Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

ako zelis da avanzujes kao moderator patkomer - ugledaj se na kolegu malo

red vesnine sarme, red Velikog Vraca Covica...pa onda ubacis nekih stih:

Quote


ŠTO SU UDARCI NIŽI,
VEĆE LAŽI,
NEBOJŠA NAM JE LEPŠI I DRAŽI.
 

 

nakon toga vadis tesku artiljeriju u vidu skrinshotova raznoraznih dokumenata

ako mozes da nadjes neki gde pise stevana supljikca to ti je dodatni plus

 

na kraju kreces sa podmetanjem onima koji su te raskrinkali, uz preteće "da se mi razilazimo polako" posto si jelte mod i moze ti se

 

na kraju obavezno dodas i 

Quote


PS
Ista priča važi za drugu stranu brda. ali bukvalno ista.

Edited July 5 by Stondisha
 

 

jer ti si jelte neutralan

 

 

 

Edited by Swift Pancakez
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Radio sam i ja to nekad, al malo grobara sad po forumu pa mi nije interesantno jbg.

 

Ali svakako cu obnoviti gradivo, hvala na prilozenom.

 

P.S. Ja sam mislio da je Stondisha za Radnicki, sad sam zbunjen.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Igrom slučaja cijeli život živim par desetina metara od mjesta na kom je poginuo narodni heroj Vladimir Perić Valter.

U školi, koja je u ono vrijeme nosila njegovo ime, svake godine se održavalo takmičenje u znanju o Valterovom životu, ili bar o romantizovanovoj verziji koju je furala tadašnja komunistička vrhuška. Godine 1989. dana 6. aprila, postao sam školski prvak u ovom takmičenju i za nagradu dobio Knjigu o Titu Francea Bevka sa posvetom, te plaketu, bronzana gravura sa nekim ideološkim frazama. Na moju ličnu žalost oboje je izgorjelo u požaru 1993.

No taj požar nije i neće uništiti sjećanje na ponos koji sam osjetio izašavši na improvizovanu binu postavljenu u fiskulturnu salu za dan škole, aplauze učenika i nastavničkog vijeća, te mali članak sa fotografijom na 11. strani sutrašnjeg Oslobođenja (i on je izgorio).

Pišem sve ovo iz razloga da znate da je ime Vladimira Perića Valtera nekad zaista nešto značilo, kako meni tako i svim stanovnicima Sarajeva. Niko ne bi ni u najluđim snovima pomislio da će postati sinonim za klovna koji sipa izanđale floskule i širi mržnju i primitivizam na nekom zabačenom forumu u šupku svemira.

No, eto, tako je kako je.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Može li neki zapisnik sa sednice kada je Stondisha postao mod? Za, protiv, uzdržani? Ko je predložio i ostalo? Sećam se kada su se pre pisali predlozi, pa se objavi zvanično, u 3 primerka. 

 

Ja nisam imao nikad konflikte s njim, štaviše, čini mi se da me je gotivio na bezvezedva:) ali imam problem da forumaš koji napusti forum, ne piše nekoliko godina, pa onda na novom forumu, koji je naslednik tog starog, dobije odmah moderatorska ovlašćenja. Ništa lično, isto bih pisao i da je drugi neko u pitanju i to nema veze sa njegovim delanjem ranije. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

ali imam problem da forumaš koji napusti forum, ne piše nekoliko godina, pa onda na novom forumu, koji je naslednik tog starog, dobije odmah moderatorska ovlašćenja. Ništa lično, isto bih pisao i da je drugi neko u pitanju i to nema veze sa njegovim delanjem ranije. 

Na Politici je novi mod neko ko nije uopste pisao na b92 i ima samo "ovaj" forumski staz pa je bilo dovoljno vremena da se proceni da li je za tu poziciju. 

 

 

Drugi deo je sluzbena tajna :classic_tongue: ali odluka nije dosla preko noci i na brzinu, bez obzira sto za Kosarku objektivno treba jos jedan novi mod pored Stondishe. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

Na Politici je novi mod neko ko nije uopste pisao na b92 i ima samo "ovaj" forumski staz pa je bilo dovoljno vremena da se proceni da li je za tu poziciju. 

 

 

Drugi deo je sluzbena tajna :classic_tongue: ali odluka nije dosla preko noci i na brzinu, bez obzira sto za Kosarku objektivno treba jos jedan novi mod pored Stondishe. 

Da je sve tako transparentno, mozda biste i objavili.

 

Rekao bih da je Stondu neko provukao tu, a ostali prihvatili ili se nisu bunili, jer who cares.

 

Imam predlog za tog novog-Pudlica ili Sone.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, zoe Bg said:

Drugi deo je sluzbena tajna :classic_tongue: ali odluka nije dosla preko noci i na brzinu, bez obzira sto za Kosarku objektivno treba jos jedan novi mod pored Stondishe. 

cekaj znaci, ti realno, pri cistoj svesti kazes da je stondisha mod dobra odluka?

molim za direktan odgovor, bez uvijanja

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Igrom slučaja cijeli život živim par desetina metara od mjesta na kom je poginuo narodni heroj Vladimir Perić Valter.

U školi, koja je u ono vrijeme nosila njegovo ime, svake godine se održavalo takmičenje u znanju o Valterovom životu, ili bar o romantizovanovoj verziji koju je furala tadašnja komunistička vrhuška. Godine 1989. dana 6. aprila, postao sam školski prvak u ovom takmičenju i za nagradu dobio Knjigu o Titu Francea Bevka sa posvetom, te plaketu, bronzana gravura sa nekim ideološkim frazama. Na moju ličnu žalost oboje je izgorjelo u požaru 1993.

No taj požar nije i neće uništiti sjećanje na ponos koji sam osjetio izašavši na improvizovanu binu postavljenu u fiskulturnu salu za dan škole, aplauze učenika i nastavničkog vijeća, te mali članak sa fotografijom na 11. strani sutrašnjeg Oslobođenja (i on je izgorio).

Pišem sve ovo iz razloga da znate da je ime Vladimira Perića Valtera nekad zaista nešto značilo, kako meni tako i svim stanovnicima Sarajeva. Niko ne bi ni u najluđim snovima pomislio da će postati sinonim za klovna koji sipa izanđale floskule i širi mržnju i primitivizam na nekom zabačenom forumu u šupku svemira.

No, eto, tako je kako je.

Vladimir Peric nije iz Sarajeva, on je samo tu imao ilegalnu aktivnost i tu je i poginuo, ja nisam o njemu ucio iz knjiga vec je moj deda njegov skolski drug i saborac i u porodicnoj arhivi imamo i slike njihove zajednicke. Toliko o heroju Vladimiru, elem u tom supku svemira si i ti i siris mnogo gore floskule, setimo se tvojih upisa kad ste gubili finale plej ofa tako da mani se laznog moralisanja ono sto bi rekli znamo se. Ps. Za nekog kome je kako kazes znacilo ime Perica izraz ideoloske fraze, i furanje komunistickog romantizma ne ide bas, zato valjda smo i izgubili i heroje zato sto su nam to bile samo fraze.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ... said:

Mislim da ovo proganjanje Stondise nije vise u redu. 

Vreme je da se prestane. 

 

Koliko je samo odvratno i smešno u isto vreme ovo obraćanje sa boldom. Kao turiranje u prazno na semaforu (ili kao turiranje uopšte 😄 )

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Južni said:

 

Koliko je samo odvratno i smešno u isto vreme ovo obraćanje sa boldom. Kao turiranje u prazno na semaforu (ili kao turiranje uopšte 😄 )

Ima ljudi koji ne zele da vide (ili da citaju). Nije to neki flex, ne volim da koristim bold i jako mi je krivo sto se na taj nacin dozivljava. 

 

Tebi moze da bude odvratan, ali radi posao nekada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...