Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

Ubi vrućina Laki 😂, tamo će kad zahladi malo a možda im ni klima ne radi u officeu.

Ubi vrućina Laki 😂, tamo će kad zahladi malo a možda im ni klima ne radi u officeu.

Ubi vrućina Laki 😂, tamo će kad zahladi malo a možda im ni klima ne radi u officeu.

Ubi vrućina Laki 😂, tamo će kad zahladi malo a možda im ni klima ne radi u officeu.

Ubi vrućina Laki 😂, tamo će kad zahladi malo a možda im ni klima ne radi u officeu.

Tebi očigledno ne radi, pregrejao si 😁

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sreten Žujkić, penzioner said:

Malo ozbiljnosti, Petrusev je daleko bolja opcija za treceg centra od Nikolica, Raduljice ili Kuzmica.

Pitanje je da li će Petrušev želeti da dođe i da prihvati ulogu trećeg centra. Naravno, ulogu trećeg centra zamišljam kao treću opciju na toj poziciji i sa najmanjom minutažom od sve trojice.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Najveći skorojević je ovde Vini, čuj šilbuj džonija. 😄 Kad smo ga dovodili, najbolji bek ABA lige je bio za nas premija, a sad kurcu ne vredi kad možemo da prebiramo po evroligaškim igračima. 

 

uini nije bio impresioniran tim potpisom ni onomad a kamo nakon sezone. ako imas neki dokaz koji kazuje suprotno, prilozi (nema) 

 

meni je samo zanimljiva ta razlika izmedju horskog teranja whitea i cutanja oko dzonija. 

 

takodje smatram da bi teo uz averidzaru tipa corey walden bio super za zvezdu. sigurniji sam u to nego u nedovica, na tri godine dana. sto kazu, change my mind. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdan said:

Znaci done deal su Singltona, Sabaz, Zoran Nikolic, velike sanse da dodje Petrusev, a pregovaramo sa Teodosicem i Raduljicom???

 

plus jedan bek suter, ali ne postoje najave ko bi to mogao da bude,

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ko ti je tu dobar defanzivac na 5?

pojacanje?

Martin je solidan do dobar defanzivac.

 

Ako pogledamo petorku koja je najviše igrala zajedno prošle godine Volters, Holins, Kalina, Deda, Luka mi sad imamo i u defanzivi bolji tim. ŠN nije lošiji defanzivno od Voltersa, Holins je bolji  od bilo koga ko dođe, Singlton i Kalina mi se mečuju u timskoj odbrani, Holand je bolji od Dede, Martin od Luke.

Ova ekipa sa Radonjićem bi igrala bolju odbranu od one prošlogodišnje.

Link to comment
Share on other sites

Radule, Petrusev i Teo potpuno nepotrebni, s tim da bih ostavio Kuzmica umesto Zokija.

Inace od svih pojacanja za sada najvise mi se dopada Nedovic i Hasan, mada i Ilic je fin zabod.

Gudura je tiha patnja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...