Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Luka na kvadrat im treba da izvuku ovaj turnir.


Koliko god to zvučalo oksimoron, ja mislim da treba malo manje Luke. U smislu da ne mora 80% vremena u napadu lopta da bude kod njega. 

U prva tri napada dva puta alley-oop iz pika za Nebo-a = 4 poena. Od tada nijednom više nisu to probali, ali su zato bile tri bezvezne stepback trojke

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:


Koliko god to zvučalo oksimoron, ja mislim da treba malo manje Luke. U smislu da ne mora 80% vremena u napadu lopta da bude kod njega. 

U prva tri napada dva puta alley-oop iz pika za Nebo-a = 4 poena. Od tada nijednom više nisu to probali, ali su zato bile tri bezvezne stepback trojke


Pa slazem se ali ko ce drugi sem njega i Prepelica. Cancar nije igrao 3 godina utakmicu, moze jedino Nebo da prikuca nesto od Luke. Jako su skromni ove godine, jos bez Jake.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Pa slazem se ali ko ce drugi sem njega i Prepelica. Cancar nije igrao 3 godina utakmicu, moze jedino Nebo da prikuca nesto od Luke. Jako su skromni ove godine, jos bez Jake.

 

Roster je skroman, u to nema sumnje, ali mora da se proba. Košarka je timska igra i samo na taj način može da se postigne rezultat. On ovako premoren od dugačke sezone da drnda lopu celi napad i još završava, ne može doneti ništa dobro. 

 

Treba iskoristiti to da je fokus odbrane na njemu i pronaći saigrače u povoljnim situacijama. Pa ja mislim da je bolje da Gregor Horvat baci dve otvorene trojke iz ćoška, nego da Luka uzima stepbackove sa 9 metara. Ok, posle kad se lomi utakmica, zna se kome ide lopta. Ali ne može na taj način da se igra 40 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Slovenci da razmisle da li da pustaju ovu utakmicu ako se razlika razvija ovako u trecoj cetvrtini.

Kao sto rekoh pred turnir, cudilo bi me da dobiju Grke i jedni i drugi u ovoj atmosferi koja ce biti u Pireju na utakmicama Grcke. Ali Hrvatska sto da ne, prva petorka im je skroz okej. Chapeau Saricu. Pravi tihi vodja od Istanbulskog turnira za Hrvate.


PS: Bio je cist faul Hezonje sada pri zadnjem ubacivanju, sreca jer bi to bila njegova treca licna. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad hajlajce Cerna Gora - Brazil i najjaci utisak mi nije ni Caboclo, ni doktor Macelinho, nego lazni Sajmon - JE ZI VO

 

Kakav kloc mati moja mila... bekovi ga obilaze kao tursko groblje, Caboclo i centri mu skacu na glavu kao prime Griffin, sa sve onim iskrivljenim sutem... Dokaz da danas svako moze makar da se oproba u nba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...