Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

On 9/3/2019 at 11:34 PM, Bugl Khan said:

Ma ne, opušteno. Naravno da imamo različita mišljenja. To što su ga Conte i novinari Gazette vidjeli fenomenalnim, ne znači da su u pravu. Možda je stvarno bio katastrofalan. Kako ko vidi nogomet jbg. Nekome je Busquets prevara, nekome je svjetska klasa. Netko je tvrdio da Modrić u Realu igra samo zato jer je Khedira imao neku ozljedu, neko je prije par godina tvrdio da zaslužuje zlatnu loptu ( ovome sam se i ja smijao). Dva zadnja primjera su iz rasprava dvojice forumaša tu na forumu.

EDIT: Šteta za Icardija, tj, šteta što mu karijerom rukovodi koza. Po meni top 5 klasičnih 9-ki trenutno. Kako će ga uklopit tamo, ne znam. Sva 4 ne mogu igrat. Znači ili Cavani ili Icardi će provodit vrijeme na klupi.

😄

 

Malo je bez veze sto opet otvaram zavrsenu raspravu, ali danas smo upravo imali primer onoga sto sam pricao, Brozo je imao tacnost pasa 92.3% (potrazio na netu) al sta vredi kad je ukanalio svoju ekipu za dva gola, time i dva boda. Za drugi cak da ni ne zamerim, al ovaj prvi je upravo ono na sta sam mislio u prethodnoj diskusiji. Plejmejker iz dubine jednostavno ne sme ovo sebi da dozvoljava (svakako ne u necem sto bi mogli da nazovemo kontinuitetom), dzaba sve kad se napravi ovakva greska. Svaka cast barem za to sto posle ovoga nije psihicki pao nego se zaista trudio da ispravi, ali ponekad jednostavno ne ide. Da ne mislis da likujem , posto se uopste ne veselim ovome. Ponekad je bolje biti srecan nego u pravu :P

Drugo, ovo sto igra Godin je zaista za nepoverovati. Nisam siguran da li je ona izmena bila zbog povrede, lako je moglo biti i do neceg drugog. Aj sto je dodatno usporio u tim godinama, ali izgleda da je izgubio i razum. 

Sve u svemu, nisam previse razocaran. To je Inter, oklizne se bas kad se neko kao recimo Juve nikad ne bi okliznuo. Kompleks nize vrednosti, sta li je. Ali realno bodovi moraju da su gube, pa moraju. Ako nista, raduje sto Sarijev Juve ne deluje kao masina koja nikad ne pogresi, pa ostaje barem neka tanana nada.

 

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

Bresa je bas seljacka ekipa, sreca pa nisu uspeli da ugrabe bodove sinoc. A ovaj Tonali koji je toliko hvaljen zaista deluje interesantno, deluje onako prilicno zrelo na terenu za svojih 19 godina. Kad je vec plan da se napravi baza od domacih igraca, onda ne bi bilo lose da se i on kaparise.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam vec video izgubljene bodove, sto bi samo bio dokaz koliko je fudbal nepravedna igra. Das gol rano, iz sumnjivog penala i od tog trenutka vise nista i ne pokusavas. Protivnik hoce, pokusava, napada, sutira al ti bas taj dan imas raspolozenog golmana, pa samo cekas da prodje vreme. Na poluvremenu sam bio u fazonu, ako i jedan damo, bice cudo. Toliki nije htela u gol. A tako bi se i zavrsilo da ne bi Barele.

Cudna je ova ekipa Intera, cas nas sreca prati ko majka, cas ko maceha. Il to mozda cak nije ni sreca, nego stara dobra pazza. Do kraja sezone se ili epski raspadamo, il uzimamo skudeto. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledao sinoc malo LS, i me's cini da ova dvojica u napadu bas napreduju iz utakmice u utakmicu. Na pocetku sezone nisam bio odusevljen ni Lautarom ni Lukakuom, al ocigledno Konte ume da radi s njima. Da im se dovede (po) jedna zamena radi rotacije, i nista ja tu ne bi dir'o za sada

Link to comment
Share on other sites

Dobar je igrac i steta sto je do toga moralo da dodje, ali nije taj uopste kompatibilan s ovom ekipom Intera. Jeste da se prica da ga je uprava oterala a ne Konte, ali Konteova filozofija je u sustini red, rad i disciplina bez izuzetka. Radja nije nista od toga, cak naprotiv - koliko god dobro odigrao sezonu, nema u Interu 'leba za njega vise.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra utakmica, tesko gostovanje arhivirano. Pregrmeli ukleti decembar, sada valja ne prosuti sve protiv boginje. 

 

Lukaku bas napreduje iz utakmice u utakmicu, i pored doze srece koju je sinoc imao. Nisam ocekivao da ce biti ovako dobar. Sad jos kad Sensi i Barela vrate formu, bice to dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...