Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Veliki broj vas ne zeli normalno da komunicira i isteruje neke licne ratove

 

 Beo mene 100x proziva nekim smesnim forama za moje iskreno navijanje i ljubav prema USA i NBA. Ja to ne radim iz inata, s tom fazom sam zavrsio. Cak sam na ranijim prvenstvima navijao za Srbiju, setite se 2014. ko ne veruje nek iskopa po arhivama starog foruma da sam '14 bodrio Srbiju do finala. Jednostavno ne volim Saleta, ne volim vecinu igraca i nepozivanje Nedovica i Micica pa cak i Kaline drkosa.

 

   Sale je sjebao repku na vise osnova. Ne moze Jokic da igra ni minut na 4 u danasnjoj kosarci i da bude ultraproduktivan, a on poveo samo teskase -> Milutinac, Bobishka i Radule Ludi, nemamo nijednu light 4-5 opciju, sve sami teskasi i Jokic koji je konjina i razigrava sa C. Imas Bogdanovica koji sve vise postaje kao njegov prezimenjak Bojan, sve bolji i bolji shooter, kao RejRej za sirotinju je, imas Jokica koji je top5-10 igrac lige, Bjelicu i Bobija kao legit nba backupove i Vasu koji je medju mocnijim igracima u EL + Luchic, Guduric dobri EL igraci i dozvolis ovo blamiranje. Prosto me nervira taj hajp oko nase kosarkaske reprezentacije, kao i oko Zvezde/Partizana.

 

  Poceo sam vise da gotivim fudbal. Jbg, tako mi sad u zivotu. I stvarno je neumesno da me neko zbog toga vredja i proziva.

 

  Imate po 30+ 40+ godina i i dalje se koljete oko CZ/PAR i uvlacite strasti u navijanje. Mene bi bilo sramota

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, delgado said:

Poceo sam vise da gotivim fudbal.

Pa onda očekuješ da te ne zajebavam? 😂 

EDIT: ne smeta meni što navijaš za US, smetaju mi maloumni šovinistički postovi koje si ostavio i govnarsko naslađivanje nakon eliminacije reprezentacije Srbije.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Svacije je pravo da navija za koga hoce, ne vidim zasto bi se reprezentacije razlikovale od klubova u tom pogledu.

 

Tako da, napadanje nekoga zato sto ne navija za zemlju u kojoj je rodjen je isto kao napadati nekoga ko je rodjen u grobarskom/zvezdaskom kraju sto ne navija za taj tim nego za neki drugi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Veliki broj vas ne zeli normalno da komunicira i isteruje neke licne ratove

 

 Beo mene 100x proziva nekim smesnim forama za moje iskreno navijanje i ljubav prema USA i NBA. Ja to ne radim iz inata, s tom fazom sam zavrsio. Cak sam na ranijim prvenstvima navijao za Srbiju, setite se 2014. ko ne veruje nek iskopa po arhivama starog foruma da sam '14 bodrio Srbiju do finala. Jednostavno ne volim Saleta, ne volim vecinu igraca i nepozivanje Nedovica i Micica pa cak i Kaline drkosa.

 

   Sale je sjebao repku na vise osnova. Ne moze Jokic da igra ni minut na 4 u danasnjoj kosarci i da bude ultraproduktivan, a on poveo samo teskase -> Milutinac, Bobishka i Radule Ludi, nemamo nijednu light 4-5 opciju, sve sami teskasi i Jokic koji je konjina i razigrava sa C. Imas Bogdanovica koji sve vise postaje kao njegov prezimenjak Bojan, sve bolji i bolji shooter, kao RejRej za sirotinju je, imas Jokica koji je top5-10 igrac lige, Bjelicu i Bobija kao legit nba backupove i Vasu koji je medju mocnijim igracima u EL + Luchic, Guduric dobri EL igraci i dozvolis ovo blamiranje. Prosto me nervira taj hajp oko nase kosarkaske reprezentacije, kao i oko Zvezde/Partizana.

 

  Poceo sam vise da gotivim fudbal. Jbg, tako mi sad u zivotu. I stvarno je neumesno da me neko zbog toga vredja i proziva.

 

  Imate po 30+ 40+ godina i i dalje se koljete oko CZ/PAR i uvlacite strasti u navijanje. Mene bi bilo sramota

Ovde svaki post izaziva neku reakciju. Mene su na politici prozivali sto volim Kinu i Rusiju cak sam zbog tih licnih prepucavanja sa nekim forumasima i banovan. Ovde smo da iskazujemo nase stavove pa je normalno nekada i u raspravu i prozivanje da se udje kad se ljudi ne slazu. Ne volis Saleta i vecinu igraca? Ok. Za Saleta si objasnio a zasto ne volis vecinu igraca? Imas pravo da navijas za USA. Imas verovatno i Amera koji navijaju za Srbiju. Demokratija je dala mogucnost da nas ima raznih i da slobodno iskazujemo stavove ma kakvi da su. Ali tvoji postovi nekad deluju da namerno trolujes i dizes tenziju. I to je legitimno do neke mere. Eno na twitteru, neka americka, voditeljska budala (americki Ognjen Amidzic ili tako nesto) twitovala nesto oko Srbije i nedostatka hrane i vec 2 dana se raspravke vode na twitteru sa budalom i trollom. 🙂 I naravno, nase idiotske novine objavljuju sta je neka nebitna budala pisala na svom twitter profilu. Hocu da kazem, da nacin na koji pises neke postove lici na to da namerno provociras reakcije. Ne poredim te sa ovim komedijasem iz USA. Ne shvati me pogresno. Samo kazem da mi je delovalo iz nekih postova da namerno izazivas forumase na reakciju. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Svacije je pravo da navija za koga hoce, ne vidim zasto bi se reprezentacije razlikovale od klubova u tom pogledu.

 

Tako da, napadanje nekoga zato sto ne navija za zemlju u kojoj je rodjen je isto kao napadati nekoga ko je rodjen u grobarskom/zvezdaskom kraju sto ne navija za taj tim nego za neki drugi.

Naravno.. I svacije je pravo da polemise i ne slaze se sa necijim stavom. Ja nemam pravo da napadam nekoga i da ga negiram jer navija za SAD protiv Srbije a odavde je ali imam pravo da imam vrednosni stav o tome. Nije ti dobra analogija delije/grobari. Reprezentacije se razlikuju od klubova jer ljudi navijaju za reprezentaciju iz patriotskog osecaja za zemlju kojoj pripadaju. Kulturoloski, jezicki, mentalitetski. Tako je u Grckoj, Engleskoj, Brazilu. Ljudi koji navijaju za Argentinu npr. a rodjeni su u Srbiji u 99 posto slucajeva navijaju protiv a ne za iz nekog inata, revolta i teranja kontre. I na meni je da imam svoj stav prema tome.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beonegro said:

Tebra, zamisli da ne pratim

 

 Fala Bogu, zato je bolje da se odmah razidjemo, jer diskusija sa tobom nema previse smisla. Idi bolje hvali se gde si zimovao/letovao i kurci se sta si pojebao

 

@Jonnhy Clash   Jebiga, ne volim vecinu igraca. Ni nadmenog Bogdana, ni raspalog Raduljicu, ni cirkus Bircu, ni Gudurica precenjenog... Donekle su mi ok Jokic, Bobi i Bjelica. Moje pravo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Naravno.. I svacije je pravo da polemise i ne slaze se sa necijim stavom. Ja nemam pravo da napadam nekoga i da ga negiram jer navija za SAD protiv Srbije a odavde je ali imam pravo da imam vrednosni stav o tome. Nije ti dobra analogija delije/grobari. Reprezentacije se razlikuju od klubova jer ljudi navijaju za reprezentaciju iz patriotskog osecaja za zemlju kojoj pripadaju. Kulturoloski, jezicki, mentalitetski. Tako je u Grckoj, Engleskoj, Brazilu. Ljudi koji navijaju za Argentinu npr. a rodjeni su u Srbiji u 99 posto slucajeva navijaju protiv a ne za iz nekog inata, revolta i teranja kontre. I na meni je da imam svoj stav prema tome.

 

Neki su srecom operisani od nacionalizma koji je nazalost i dalje jak, a trebalo je do sada da se o njemu uci kao o fenomenu iz 19. i prve polovine 20. veka, kao stetnoj ideologiji koja je zasluzna za najveca razaranja na planeti, ali jbg.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Neki su srecom operisani od nacionalizma koji je nazalost i dalje jak, a trebalo je do sada da se o njemu uci kao o fenomenu iz 19. i prve polovine 20. veka, kao stetnoj ideologiji koja je zasluzna za najveca razaranja na planeti, ali jbg.

Zasto mesas nacionalizam i navijanje za reprezentaciju? Kada nestane drzava nestace i nacionalizma. Ovako, cinjenica je da je to osecanje i dalje dominantno u celom svetu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Ja nisam Srbomrzitelj, meni je zao Srbije i Srba, samo vise volim strane zemlje i sportiste.

 

 Npr i McL i ja smo stravstveno gubili zdravlje zbog Tipse, i gledali ga uzivo a on je koliko ja znam, Srbin.

Znaci ti si americki patriota ili nacionalista?  🙂 Ili patriota stranih zemalja? 🙂 Ako navijas za reprezentacije drugih zemalja protiv Srbije ti zapravo imas identifikaciju sa zemljom u kojoj zivis i zelis joj da bude porazena, u sportskom smislu naravno. To je itekako iracionalan odnos i emocija prema zemlji u kojoj zivis. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Zasto mesas nacionalizam i navijanje za reprezentaciju? Kada nestane drzava nestace i nacionalizma. Ovako, cinjenica je da je to osecanje i dalje dominantno u celom svetu. 

 

To je isprepletano i vecina onih koji vrlo strastveno podrzavaju reprezentaciju jesu nacionalisti (ne i vecina na ovom forumu, verovatno, cisto ako se nadje neki pametnjakovic da mi to ucitava). Sto se moze videti na docecima sportista kada se redovno pravi poselo i kako to politicari koriste da dobiju jeftine poene od plebsa, ne samo ovde, ali je nasa drzava jedna od vodecih u tom segmentu, jako je izrazeno kod nas.

 

No, to i nije za ovaj topik, samo sam zeleo da reagujem na besmislene napade na drugog clana foruma.

Edited by McLeod
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Pa ne tebra, navijam za neke repke protiv Srbije (tj za te repke) a nekad ZA Srbiju. Odvajam sport potpuno od ikakve nacionalne identifikacije.

Zao mi je sto ne mozete tako da posmatrate stvari, forum bi bio lepse mesto za zivot.

Ok. Nisam te shvatio iz pocetka. Posteno je to. Nemam sta da dodam. Ucinilo mi se da si troll a sad vidim da nisi. Ok je na ovoj sportskoj rubrici foruma. Ne svadjam se sa forumasima i moderacijom (osim sa jednim na fudbalu), pisemo o sportu, lepim i pozitivnim stvarima. Moramo nekada malo i da se zakacimo. Sta fali. 

Link to comment
Share on other sites

Pa tebra, kako da budem troll, pisem od svoje 16te godine na b92 a sad imam 26. Ljudi koji me prate znaju sve i kad sam bio dete i inatio se i sad kad sam odrastao covek. Prosto imam neka drugacija shvatanja i pogled ka sportu i zivotu. Ok su mi vasi stavovi, samo kad uvreda nema, sto vise razlicitih misljenja = kvalitetnija diskusija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...