Jump to content

Smesna strana tenisa


Boxy

Recommended Posts

Quote

Novak isn’t the greatest and he never will be. Like Rolex said, it isn’t about numbers in the end: it’s about character and legacy. Roger or Rafa will take on that title. Novak doesn’t have the character. Even if he wanted to fake it, he’ll still be arrogant at the end of the day

:roflmao::roflmao:

j* ga, ako je Rolex rekao...

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa Rolex samo anticipira šta će da se govori naširoko ako Novak ovo osvoji, ili ako ne osvoji sad, kad/ako osvoji neki drugi slem da se izjednači ili pretekne Rodžera. Ta priča je krenula još pre par godina kad je počeo opasno da se približava. Nikakvo iznenađenje, treba se spremiti na vreme. Ionako po tom principu Rafu niko ne pominje iako se prvi izjednačio u broju slemova, a i da je osvojio RG isto bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Moraću jednom da napravim gif sa Sofronijem Leghornom i onom čuvenom replikom kad on i mačka dele crva kad kaže "You can argue with me, but you can't argue with figures"   

 

 

6 minutes ago, alcesta said:

Pa Rolex samo anticipira šta će da se govori naširoko ako Novak ovo osvoji, ili ako ne osvoji sad, kad/ako osvoji neki drugi slem da se izjednači ili pretekne Rodžera. Ta priča je krenula još pre par godina kad je počeo opasno da se približava. Nikakvo iznenađenje, treba se spremiti na vreme. Ionako po tom principu Rafu niko ne pominje iako se prvi izjednačio u broju slemova, a i da je osvojio RG isto bi bilo.

ranije je Fed reklamirao Rolex, sad Rolex reklamira Feda...

 

sto neko rece: kad su brojke nebitne daj ovamo par komada Rolexa za 1EUR/$!

 

 

evo jos jedano bistroumno objasnjenje zasto Medvedev-Hurkacz nije premesten sinoc na CC:

 

ovo  je u rangu onog da je Novak trazio pre koju godinu na AO da igra po najvecem suncu da bi na taj nacin oslabio Monfa i pobedio ga! :twak:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, de Havilland Mosquito said:

E to....Tu on pred kraj kaže "You can argue with me, but you can't argue with facts"...što su naši preveli kao "Znam o čemu govorim'. Vrhunska replika za ove što su još uvek u prvoj Kubler Ros fazi...

 


Kad/ako osvoji jos 2-3 GS tacan prevod je Mogu samo da mu se sagnu 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Moraću jednom da napravim gif sa Sofronijem Leghornom i onom čuvenom replikom kad on i mačka dele crva kad kaže "You can argue with me, but you can't argue with figures"   

 

 

znam znam dečko, cifre ne lažu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Pa evo gore video, stavila wwww to sa crvom :classic_biggrin:

Inače to nije sinhronizacija koje se ja sećam :smiley33:

ja sam razumela da je tokom bombardovanja unisteno mnogo originalnih nadsinhronizacija (s Nikolom Simicem i Duzom Stoiljkovicem, koje su legedarne), pa su onda ponovo nasnimili, ocigledno s nesto izmenjenim tekstom (koji vise nije tako legendaran).

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...