Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Da poželim puno sreće Vladimiru Jovanoviću, trebaće mu ... mogli su makar da mu olakšaju posao dovođenjem nekog iskusnijeg i boljeg pomoćnika,

možda Gavrilović koji je slobodan, ovako su ga ostavili na ledu. Biće tu precednik u prvom redu da pomogne oko izmena, tajm auta ... i t. d. :smiley13:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Da poželim puno sreće Vladimiru Jovanoviću, trebaće mu ... mogli su makar da mu olakšaju posao dovođenjem nekog iskusnijeg i boljeg pomoćnika,

možda Gavrilović koji je slobodan, ovako su ga ostavili na ledu. Biće tu precednik u prvom redu da pomogne oko izmena, tajm auta ... i t. d. :smiley13:

Ovo je i meni palo na pamet, ocekivao sam nekog iskusnijeg pomocnika.

Svakako gazda ima dosta iskustva, moze i iz publike da trazi tajm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

obradovic je isao kod prof nikolica na predavanja i edukaciju ekipno i privatno godinama (dok je bio igrac) 

 

onda mu je prof nikolic bio savetnik a u mnogo cemu i head coach te prve sezone 

 

obradovic je kao reprezentativac imao solidno ime kod igraca 

 

daklem, poredjenje sa pefijem ili jovanovicem nema veze 

---

 

ja nikada nisam gledao jovanovicevu ekipu, pa necu imati misljenje dok nesto i ne vidim ali pattern je, moras priznati, opasno poznat i nije uspevao do sada 

 

Isao je i Jovanovic da se usavrsava po Amerikama i letnjim ligama. Bio je pomocnik Kokoskovu u reprezentaciji, sada je trener mlade reprezentacije  u20 godina.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

obradovic je isao kod prof nikolica na predavanja i edukaciju ekipno i privatno godinama (dok je bio igrac) 

 

onda mu je prof nikolic bio savetnik a u mnogo cemu i head coach te prve sezone 

 

obradovic je kao reprezentativac imao solidno ime kod igraca 

 

daklem, poredjenje sa pefijem ili jovanovicem nema veze 

---

Plus je Obradović postao trener momcima koji su bili uglavnom desetak godina mlađi od njega i kojima je bio kapiten. Tako da je već imao izgrađen autoritet.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, quentin said:

VJ je ok momak koliko znam, ali nije dobro rješenje za ovaj tim u ovom trenutku.

To ne mozemo da znamo unapred.

 

Mogao bi sad da napisem dosta pitanja sa sta ako...Ali necu.

 

Nije nuzno ako potpisemo ovog trenera da mo0ramo da zavrsimo sezonu sa njim. Najvazniji je kraj sezone, a ukoliko nam bas ne ide sa njim, novog dovesti u Decembru/Januaru i bice tu sasvim dovoljno vremena da se uigraju ponovo ako treba.

 

U svakom slucaju ne razmisljam u tom pravcu, ali cisto da imate u vidu da smo i ranije smenjivali trenere u toku sezone i da to nije neki smak sveta, a u nekim situacijama odnosno drugim klubovima se pokazalo i dobro.

 

Puna podrska Vladi Jovanovicu. Hrabar potez, bas kao i Alimpijevicev onomad nakon uspesnog DR, i to ce mu se i vratiti, bas kao sto je i Alimpijevicu nakon 4 sezone. Samo nama treba da mu se vrati vec ove sezone a ne sa nekim drugim u nekim od narednih.

 

Cinjenica je da ce imati trostruko jaci tim nego Alimpijevic, i dobru hemiju medju igracima i niko ga nece busiti. Da li ce i na koji nacin da nametne autoritet to cemo da vidimo. Nije ni prirodno da na vestacki nacin namece autoriter kao sto je Alimpije onomad pretio samarima Dobricu, Davidovcu i Jankovicu. Treba jednostavnon da bude prijatelj sa njima, da vice jedino na mladje igrace (inace smatra se jednim od najboljih domacih trenera za razvoj mladih, a vodi i U20 reprezentaciju ako neko nije znao) , i da igraci sprovedu u delo na teren ono sto se dogovore sa trenerom. Mnogo je iskustva i kosarke i u nasim pojedinim igracima tako da se nadam dobrim odnosim sa VJ i da ce doci do nekog zajednickog nacina funkcionisanja koji je dobar i po njega i po njih, a i po nas na kraju krajeva.

 

Puna podrska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, 1945 said:

Jedno je protiv kluba a drugo protiv Covica ili koga god.

 

Zao mi je sto ne mogu da razdvoje to da clan uprave, trener ili neki igrac su samo trenutno prolazni deo kluba, a klub mnogo veci od svakog od njih. I ja sam nezadovoljan odlukom, ali ne trazim izgovor da bi prestao da podrzavam nesto sto volim. Nekada deluje samo da se ceka neka losa vest da bi se iznela svoja neka licna frustracija i trazio izgovor da se odustane od pracenja kluba. Sasvim je legitimno sve to i da se ne prati i da se nikad ne dodje da se podrzi i slicne stvari, samo pisem da nije bas ok ubijati nekom veru i nadu u nesto zato sto ti (ne ti licno) ne verujes u to.

 

 

To ne mozemo da znamo unapred. Na primer kad bi se vratili u vremeplov, verovatno je 95% ovog foruma teralo Radonjica nakon prve sezone i govorilo se da njegov ostanak nije u interesu kluba.

Niko ne bi sigurno hteo da se ugasio klub, sve je to momenat frustracije izazvan nekom losom odlukom.

Naveo sam ti vec mnogo vece primere iz FK, kojima su oterali mnogo navijaca sa Marakane. Sa pravom ili ne, zavisi iz kog ugla gledas ili ako pitas dileje sa severa sa kog racuna ti lezu pare.

Razumem tvoju poentu i donekle se slazem.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, fradler said:

Ako se vec islo ovim putem, bar da je Stefanovic dobio sansu, u malom prstu ima vise kosarke od Vlade... Vredniji, inteligentniji, harizmaticniji momak, pa cak je i autoritet na njegovoj strani iako ima manje iskustva...

 

Jovanovic je bukvalno najbezveznije moguce resenje...

Njega cemo 2027.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...