Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Trosimo srecu na ovim nebitnim utakmicama, 3-4 puta ih dignes na 13-14 razlike, 3-4 puta te stignu, na kraju imaju i napad za pobedu. Nedopustivo.

 

Neke Vladine rotacije i petorke su wtf. Nadam se da ih ne planira u takmicarskim utakmicama i da samo isprobava.

 

Sta se misli sa Petrusevim i Ilicem je za mene velika nepoznanica, sit sam iskreno i Kuzmica (iako mislim da koze da nam bude od koristi u sezoni) , a pogotovo od Mitrovica. Daj malo sveze krvi, oni su odigrali svoje.

 

I Nedovic pored klupe me deprimira, kao da nisam srao 10 dana.

 

Najvise od svega me brine Holandova uloga. Decko je kao Alisa u zemlji cuda, ne svojom krivicom rekao bih. Totalno nedefinisano.

 

Malo sta smo iskristalisali, a sezona je iza coska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Admasu će dobro doći ove pripreme, da vidi koliko se ovde igra sa kontaktima i koliko je koncentracije potrebno. Neke navike se teško menjaju. Nije trebao Jovanović da ga menja posle one izgubljene lopte. Jebeš pobedu, pusti da vidiš kako reaguje pod pritiskom, posle te promene bilo je još gore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo ekipa vez ikakve ideje, prenatrpana prosjecnim igracima, bez naznake ikakve za kostur tim. Stranci nedoreceni, upitan kvalitet.  Postavlja se pitanje zasto smo doveli Petruseva i Ilica kad ni na pripremama nemaju prostora.

Mislim da ce ovde biti bolnih rezova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi deluje da je Covic sastavljao tim sa Miskom, eventualno prepisao nesto od Radonje. 

 

U 8 EL nismo uspevali ni sa boljim igracima ni sa mnogo boljim trenerima.

 

Stvarno bih ovu sezonu pravila i posmatrala kroz sledecu, od komsija deluje da smo dosta slabiji.

 

Za pocetak, treba da se oslobodimo viska igraca, ne znam kako kad su pod ugovorima, ali ocekivanja treba svesti na minimum.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abizolirni said:

koliko li muke imamo da prenesemo jebenu loptu. Znaci, umjesto nekih akcija da se uigrava, radice se na prenosu lopte. 

jebiga, okrugla pa nezgodna.

 

Predlažem da se stavi drška, glupo je da ovoliko maltertiramo igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, PERICA!!! said:

Postavlja se pitanje zasto smo doveli Petruseva i Ilica kad ni na pripremama nemaju prostora.

 

Za Petruseva mislim da ima neku sitnu povredu, dok se na Ilica ocigledno ne racuna ozbiljno u ovom trenutku.

 

Pristojno smo izgledali veci deo utakmice (posebno defanzivno) i rutinski kontrolisali mec, kao i protiv Lokomotive, ali kad krenemo da brljavimo onda je dosta neprijatno za gledanje. Daleko od toga da smo tragicni kako neki predstavljaju, a opet ne mogu reci ni da obecava ovo sto igramo. Videcemo kako ce Nedovic kao projektovani gazda ekipe da klikne, uci ce u sezonu maltene bez odradjenog treninga sa ekipom, trebace mu sigurno vremena da se uhoda sa ostalima. Dzoni danas nesto bolji nego obicno, za promenu nije izgledao kao random junior, s tim sto nema ni traga neke uigrane saradnje sa Martinom kakvoj sam se nadao. Dobric podsetio na svoje najbolje partije, Luka na najgore.

 

Bentil se dosta pljuje, a najkonstantniji je za sad. Adamsu ce evidentno trebati vremena da se resi lezernih navika iz Australije i prihvati odgovornu, cvrstu, takmicarsku kosarku. Holand kao pao s Marsa, totalno nedefinisan i bez smislene uloge, zivo me zanima kako je sasuo tih 30 poena Kluzu.

 

Na svakoj poziciji smo nekako nedoreceni a naoko solidno popunjeni, pa cak i pretrpani. Kvaliteta ocito fali, u strucnom stabu ponajvise, a bojim se da bi neko pojacanje (bilo na 2, 3 ili 4) znacajno limitiralo Lazarevicevu ulogu, sto nece da valja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Benito said:

Zadnji put kad sam imao ovako bljutav osecaj pred pocetak sezone, trener nam je bio Vukoicic a najbolji igrac Boris Savovic, pametnom dosta.

Trener je bio Milivoje Lazić. Vukoičić ga je zamenio u toku sezone.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Deluje da ce Vlada oboriti Milivojev rekord, posle koliko je bese smenjen 3,4 utakmice?

Po cemu deluje? Ne znam odakle ovako glupi komentari, sta se to tacno ocekuje od ove grupe igraca posle 3,4 utakmice da bi Vlada mogao biti smenjen.

Vlada nije trebalo da bude ni postavljen, a sada kad je postavljen, jedino jos gluplje je da bude smenjen bez prave sanse.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Po cemu deluje? Ne znam odakle ovako glupi komentari, sta se to tacno ocekuje od ove grupe igraca posle 3,4 utakmice da bi Vlada mogao biti smenjen.

Vlada nije trebalo da bude ni postavljen, a sada kad je postavljen, jedino jos gluplje je da bude smenjen bez prave sanse.

Da posto je Covic poznat kao racionalan i strpljiv covek🤣

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, fradler said:

Holand kao pao s Marsa, totalno nedefinisan i bez smislene uloge, zivo me zanima kako je sasuo tih 30 poena Kluzu.

 

30 komada Klužu je sasuo jer su poluamaterska ekipa.

Da bi trojka sipala mora da dobije loptu makar nekoliko puta tokom meča kada je sam. Da bi imao poziciju za šut prethodno treba da se napravi višak, a nakon pravljenja viška treba da imaš protok lopte koji će njega (ili nekog drugog šutera) dovesti u poziciju da pogodi. Toga kod nas nema ni u naznakama.

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak bi bilo dobro da ekipa ne pobedjuje sama sebe (Edinove opaske u Evrobasket podkastu prvenstveno vezano za Francusku) tako sto "gura" do 20-tak izgubljenih lopti na utakmici.

Sa tom statistikom se izvlace pobede u neizvesnoj zavrsnici sa Jenisejom, podmladjenom Lokomotivom i Peristerijem, sta ce biti kad dodju malo (ili mnogo) bolje ekipe?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...