Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, prasac said:

Ocekujem da Sabaz bude dimna zavesa za Tajlera Julisa ili Krisa Dana, posto obojica neamju vise sta da traze u NBA.

Protiv Dunna ne bih imao nista, cak i sa ovim polovnim nogama koje ga muce, ali posle ove poslednje bombe koju smo dobili, pre ocekujem da dobijemo nekog novog pregojenog Coloma nego krsteno pojacanje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Dunna dugo prizeljkivao kod nas, i slazem se da je dobar igrac u pitanju, ali na ovu nasu koncepciju (lol koncepciju) uz njega bi morao doci jedan dobar igrac na 3 koji moze i na 4 u nekim varijantamana i koji je pritom i dobar strelac (a takvih igraca nema ili su jako skupi).

Link to comment
Share on other sites

Čoki bi mogao neki avans da uplati za Kobsa...da i tu ne zduvamo dok uprava skupi hrabrost da nas izvesti kako je u zadnjem trenutku u psihološkom profilu Šah-bazza ipak pronađena nezanemariva pskotina koja bi predstavljala visok stepen rizika po svlačionicu il šta već...

 

Single-ton bi Vladi bio zlata vredan...tačnije milion evra vredan...digneš ga sa klupe i on ti klimne glavom,

zna matori kada je frka i da mora neko da preuzme,

a sa druge strane...šta li će trener Bentilu da crta kada ga ubaci u tesnu završnicu...a lopta dok se on pozicionira već stigla do Nedare.

Ako bi nekog trebalo da naraduje ova rokada S-tone - Bentil...to je Grubi Dalibor...sad ga lomi dečkonja.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Julisa je id Kokoskov sklonio  da bi dao sansu Eliju Okobu, koji je izgledao mnogo gore nego sto je npr. Uskokovic bio kod nas. Proslu sezonu nije bio spreman pa nije nigde ni igrao. Relativno mlad, plus je bio kod Kaliparija u onom timu sto je verovatno po imenima najjaci u istroiji NCAA.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

jel' može neko da mi detaljnije kaže kakav je bentil defanzivno, ili da me uputi na post gde se to pisalo ako nisam već snimio?

 

 

ili odbrana nije briga na koju se obaziremo? ako je dobar defanzivac uz to bockanje spotup trica i katovanje u reket za kucanje, it ain't too shabby

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wingwalker said:

Čoki bi mogao neki avans da uplati za Kobsa...da i tu ne zduvamo dok uprava skupi hrabrost da nas izvesti kako je u zadnjem trenutku u psihičkom profilu Šah-bazza pronađena nezanemariva pskotina koja bi predstavljala visok stepen rizika po svlačionicu il šta već...

Danas i sutra ocekujem jos lozenje (pretprodaja sezonskih)

A onda realnost 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

jel' može neko da mi detaljnije kaže kakav je bentil defanzivno, ili da me uputi na post gde se to pisalo ako nisam već snimio?

 

bonus pitanje: kako to da postoji video vel'koM to kk crvena zvezda napravljen postavljen na yt pre tri nedelje  : i

 

 

Promenili naslov

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ili odbrana nije briga na koju se obaziremo? ako je dobar defanzivac uz to bockanje spotup trica i katovanje u reket za kucanje, it ain't too shabby

Nije izrazito dobar defanzivac. Jak u "borbi prsa u prsa", ali ne i preterano zainteresovan za "hustle". Lateralno ne bas bajan, a na niskom postu ni ne pokusava preterano da udari blokadu, vec se vise oslanja na vertikalno podizanje obe ruke u vis. (Citaj: Luka Mitrovic)

Ispodprosecan skakac, pre svega jer bira lose pozicije za skok i ne zna da iskoristi najbolje snagu donjeg dela tela.

Low cost Jack of all trades, master of none. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

koliko uopšte od sezonskih tokom leta, hiljadu?

meni to ne pije vodu kao razlog, ljudi koji kupuju sada sezonske bi ih kupili i da dođe zagorac

Pa da slazem se, ne bismo potpisali fckin Ben Bentila u sred prodaje da je ovo razlog. 
 

Mada kad bolje razmislim sto ne bismo, random navijacu koji od kosarke pogleda Zvezdu u EL i repku na EP i SP verovatno ne zvuci lose: crnac, misicav, dosao iz Armanija, pre toga PAO, a znamo da je PAO prvak bio vise puta nmvz kad

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Casaubon said:

Protiv Dunna ne bih imao nista, cak i sa ovim polovnim nogama koje ga muce, ali posle ove poslednje bombe koju smo dobili, pre ocekujem da dobijemo nekog novog pregojenog Coloma nego krsteno pojacanje.

 

Dan bi imao smisla da je Radonja tu, dobar kamenjar dodavac koji pegla odbranu.

 

Solidno je odigrao finis sezone u Portlandu.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...