Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Za početak možda offtopic.

U prvom kontaktu sa xy osobom polazim od toga da je u pitanju ok čovek, sa određenim ličnim kredibilitetom, načelima i sl. Ostavljam mogućnost da se razočaram jer sam stanovišta da ako polazim sa kontra stavom ja ne mogu da budem srećan.

 

Dakle, krećem od pretpostavke da Jovanović nije govno od čoveka što me dovodi do njegovih profesionalnih kompetencija.

Za ovako u trenerskom smislu mlade godine ima dobar CV. Vodio je uspešno FMP, Cibonu, pomoćni u A repki, prvi trener mlade reprezentacije, ono što sam gledao ekipe su mu igrale ok.

Gde je problem ? Čini mi se da je dolaskom na našu klupu preskočio par razreda, valjalo bi da je vodio neku EK ekipu ili neki klub u inostranstvu. Ne znam da li je talenat/ kapacitet za toliko preskakanje razreda pa da odmah isporuči u CZ. Čak ne znam ni da li ima dovoljno visok plafon pa da mu i istrpimo godinu dana školovanja. Voleo bih kad bi mi neko ko je više pratio i ko se razume napisao nešto na tu temu.

 

Da sumiram, nisam zadovoljan naprotiv, nadao sam se nekom iskusnije, ali naravno apriori vera da ima integritet i strpljenje da vidim da li ima znanje.

 

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Ostanak/odlazak Kalinica odlucuje kakva ce biti sledeca sezone i da li cemo biti konkurentni ili marioneta i igracka da se Robija i grobari izivljavaju (da opet bacaju one fore tipa dzaba vam novci moji sinovci itd.)

ne zapravo

izbor trenera je odlucio kakva ce sezona biti

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko jel taj Vlada dobar trener?

Vidim odusevljenje na forumu, ali valja malo spustiti loptu. Mozda ce mu tebati malo da se prilagodi, mozda ne bude sve bas tako sjajno od samog pocetka, kao sto masa ocekuje. Sam trener nije dovoljan ako nema dobar tim. Jedino sto je tu Covic, pa ce mu pomoci oko klupe dok se ne snadje.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Benito said:

Ako je ovo tacno onda Mitrovic leti?

ne nego mozda Petrusev ili Martin idu na 4, a i valjda je uslov da dodje Petrusev da bude 1. centar sto mi se ne svidja ili Mitrovic ide na 4

Link to comment
Share on other sites

Do pre par dana raspad, kukanje na sve strane,unistava nas drzava zato sto smo dobili utakmicu koju nismo smeli.

Juce,dolazi Nedovic euforija i osvajamo sve.

Danas Martin, opet osvajamo sve.

Nekoliko sati posle ozvanicen trener i opet krece kukanje.

Sta ste mislili da ce Radonjic da bude u Zvezdi ceo zivot? Daj uozbiljite se malo. 

Svako zeli da nam trener bude Laso ili neko jace ime al ne ide to tako. 

Mozda je Jovanovic novi Radonja, zasto suditi jos pre prve utakmice? 

I da bude lose uvek moze da se dovede novi trener nije smak sveta.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marokanac said:

Pise li Sarac jos ovdje, da vidimo sta se prica u hodnicima i kafanama nakon odrzane skupstine?

Pise na Twiteru uz zahvale Nolu za donacije za Kalinin ostanak i novog playa.

 

Ako Kalina ostane kao sto je i dosao zna se cija je to zasluga a valjda je poznato i od prosle godine.

Edited by nunilo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Koliko bi kosto taj Laso, to je smesno da postoji/postojao i promil sanse da dodje kod nas.

Nije tu samo problem u njegovoj plati, ima tu drugih razloga zašto ne bi radio kod nas. Ozbiljan trener - ozbiljan klub.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

Pise na Twiteru uz zahvale Nolu za donacije za Kalinin ostanak i novog playa.

 

Ako Kalina ostane kao sto je i dosao zna se cija je to zasluga a valjda se zna i od prosle godine.

Vidio ali kontam da se tamo šteka sa info :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...