Jump to content

Smesna strana tenisa


Boxy

Recommended Posts

  • 2 months later...
12 hours ago, Ding Hao said:

Još uvek posedujem neku fotku gde je ista ili slična količina mesa bila za nas...čini me se šestoro sa foruma. 


Ja sam na prvu shvatio ovaj post kao da je za svo šestero forumaša sveukupno bila poslužena tj. na njih raspodijeljena ta količina mesa 😁🤦‍♂️ očito sam pogriješio tj. svatko je dobio otprilike kao i Daniel.

 

Pitanje za @Ding Hao i @Darth Steva - jeste li pojeli sve i tko je od vas uzimao i sa susjednog tanjura? 😁

Edited by 4th and Goal
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Darth Steva said:

Pocastvovan sam ali nemoj da stavljas u isti kos mene i tu nolovsku vegunjaru wracha…

a kakav je to covek nekada bio :’(

Cak i ovakav mogu i dalje kad zatreba pojesti vise od Steve antiglutena. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo bili u Papa Joe (?) bilo je bogme... dosta.

 

A ja sam fejlovao jer sam imao stomacni virus jbg. Zezali su me celo vece. Ali pre toga smo svi bili dobri u onoj basti, najveci skup ikad.

 

Mislim da je Boki sampion verovatno od ljudi koji su ostali. Nije ni stevica los s obzirom na gabarite. DuleMatic isto zna da povuce 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mesožder i kad sam stidomice počeo da piskaram na starom forumu,isprva sam mislio da bih komotno mogao da pariram ekipi u disciplini prežderavanja. Mađutim, bogo, kako sam se zeznuo :classic_biggrin:
Otrežnjujući vrhunac je bilo neko "pičkaranje" Steve i Zidara (wracha) oko količine pojedih kalorija..prepričavali su neku epizodu sa nekom mesinom, palačinkama, sladoledima.. haribo bombonama (wtf?) u nekom bioskopu..tako nešto..:smiley5:

Onda sam sebi rekao: Crni,ne blamiraj se,ti si amater za ovu gospodu :lol_2::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Dobar je bio Papa Joe ali Djerdan je neprevazidjen… i pored ogromnih porcija kvalitet je takav da je to lagano top5 restoran u Bgu (za mene i top3).


 

32 minutes ago, Drug Crni said:

Onda sam sebi rekao: Crni,ne blamiraj se,ti si amater za ovu gospodu :lol_2::thumbsup:


Haha… wrach propo tako da sad mozes opusteno da se druzis sa njim.

 

Inace, april mi je detox mesec i prosle nedelje smo isli u bioskopu da gledamo AIR, i ja na njegove oci morao da uzmem samo male kokice i vodu :classic_blush:

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Steva prop'o. Non stop je neki detox, samo je pitanje od cega, s obzirom da jede ko pticica. Ne jede testo, ne jede slatko, detox od mesa. Ako planirate neki poklon, kupite mi Noletov kuvar.

 

@Drug Crni a to je prica od 5 tripl cizburgera pre bioskopa gde se naravno uzimaju nacosi, kokice i gumene bombone.

 

 

@Darth Steva ajde da ponovimo to, nemoj da se brukas.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...