Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Боги said:

Po onome šta ja znam, ništa. I on i Radulja su bili lepa maska dok se završavao Petrušev sve vreme 

Zna se da Petrusev tiha patnja Covica jos od sezone dok je bio u Megi pokusao je da ga dovede 3 puta od tada 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Po onome šta ja znam, ništa. I on i Radulja su bili lepa maska dok se završavao Petrušev sve vreme 

Neverovatno da je Petrusev pristao da bude 3 opcija...Ili pak 2. :D

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Ispotvrdjivaste vi sve zive, ali na zvanicnom tviteru i dalje stoji samo nesrecni Branko Lazic

Dalibor Ilic je zavrsen mesec dana pre nego sto je objavljeno.Jbg klub ima svoj nacin tj marketing kluba ima svoj nacin i tempo objava tako da jbg ne zavisi od nas odavde 

Edited by Maverick88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Nema potrebe da se pravi maska za Guduru zna se i to da gazda zeli da ga vrati ali nzm da li je realno da ga Fener pusti i za koje novce bi ga pustili

Pa iste za koje i Nedovica.

 

Ako smo imali da Nudimo Kalinicu preko milion a Nedovic je vec bio tu, ne vidim problem da se plati 300k za Gudurica i da mu plata 800-900k.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Pa iste za koje i Nedovica.

 

Ako smo imali da Nudimo Kalinicu preko milion a Nedovic je vec bio tu, ne vidim problem da se plati 300k za Gudurica i da mu plata 800-900k.

Da li je 300k ili mozda i vise i da li moze uopste da izadje iz ugovora ko zna,plus Kalinic kada je hio tu mi nismo imali ni Notu ni Bazza ni na vidiku.Msm ne ulazim koliko novca ima to zna Covic samo.Covic je najavio dolaske kao vise domacih manje stranih tako da ..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maverick88 said:

Nema potrebe da se pravi maska za Guduru zna se i to da gazda zeli da ga vrati ali nzm da li je realno da ga Fener pusti i za koje novce bi ga pustili

 

Sta ce im novci, dacemo im litium.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Sport klub potvrdio Filip Petrusev Zvezdin,pise da da dolaze i Zoran Nikolic i Singlton?

@Markoss @Mile1

Sta ce nam i Filip i Zoram to je sada pitanje od milion dolara?

Citaju sa SK forum i onda pisu. Posle toga mogu ili da kazu vec smo javili ili da povuku tako sto kazu da ipak Zoki recimo nije neophodan plsle Petruseva.

Win-win situacija za njih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...