Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 minutes ago, Pero_Cameron said:

Naturalizovani Đetići: Rochestie, Rice, Javonte Green, Needham, Cobbs.

 

I translated this and not sure what ''Detici'' (doesn't have that letter D with -) means but i understand that you mean on Montrenegro players. Also Jonah Radebaugh is Montenegro but i think he already sign for some Spain team.

 

As a fan of Red Star i hope that only name for Red Star here is Javonte Green.

 

You can check with who he plays in Chikago and Boston. 🙂

 

I can just say that he is great player and great person.

 

Also you can check his salary is minimum for Nba, his price in Europe probably around 1 milion euros. I think Red Star can pay that after Kalinic left the team.

 

But probably its very hard to get that player.

 

 

As Red Star president said about interested players from Valencia, there is only 2 FA players from there: Mike Tobey and Louis Labeyrie.

 

In my opinion as a big fan of Red Star and wathcing European basketball, Tobey is perfect center line with Mitrovic and Martin. Also if he means on Labeyrie, he is better than Aaron White.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

okej, šta će onda da radi sa 35% budžeta (za koje je prilično taksativno naveo čemu služe)?

da poveća nekome platu u klubu sa 1.500eur na 15.000eur i da kupuje dva čarter leta u jednom pravcu

 

ako smo već državni klub koji pripada narodu, živo me interesuje kako će tih 35% biti iskorišćeno

 

 

 

Trebao si otici na skupstinu da pitas.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

okej, šta će onda da radi sa 35% budžeta (za koje je prilično taksativno naveo čemu služe)?

da poveća nekome platu u klubu sa 1.500eur na 15.000eur i da kupuje dva čarter leta u jednom pravcu

 

ako smo već državni klub koji pripada narodu, živo me interesuje kako će tih 35% biti iskorišćeno

 

 

Hoteli, putovanja, pripreme, plate , marketing, pionir, arena, stanovi u belvilu od 9 Milki 3 miliona na te stvari 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Marokanac said:

Iz nekog razloga, sjecam se Zurnala u kojem sam procitao da je on nas novi trener. Mozda umjesto Laleta Lucica dosao ili tako nesto. Lik izgleda k'o dingospo. Ali da, tu je, vrti se pa vjerujem da dosta ljudi zna za njega.

I ako me stizu polako godine, mislim da je dosao umesto Momira Milatovica. 

Just now, strah od vozova said:

Iako me stizu polako godine, mislim da je dosao umesto Momira Milatovica. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, deez nuts. said:

 

Trebao si otici na skupstinu da pitas.

 

više volim dokono na internetu

 

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hoteli, putovanja, pripreme, plate , marketing, pionir, arena, stanovi u belvilu od 9 Milki 3 miliona na te stvari 

 

sve je to bata-čova naveo. samo, ako ti obezbediš sve to sa 5 miliona i 7 miliona a zatim uđeš u budžetsko projekciju ove sezone sa 9 do 12 miliona, valjda je jasno da troškovi hotela, putovanja, priprema, plata itd itd  ne porastu odjednom & srazmerno sa visinom budžeta

 

i posle kažu da je košarka u evropi volontersko-neisplatljiv posao

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

Prate ga Nedovic i Holand na Insta, a prati ga i MWilly.. ne znam koji je bolji dokaz od tog 🙂

 

Holand je igrao sa njim u reprezentaciji, dok je MWill pogadjao isti faks... mora to malo bolje što se tiče detektivskih mogućnosti

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

više volim dokono na internetu

 

 

sve je to bata-čova naveo. samo, ako ti obezbediš sve to sa 5 miliona i 7 miliona a zatim uđeš u budžetsko projekciju ove sezone sa 9 do 12 miliona, valjda je jasno da troškovi hotela, putovanja, priprema, plata itd itd  ne porastu odjednom & srazmerno sa visinom budžeta

 

i posle kažu da je košarka u evropi volontersko-neisplatljiv posao

Ne znam da li u tih 65% budžeta računaju famozne poreze ili je to neto plata...u svetu se plata računa sa porezom, ali onda je to u našem slučaju od projektovanih 9mil samo 4 miliona u neto iznosu 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...