Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 said:

@Princeton kako ti djeluje trio James-Lloyd-Okobo?

@uini kod DeDe vazi ona kao kod Ancelotija u fudbalu, digne obrvu i to je to, znas da si najebao😀

Meni taj trio deluje potencijalno problematicno, ali pojedinacno svaki bolji defanzivac od naseg tria i plus su kod iskusnijeg trenera.

uz to taj trio ima dobre defanzivce na 3,4 i 5, a verujem da ce da dobiju i jos jednog dobrog na 1/2

 

Link to comment
Share on other sites

Bitna razlika u odnosu na ranije pokusaje run&gun kosarke kod nas, sto ce ovo izgleda da bude skupa varijanta koja mozda i to veliko mozda, moze da uspe. 

 

Godinama su nam oci krvarile od naseg napada, sad ce od odbrane, bitno da je zabavno. 

 

Steta sto na ovu ekipu kakvu sklapaju, ne rizikuju malo sa mackama u dzaku i dovedu nekoga ko ima high upside, kao sto je bio Kvinsi svojevremeno.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Meni taj trio deluje potencijalno problematicno, ali pojedinacno svaki bolji defanzivac od naseg tria i plus su kod iskusnijeg trenera.

uz to taj trio ima dobre defanzivce na 3,4 i 5, a verujem da ce da dobiju i jos jednog dobrog na 1/2

 

Koji su im dobri defanzivci na 3,4,5?

Jel mislis da mi sa Hollandom, Singltonom i Martinom ne bi mogli da igramo dobru odbranu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Bitna razlika u odnosu na ranije pokusaje run&gun kosarke kod nas, sto ce ovo izgleda da bude skupa varijanta koja mozda i to veliko mozda, moze da uspe. 

 

Godinama su nam oci krvarile od naseg napada, sad ce od odbrane, bitno da je zabavno. 

 

Steta sto na ovu ekipu kakvu sklapaju, ne rizikuju malo sa mackama u dzaku i dovedu nekoga ko ima high upside, kao sto je bio Kvinsi svojevremeno.  

 

Meni su ove skupe varijante poraz kako god ga okreneš, imajući u vidu kako živi narod u Srbiji. Čak mi nije toliko ni naroda žao, svako kroji svoju sudbinu, ali mi je nekako ljigavo da u 21. Veku gledamo definiciju hleba i igara.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Koji su im dobri defanzivci na 3,4,5?

Jel mislis da mi sa Hollandom, Singltonom i Martinom ne bi mogli da igramo dobru odbranu?

Mislim jer je prvi ispodprosecan, treci prosecan defanizvac, a drugi dobar, malo u godinama ali ok dobar je.

 

Nisam ti odgovorio na prvi deo. 
ne radi se samo o vrh defanzivi nego i o tome sta nude njihove trojke Dialo i Blosomgejm, pa i solidno pokretni Braun na 4, a to je ateticizam, skok, i zastitu sa strane pomoci.

 

mi imamo Dobrica i Holanda koji nista od ovoga ne nude osim sto mogu da se proderu mozda.

 

i Lazica koji moze da pojuri nekoga ali je i sam kratak.

 

Tako da ne hejtujem bezveze, veci deo prelaznog roka sam bio pozitivan, ali se zaista nadam da nam spoljna linija nece izgledati ovako.
 

 

Edited by bosMan_jr
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sto se tako gadimo na Dzonija i prizivamo njegovo silbovanje. To da domaceg igraca odbace posle jedne sezone u kojoj nije briljirao i zamene ga strancem od sedam cifara ostavimo milionerima sa pogresne strane brda. Ja bih jako voleo da ga vidim u sistemu gde ima ulogu dzokera, sa vecim brojem igraca koji ce da sire odbranu nego sto je to bio slucaj prosle godine - a ova ekipa koja se sada sklapa ima potencijal za to (iako ce biti poprilicno operisana od odbrane, izgleda). Ja sam bio prosle godine zadovoljan potpisom Dzonija, i iako ne moze da se kaze da je imao sezonu iz snova, ne mogu da kazem da ga zelim van naseg dresa.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odakle prica da je  Napier defanzivna rupa, igrac manje, cunj, i tako dalje. Da li je neko od vas gledao kako covek igra !? Molim vas da se uozbiljite, on je za Nedovica izmislio odbranu, proverite malo pre nego sto nekoga opljunete. To sto je vrhunski ofanzivac ne znaci da ne igra odbranu! Uostalom, koga mrzi da gleda ima statisticke podatke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Joker said:

Odakle prica da je  Napier defanzivna rupa, igrac manje, cunj, i tako dalje. Da li je neko od vas gledao kako covek igra !? Molim vas da se uozbiljite, on je za Nedovica izmislio odbranu, proverite malo pre nego sto nekoga opljunete. To sto je vrhunski ofanzivac ne znaci da ne igra odbranu! Uostalom, koga mrzi da gleda ima statisticke podatke.

sta kazu statisticki podaci?

Link to comment
Share on other sites

Najveći skorojević je ovde Vini, čuj šilbuj džonija. 😄 Kad smo ga dovodili, najbolji bek ABA lige je bio za nas premija, a sad kurcu ne vredi kad možemo da prebiramo po evroligaškim igračima. 

 

E al jaki su ovi što se pozivaju na Tea u prajmu, kao takav igrač vam smeta, nezahvalnici. Ako dr Gačević može da ga podmladi jedno 5 godina onda obe ruke za Tea, imaćemo najboljeg pleja u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neozbiljno je uopste razmatrati silbovanje Dzonija posle samo jedne sezone, koju je odigrao korektno. Moze on jos bolje.

 

Umesto Tea bolje da smo potrazili nekog komboa sa velikim defanzivnim potencijalom, mada vidim da dosta nas trazi igrace sa kojima moze da se 'poistoveti' i poveze a uvek je to lakse sa domacim igracem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Ako smo pijani milioneri sasvim je logično da Vajt i Džoni budu 14-15 igrač tima, zajedno sa Raduljicom. Dakle Teo ovakav kakav je trenutno je bolji igrač od Ivanovića.

Gde nije,svakako je bolji ali ja vidim Dzonija na dvojci uz Tea naprimer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, necke said:

Neozbiljno je uopste razmatrati silbovanje Dzonija posle samo jedne sezone, koju je odigrao korektno. Moze on jos bolje.

 

Umesto Tea bolje da smo potrazili nekog komboa sa velikim defanzivnim potencijalom, mada vidim da dosta nas trazi igrace sa kojima moze da se 'poistoveti' i poveze a uvek je to lakse sa domacim igracem.

 

Pa Nedović je kombo bek.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Gde nije,svakako je bolji ali ja vidim Dzonija na dvojci uz Tea naprimer

 

Mislim da sam video u Virtusu petorku sa teom i pefijem i teo je bio dvojka, mada su se preklapali dosta. Pefi prenese loptu pa teo organizuje napad.

Just now, necke said:

sa velikim defanzivnim potencijalom? 😁

 

Bez 😂

Link to comment
Share on other sites

Uff jbt Sabaz kakvo pojacanje... Mozda najace ime na ovim prostorima...

Ljudi gadljivi na Tea I Sabaza I takav spoj... Teo I Ako dodje moze da igra na 2 dosta igraca imamo Koji mogu na vise pozicija da igraju, samo da se potpisu obojica...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ironija sudbine je da će milionski igrači i naši i iz komšiluka igrati u hali koja praktično nema ventilaciju i u koju neometano ulaze golubovi i mačke. Slika i prilika sns imaginarijuma.

Macka Ljubica:

funny-cat-gifs.gif

 

Golubovi:

bird-encounter.gif

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...