Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, 23og said:

Zamisli da si baš toliko jadan i mizeran da igrača koji je toliko dao Zvezdi zoveš muka... jebote, šta je sa tobom? Toliko frustracija?

 

10 dana

 

Drugi post na forumu i ovakvo obraćanje drugom forumašu... 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

To je Zvezdino dijete, kakav god da je. Srami se i ti i ostali sto se ga popljuvali a jedva ste cekali. 

 

Warn - primetili smo da forumas u poslednje vreme stanca postove ovog tipa gde proziva druge forumase o Nedovicu, pa ga ovim putem molimo da prikoci, jer smo svi shvatili poentu i da zbog toga nema potrebe da na svakih 10 min zatrpava temu.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, TB Told said:

Majmune jedan, neka banuju mene kad neće tebe debilu jedan iskompleksirani.

 

7 dana 

 

Naravno da će forumaš koji kontinuirano i prostački vređa igrače biti banovan, nije bilo apsolutno nikakve potrebe za ovakvim uzimanjem pravde u svoje ruke. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, PERICA!!! said:

Dok je ovakvih debila ko aleksa kod komsija, ja nasim sve oprastam. Jednostavno mi sve i da hocemo ne mozemo biti ovako pokvareni i jadni.

 

5 dana

1 hour ago, Carl Johnson said:

Zato sto je ozbiljan sm**d od coveka, igra kao govno, a vi ga branite.

 

5 dana 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Smuci mi se kada ga vidim na utakmicama gde su ovi domacini. Neka idu zena i dete kad vec navijaju za njih, mada mi je  nejasno kako je dozvolio da mu dete za njih navija, ali sta ce on tamo. Medju 20000 ljudi koji mrze Zvezdu iznad svega i da slusas uvrede, psovačine..  Ne bih nikada...

 

7 dana - generalizacija.

 

Mozes da imas svoje iskustvo na kojemu sudis ali to ti ne daje za pravo da generalizuje da svih 20k grobara u hali mrzi Zvezdu.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, turfan said:

Pozdrav svima, uglavnom citam ovaj forum, ne pisem nista jer em nemam sta pametno, em je misljenje kao dupe...

Ono sto zelim je da ovaj klip

bude pusten pred mec igracima veceras i da vrate ove tamo gde im je mesto.

Zivi bili cigani

 

3 dana

 

Prvi post a vec bi da tatise.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2022 at 7:28 PM, Naša posla 2.1 said:

Evroliga sudije…

 

#Bodirogaeffect

 

Sramota šta rade ljudi…

 

 

 

On 2/9/2023 at 10:49 PM, Naša posla 2.1 said:

Partizan i Evroligaška organizacija (sudije) ljubav koja traje…

 

Još jedna utakmica sa 20+ slobodnih bacanja…


 

 

 

3 hours ago, Naša posla 2.1 said:


Kad već pominjete kladionice, igrajte slobodna bacanja 25+ na komšije…

 

To je konstanta kada su ABA sudije u pitanju…

 

20 dana


Za prva dva posta je već bio kažnjavan, tako da će i ovaj put, ali malo jače. U slučaju ponovljenog ili nekog ozbiljnijeg prekršaja sledi trajni ban.

 

Da vas usput zamolimo ako može bez avansnog kukanja na sudije.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Ali sudjenje kad se odvoje i kad se priblizimo je neverovatno .Toliko se razlikuje da imas utisak da ne sude ista govna od sudija.

Bas brutalno se otimalo veceras.

Oni su jedan kurac od ekipe.Veceras su imali nevidjen vetar u ledja gde je Zoc bio glavni sudija i koordinator

 

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Hahahahah

Lopovi nevidjeni.

Povuci bre ekipu sa terena neka igraju sami sa sobom

 

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Probi tog invalida Kaminskog čoveče?!!!

 

14 hours ago, Zadnji vezni said:

Mars bagro lopovska

 

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Sto bi rekli ovi realni sudije uticu oko 10% na rezultat.

Ali u kurcu.

Kreirali su razliku i sad kreiraju da odrzavaju razliku

Oruzana pljacka

 

14 hours ago, Zadnji vezni said:

Mora se reci da pored raspada pojedinih ,imamo perfidnu oruzanu pljacku od gospode u narandzastom.

Sta se mjima dozvoljava u defanzivi imam utisak da jw rukometni derbi.

 

 

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Sad iskreno,sta ste ocekivali znajuci da pored Nede,Laze nece igrati i Hanga?Odbrana bekovske linije nula bodova.

Tako da nisam imao dilemu oko pobednika veceras i ocekivao sam rutiniranje.

Na zalost da bi se desilo rutiniranje pored svih nasih kadrovskih problema,morali su da se ukljuce trojica pljackasa koji su zbog toga zaboravljali pravila,menjali odluke bez čelendza,delili tehničke na mrki pogled,dozvoljavali tuču domaćinu,gutali uvrede najveceg Srbina dok stoje mirno i trepću,slušali komande i instrukcije istog.Ovu splačinu i brlog koju sam danas najavio od ove utakmice su ova tri pljackasa podigli i na još veći nivo da ti se zgadi i utakmica i košarka.Naravno i mi smo ih pogurali ka pobedi,gde bih neke igrače oterao još večeras ,ali ovakvu dirigivanu pljačku i sa namerom je bilo mučno gledati.

Oni su zivi kurton od ekipe,da je bilo sudjenje veceras kao u cervrtak dobili bi ladno po buljsonu od nas ovakp bekovski sakatih.

Sledeca protiv Bavaraca je pod must.Inače bi mogla ekipa da se raspadne i da sezona vec sad ode u propast.

Obavezna doselekcija na beku i krilnom centaru.

 

10 dana - ima tu svega a jos je bilo postova koje nismo quotovali.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, fradler said:

Zivo me zanima o cemu se tacno radi s Boltauzerom, da li koverte, roleksi, kurve, ucene, pretnje ili nas covek samo ne podnosi.

 

14 hours ago, fradler said:

Ali kako ce da ojadi Hordov prvog sledeceg ko nam dodje u goste, da iznivelise ovo od veceras. Tipicna domacica od sudije, tezak ljigavac.

 

14 hours ago, fradler said:

Ovde mirne glave oduzmite 10 poena Partizanu ili dodajte nama, kako vam draze, na krajnji rezultat. To je realnost uz neutralno sudjenje. Sto ce reci da smo mi ovako bedni u egalu s njima u normalnim uslovima, sto mi je zaista bizarno.

 

14 hours ago, fradler said:

Kaminski novi Lesor :classic_biggrin:

 

Neverovatno, ovoj smrdljivoj ligi nema pomoci dok ne dodju stranci da sude

 

14 hours ago, fradler said:

 

Moze im se.

 

15 hours ago, fradler said:

Nimalo neocekivan, ali ipak frustrira ovaj odvratluk od sudjenja nakon one perfekcije u cetvrtak. 

 

5 dana

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Imas li neke informacije vezano za promene u igračkom kadru ?

 

Opomena

 

Ako može ubuduće bez ovakvih saletanja forumaša koji se vode kao neki insajderi, ljudi sa informacijama iz kluba ili šta god.
Sad još i nema toga koliko bude tokom vansezone i prelaznog roka, ali je možda pravo vreme da opomenemo sve.

Ne može da im prođe ni najobičniji post, a da se ne nakači neko sa ovakvim pitanjima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U vezi Šabaza:

 

On 9/21/2023 at 9:54 AM, Cofara said:

Koliko ja znam pukao mu je misić na listu

 

U vezi Hange:

 

On 11/1/2023 at 11:16 AM, Cofara said:

 

Nova godina. Nisu sigurni da li će morati operacija

 

30 dana

 

U prvih par postova na forumu dve informacije o povredama igrača koje su se ispostavile kao netačne, a digle su ozbiljnu paniku na Zvezdinom topiku. 

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, zvezdsusrcu said:

Ozbiljno lupetanje. Jebote, po ovoj slici Bolomboj je dirao i obruc, trebalo su da priznaju kos 😂. Ne verujem kakvih baljezganja ovde ima, ali dobro. 

 

 

Ajde pripazi na recnik, imas 30 postova a vec ovakvo pisanje za upise odredjenih forumasa. Warn.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikola980 said:

Piše ono što mu se kaže 😃.

 

On 8/17/2023 at 10:14 PM, nikola980 said:

Ти си стручњак ... Знаш боље од Жељка 🤣🤣🤣

 

 

10 dana - razlog aludiranje da je Kornet bot i tatisanje.

 

Duza kazna jer lik u dosadasnjem opusu non stop tatise(u 6 postova msm da mu je samo jedan preziveo secu a pritom za prvi post na forumu je upozoren od nas da ovo nije nacin pisanja na forumu(drugi post ovde sto sam quotovao)).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2023 at 2:41 PM, Nik1991 said:

Moze 

Screenshot_20230720_144051_Twitter.jpg

 

Nakon letošnjeg upozorenja za post iznad, jednog propuštenog posta sa sličnim sadržajem, kolega nastavlja narednim postom

 

2 hours ago, Nik1991 said:

Posto nismo bili u stanju da dovedemo Nana ili Herisona imamo priliku sada za Terensa Dejvisa..

 

pa tako ovaj put 3 dana kazna.

 

Link to comment
Share on other sites

VISOKOLETAC 10 dana

 

Prvo je dobio kaznu za 
Visokoletac-1.png

 

Zatim imao i ovakve postove koji su prošli bez kazne:

 

On 11/3/2023 at 11:54 PM, VISOKOLETAC said:

E, pa dobro, posto si uporan pogledao sam snimak. Iz ovog ugla kamera nije merodavna posto je iskosa i daje opticku varku. Meni je to profesija, pa se i razumem ponesto u to. Kao sto kazem svako je ubedjen u ono sto je video, ja uzivo u ravni kosa, a ti sa kamerom iskosa. Ja vise necu o ovoj temi.

 

I ja stalno citam razne baljezgarije, ali kada god nesto napisem o tome mene kazne. Zamisli da sam ja napisao ovo sto si ti napisao, dobio bih 3 dana sigurno. Ja bih ti preporucio da vise nista ne citas 😂

 

On 10/4/2023 at 9:05 PM, VISOKOLETAC said:

Pokacili su se na treningu i to dobro. Bjelica je resio da vise ne igra, ali je dogovor da ostane pod ugovorom, jer Fener placa 80%, a on ne bi da ostane bez tih para. I da ,mi necemo placati nista, jer bi u suprotnom raskinuli ugovor. Info je po meni jako pouzdan i zato sam pitao da li dolazi na medija dan, dan pre tog dogadjaja, ali me je Don Dusko na pravdi Boga suspendovao, pa nisam mogao da obrazlozim.

 

Nakon toga imamo i da je @Guru opomenuo forumaše, takođe napisao da se žalbe i sugestije pišu na odgovarajućoj temi, posle čega VISOKOLETAČ nastavlja, zatim mu se briše post, a on uporan... pa opet piše.

Visokoletac-5.png

Visokoletac-6.png

 

Nakon toga piše i ovo:

On 11/8/2023 at 12:39 PM, VISOKOLETAC said:

Glupo je i komentarisati nesto dok se zvanicno ne objavi. Koliko znam sve utakmice cemo igrati u Areni, trenutno nema nista zakazano za taj datum. Tri dana su sasvim dovoljno za demontazu parketa, montazu bine, tonske probe za Merlinov koncert. 

Da nije zakazan neki predizborni skup 😂

Ali sa druge strane ocigledno da je ovaj insajder sertifikovan od strane moderatora i da se moze citirati ovde, pa ne bih odbacio ni Pionir 🙂

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stella rossa di Belgrado said:

@Markoss @Mile1 javite se i raspalite ili ugasite nas…

 

3 dana

 

Kao što smo prethodno opomenuli:

On 10/31/2023 at 2:48 PM, uvrnuto said:

 

Opomena

 

Ako može ubuduće bez ovakvih saletanja forumaša koji se vode kao neki insajderi, ljudi sa informacijama iz kluba ili šta god.
Sad još i nema toga koliko bude tokom vansezone i prelaznog roka, ali je možda pravo vreme da opomenemo sve.

Ne može da im prođe ni najobičniji post, a da se ne nakači neko sa ovakvim pitanjima. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Filbi said:

Sta da uradimo da imamo sudjenje kao susjedi u el ?

 

10 dana - aludiranje da je Partizan iz Hrvatske + tatisanje.

9 minutes ago, Ayrton senna said:

Da ne ispadne da botujem za doktora masinstva, ali to kako odjednom ima para za klub koji je do 2022 igrao ec, pri tom u tom trenutku dovodio igrace sa f4 evrolige mozda i ne treba da bude adresirano njemu... Ispade na kraju kako sekta preko puta ispravno radi zadnjih 10 god a ne da ih je usralo sto su rusi ispali iz evrolige pri tom partizan je u svakoj sezoni imao konkurentan budzet zvezdi a predstvljani su kao beda. Ima dosta losih stvari sto se tice covicevog rada ali samo nemoj mo velicati upravu zagrepcana... 

 

15 dana - ima svega od budzeta pa do Zagrepcana. Malo jaca kazna jer je bas zestoko tatisao i dodatne TZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...