Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

32 minutes ago, Placebo Lone star said:

Da li sam jedini kome nije krivo sto je ostao Vajt,ne zbam da li znate koliko je nezgodba povreda i koliko je tesko posle nje vratiti se kosarci.Mislim da bi mogao da odigra korektno,kosarkaski je zreo i dovoljno iskusan.

Da budem jasan,ne radujem se ali i ne zalim puno.Zorab Nikolic me plasi kao potencijalno pojacanje vise nego ostanak Vajta.

 

Više te plaši treći centar nego startna četvorka?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Da li mislis da ima milion 🙂 650k plus bonusi 

 

Mnogo vise ima Nedovic. Nema potrebe da glumimo trol komsije sa druge strane brda i da prikrivamo cinjenice, kako bi ispalo da smo sirotilja. Prosle sezone se nije imalo, ove se ima, tacnije cim je Radonjic otisao, odmah se ima, pa nek drugi izvlace zakljucke.

 

Nedovic ima 1.1 milion po sezoni. Singlton ce npr imati milion po sezoni. Martin 600k, Holand 600k. 

 

Ako dodje onaj kog prizeljkujemo na pleju, imace vise i od Nedovica. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Mnogo vise ima Nedovic. Nema potrebe da glumimo trol komsije sa druge strane brda i da prikrivamo cinjenice, kako bi ispalo da smo sirotilja. Prosle sezone se nije imalo, ove se ima, tacnije cim je Radonjic otisao, odmah se ima, pa nek drugi izvlace zakljucke.

 

Nedovic ima 1.1 milion po sezoni. Singlton ce npr imati milion po sezoni. Martin 600k, Holand 600k. 

 

Ako dodje onaj kog prizeljkujemo na pleju, imace vise i od Nedovica. 

Ja ti kazem da nema,i to bas bas proverenu informaciju imam.

Edited by Maverick88
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Mnogo vise ima Nedovic. Nema potrebe da glumimo trol komsije sa druge strane brda i da prikrivamo cinjenice, kako bi ispalo da smo sirotilja. Prosle sezone se nije imalo, ove se ima, tacnije cim je Radonjic otisao, odmah se ima, pa nek drugi izvlace zakljucke.

 

Nedovic ima 1.1 milion po sezoni. Singlton ce npr imati milion po sezoni. Martin 600k, Holand 600k. 

 

Ako dodje onaj kog prizeljkujemo na pleju, imace vise i od Nedovica. 

A sta je konkretno problem sa Napierom, ako nije novac?

Link to comment
Share on other sites

Dajemo milion Singltonu. Sjajno. Kao da je jedina 4 na svetu.

A tek mi nije jasno ovo dovođenje domaćih igrača po svaku cenu, da bismo bili sprskiji tim jel'te, pa onda preplaćujemo... 

Nema šta, došlo Čovinih 5 minuta da napravi tim po svom ukusu. Aj Radonja, Tomić, Obradović sa'se pomerite, da vidite kako se to radi

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

apsolutno nije važno koliko koji igrač pojedinačno dobija, jasno je da ima love


 

  Hide contents

kad zvezdu / partizan pitaju menadžeri koliko su minimalno raspoloženi da potroše:

 

dr-evil-one-billion-dollars.gif

 

Italijani se pitaju otkud Srbima toliko za basket :lol_2:

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maverick88 said:

Ko kaze da uopste postoji problem?Ja koliko znam ta prica nije zavrsena.

U jednom momentu je bio vrlo vrlo blizu, maltene pred potpisom tako je bar preneo @Mile1

To je vest od pre nekih nedelju dana pa zato i pitam sta se desilo da jos nisu dosli do dogovora, a kako kazete novac nije prepreka?

Link to comment
Share on other sites

postavio sam jučer pitanje koja je to cifra koja bi bila opravdana da se izdvoji za pleja tipa Shabazza ili Henrija. @Maverick88 pa roster valjda sastavljamo u okviru svojih mogućnosti i u skladu sa vizijom prvenstveno trenera u suradnji sa pomoćnim osobljem. ako je nama Partizan referentna točka za sastavljanje ekipe a ne vlastita pamet i ideje pa i izgleda nepostojeći skauting  onda nam ne valja baš posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Srki said:

Dajemo milion Singltonu. Sjajno. Kao da je jedina 4 na svetu.

A tek mi nije jasno ovo dovođenje domaćih igrača po svaku cenu, da bismo bili sprskiji tim jel'te, pa onda preplaćujemo... 

Nema šta, došlo Čovinih 5 minuta da napravi tim po svom ukusu. Aj Radonja, Tomić, Obradović sa'se pomerite, da vidite kako se to radi

950k sa sve bonusima

Edited by Aleksa
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Srki said:

Dajemo milion Singltonu. Sjajno. Kao da je jedina 4 na svetu.

A tek mi nije jasno ovo dovođenje domaćih igrača po svaku cenu, da bismo bili sprskiji tim jel'te, pa onda preplaćujemo... 

Nema šta, došlo Čovinih 5 minuta da napravi tim po svom ukusu. Aj Radonja, Tomić, Obradović sa'se pomerite, da vidite kako se to radi

Singlton svakako vredi toliko, ako je jedan preletac Leday dobio 1.2m ne vidim zasto Singlton koji je prekaljeni EL igrac ne bi dobio 1m?

Edited by Benito
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze li za obican svet pojasnjenje, kada govorimo o platama od npr. 1.1m pricamo o bruto iznosu?

 

To bi onda znacilo da Nedovic ima oko 650-700k neto, tako da mozda obojica imate dobru informaciju, samo je Maverick mozda pitao Minu za platu, a Mina barata onim sto ce zaista da udje u kucu.

Edited by bosMan_jr
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

U jednom momentu je bio vrlo vrlo blizu, maltene pred potpisom tako je bar preneo @Mile1

To je vest od pre nekih nedelju dana pa zato i pitam sta se desilo da jos nisu dosli do dogovora, a kako kazete novac nije prepreka?

Nista se nije desilo i dalje ta prica traje kao sto rekoh.Mozda se postavlja i pitanje da li mi zelimo tog igraca ili nam mozda vise odgovara neko drugi ili u kakvom je fizickom i zdravstvenom stanju igrac,da li vredi rizikovati ili ne jer covek nije odigrao godinu dana kosarku,pa imamo vec jednog rizicnig kosarkasa u timu i skonom povredama da li zelimo i drugog koji je tek izasao iz duge povrede.Ima tu milion faktora koje uticu na to da od blizu dodje do potpisa.Mada kod nas je blziu cim neko udje u pregovore sa nekim 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Martin 600k, Holand 600k. 

 

Kojom magijom isto kostaju 26-godisnjak iz Olimpijakosa i 33-godisnjak iz Tuti Frutija? Nema sanse da je Holand 600k, pa Lojda i Holinsa smo placali manje od toga.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fradler said:

 

Kojom magijom isto kostaju 26-godisnjak iz Olimpijakosa i 33-godisnjak iz Tuti Frutija? Nema sanse da je Holand 600k, pa Lojda i Holinsa smo placali manje od toga.

 

Imao je Holand odlicnu lovu u Turskoj, bio je najplaceniji igrac Burse. Svakako ih ja nisam potpisivao, pa ne znam sta da ti kazem, i naravno svako moze da veruje u sta god zeli, ali tvrdim da su cifre onakve kakve sam napisao i da ce plej biti najskuplji igrac u rosteru. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Imao je Holand odlicnu lovu u Turskoj, bio je najplaceniji igrac Burse. Svakako ih ja nisam potpisivao, pa ne znam sta da ti kazem, i naravno svako moze da veruje u sta god zeli, ali tvrdim da su cifre onakve kakve sam napisao i da ce plej biti najskuplji igrac u rosteru. 

Postoji li plan B u slucaju da Shabaz ne potpise, ne znam koliko kvalitetnih slobodnih resenja uopste ima u Evropi?

Ako Henrija ne racunamo zbog fioke

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prasac said:

Holand uhvatio zalet za ovu portorikansku ekipu za koju igra. Poslednje dve tkeme 26 i 23 ppg, trojke 10 od 20.

 

jel' to portorikanska repka ili neka random ekipa? ako je ovo drugo, kako je to moguće ako je potpisao ugovor sa zvezdom?

sry ako sam nešto pogrešno učitao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Benito said:

Singlton svakako vredi toliko, ako je jedan preletac Leday dobio 1.2m ne vidim zasto Singlton koji je prekaljeni EL igrac ne bi dobio 1m?

Ne bih da poredim ali grobari tek preplaćuju svoje igrače, pogotovo što su igrali niži rang evropskog takmičenja pa su morali parama da ih "ubeđuju". Definitivno nisu neko na koga treba da se ugledamo.

Da se vratim na Singltona, ako sam dobro razumeo, od njega se očekuje dobra odbrana reketa, skok i iskustvo koje donosi. Molim te dopuni slobodno ako sam nešto izostavio. Ako je navedeno tačno, da li se za to izdvaja ovoliki novac, približno milion i time da činiš jednim od najplaćenijih u timu? Razumem da treba dobro platiti kvalitet ali valjda onda za te novce dovodiš prvu violinu, tipa Nedović, gde plaćaš neki poseban kvalitet. Jesi video nekad da je najplaćeniji igrać u fudbalskom timu štoper? Imam utisak da smo došli preko noći do neke love i da se malo gubimo.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...