-stop pokazuje koliko mu znači Srbija. Ja ga lično nisam nikad pljuvala za njegove postupke i načine treninga (sem za PR, to mu je stvarno loše jbg). Ja nisam niko da ga "teram" da vrati državljanstvo, opet u najmanju ruku prejak izraz, jednostavno ne kapiram šta će mu ako ga ništa vezano za ovu zemlju ne zanima i nije profesionalno vezan (očigledno je samo to bitno) - reči drugih ljudi, ne moje.

 

Edit: Prekinula bih diskusiju ovde, ako iko ima želju da nastavi može private slobodno, ali ne bih više zatrpavala topic jer niti će on ikad više zaigrati za repr, niti ćemo mi promeniti jedni drugima mišljenje i bilo šta isterati. Hvala.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Zašto je tebi problem da shvatiš da nije poenta u patriotizmu? 😄 Ne osećaju svi državu i naciju, to je skroz legitimno, problem je Jokićevo ponašanje. Je l' se iko seća situacije da je samo došao na pripreme (ili otkazao) a da se pre i posle toga nije raspredalo 3 meseca o tome? Ne sećate se, jer takva situacija ne postoji, e to je problem.

 

U najmanju ruku je neumesno porediti Đokovića i Jokića, Novak non-stop pokazuje koliko mu znači Srbija. Ja ga lično nisam nikad pljuvala za njegove postupke i načine treninga (sem za PR, to mu je stvarno loše jbg).

Poenta je u tome da li neko zeli ili ne zeli da nastupa za reprezentaciju.

Ako ne zeli i to kaze javnosti - zasto mu zamerati?

Da se nadjemo ti i ja na Adi u VK Parizan, pa da ti bivsi reprezentativac u jedrilicarstvu pokaze sta su pripreme? :s_d:

Znam, ovo se moze protumaciti i za 2 meseca banjskog lecenja. :s_d:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem zasto se vise prica o Jokicu na ovoj temi. Covek trenutno nije deo reprezentacije. Ok, bilo je zabavno da se sprdamo dan-dva, vecinom su se ljudi izjasnili da li im se Jokiceva odluka svidja ili ne i to je to.

 

Nastavlja se Stolica kup protiv uvek nezgodnog Meksika, podrska za momke koji igraju.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@KronostimeBolje da ne tumačim. 😄

 

Kao što sam rekla, nemam problem ni sa "neću" ni "ne mogu" jer nacionalni tim nije ničija obaveza. O tome da li treba to osećati kao obavezu bi svako raspravljao iz sopstvenog patriotskog ugla... Problem je u ponašanju i načinu na koji je sve ovo urađeno, i što svaki put bude cirkus. Samo to. Eto toliko. 😌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BartonFink said:

Da vrati državljansto, ali pre toga da dobiju batine i on i familija. I konji da mu se oduzmu.

 

Na sluzenje vojnog roka i to od 12 meseci. Kad su mogli najbolji kosarkasi i fudbaleri ove zemlje osamdesetih moze i on:classic_sleep:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...