Jump to content

Saudijska Arabija F1 2022


DASUBO

Saudijska Arabija 2022 F1  

19 members have voted

  1. 1. Pol pozicija

    • Lekler
      9
    • Sainz
      3
    • Max
      7
    • Perez
      0
    • Hamilton
      0
    • neko drugi
      0
  2. 2. Pobednik trke

    • Lekler
      9
    • Sainz
      3
    • Max
      7
    • Perez
      0
    • Hamilton
      0
    • neko drugi
      0
  3. 3. novi bolidi su ispunili očekivanja po pitanju lakšeg obilaženja i atraktivnijeg trkanja

    • da
      16
    • ne
      3


Recommended Posts

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Moderno gladiatorstvo...bitno da je u pozadini party time.

 

Fuj.

 

Bitno da tradicionalnim stazama stalno kenjaju da povećavaju i asfaltiraju zone izletanja, a ovde postavili i odobrili tik uz stazu BETONSKI ZID bez imalo amortizacije na izlasku iz brze krivine.

Edited by Drago
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, greenenvy said:

 

To je i meni uslo u usi. 

 

Smesni su mi obojica za slusanje. Srdjan kad krene sa svojim ,,apropo,, uvek umrem od smeha 😂

Sreca i Bog pa osposobih smart box, Erceg i pajtos me satirali na SK, kao i ostale. Kad gledam Sky sport kao da gledam neku drugu F1 u odnosu na onaj jad na SK. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DASUBO said:

 

Digni ruke Borko. Ne vredi.

Otkad je SBB 2013. prinudio svoje korisnike da gledaju F1 na SK, dig'o sam ruke posle prve trke kad sam ih cuo. Ali ni 9 godina kasnije ne prestaju da sokiraju manjkom inteligencije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radoye said:

Onda neka da procitaju i da je Luis izjavio da je moguce da ce startovati sa pitlajna, jer je nesto fundamentalno promasio sa setapom i bolid previse preupravlja pa ce probati preko noci da to isprave...

 

Evidentno je da su baš promašili kod njega. Biće copy/ paste sa Raselovim podešavanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drago said:

Izgleda da čitaju forum uživo. Upravo su citirali Borka da se Luisu nije desilo da je ispao u Q1 zadnjih 13 godina. 

Zasto mislis da su ovde nasli? 

Jer da jesu, za deceniju bi valjda nesto naucili od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Bolesni um:

 

https://www.espn.com/f1/story/_/id/33600585/f1-marshal-forced-quit-tweeting-hopes-hamilton-crashes-saudi-arabia

 

Quote

A marshal working at the Saudi Arabian Grand Prix will take no further part in the event after sharing a message on Twitter in which he hoped Lewis Hamilton would have an accident similar to Romain Grosjean's at the 2020 Bahrain Grand Prix. The marshal posted a message in Arabic on Saturday morning, which translated as "I hope he has an accident like Romain in Bahrain."

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...