Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Pa koje je onda razumno objasnjenje sto mu je evo vec drugi set svaki servis oko 160-170 na sat ko da se radi o Dzumhuru, a ne o Nadalu? 

Nadalov karijerni prosek za servis verovatno i nije vise od 170 na sat

 

Fric igra ocajno od kad ovom navodno nije dobro. Radi sve pogresno na terenu.

Valjda ce biti dovoljno da mu radi serva i fh i da posalje ovog nazad do konzilijuma stopalo.

Link to comment
Share on other sites

U prošlom meču prosek prvog mu je bio oko 185. Đavo da ih nosi s miljama na sat :classic_rolleyes:

 

Komentator i treba da veruje da je igrač povređen, ili bar ne treba da iznosi neke svoje sumnje tek onako bez dokaza. To je jedna od prvih stvari koje ekipa sa ES treba da nauči, između još nebrojeno stvari.

Plus, ako je Viško imao problema s Rafinim menadžmentom skoro, naravno da nije lud da se izleće sada.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Evo ja bas guglao koja mu je prosjecna brzina prvog servisa i bgm itekako je vise od tih tvojih 170. Nesto ocito nije u redu s njim cim nije u stanju na prvom servisu prebacit 170.  

Meni taj JJ servis deluje presporo, i samo na nekim turnirima odjednom pomahnita i servira ludacki.

Odjednom...

 

Cak ni taj spori servis Fric ne vraca kako treba.

Nadam se da ce Fric zadrzati fokus pa posle da slusamo epsku kuknjavu na kzs.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Meni taj JJ servis deluje presporo, i samo na nekim turnirima odjednom pomahnita i servira ludacki.

Odjednom...

 

Cak ni taj spori servis Fric ne vraca kako treba.

Nadam se da ce Fric zadrzati fokus pa posle da slusamo epsku kuknjavu na kzs.

 

Pa ako nije u stanju dobit Nadala bez  servisa nek se komotno oprosti od tenisa. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Losmi17 said:

Komedija sta Fric igra.

Ovo je cist amatetizam.

 

Mada usao mu je u glavu sa ovim nastupom i pratecim elementima...

Verujem da su svi Fedal navijači ovo govorili u 5. setu onog meča s Novakom :classic_biggrin:

Ovo je do Frica, ako još uvek nema tu sposobnost da se fokusira u ovoj fazi karijere, piši propalo.

A ne pokazuje ni neki teniski IQ u ovoj situaciji, blago rečeno.

Edit: čuo me Viško :classic_laugh:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Baš to gledam i razmišljam kako je u njegovom slučaju možda i dobro što se za ovo ne dobijaju bodovi :classic_biggrin: jedino objašnjenje mi je da ne stigne da se namesti za paralelu, ali nemoguće baš svaki put.

Rafa očigledno ima problem i da udari bekhend normalno a ovaj mu ide na forhend stalno.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je sramotno od strane Nadala i to na više nivoa. Šta je sledeće? Igraće polufinale Wimbledona desnom? Serviraće iz ruke? Fritz deluje kao amater, ali nije uopšte jednostavno igrati protiv povredjenog rivala. Ovde kod nas decu odmalena uče da ga dokusure, preživeće, ali nemaju baš svi taj kiler instikt. Odvratna situacija, gde Nadal glumi nekog heroja, što pali kod ove većinski idiotske publike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...