Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Koji li ce mu đavo svi ti biznisi... Jbt, kad zavrsis karijeru, muvaj se po svetu, pojavi se na nekoj humanitarnoj akciji, budi gost na ponekom turniru...  Zanimaj se fondacijom, posadi sekvoju da Jelena ima sta da radi po dvorištu. Trosi pare, od Patagonije do Vladivostoka.... Ceo svet ima, on se mlati sa politicarima ovde i glupira se.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  

6 hours ago, Indig0 said:

Vidim Novak odradjuje PCR test 😂

Ne bi me cudilo da je lik lazirao test i sada ga ovi ucenjuju.

 

https://sport.blic.rs/tenis/novak-ponovo-odusevio-srbiju-otisao-u-oaza-vilu-gde-nema-komsije-a-onda-je-uslikan/k5fm15t

 

 

Aman vise -  nije lazirao pcr test: nekoliko dana ranije je bio na kosarkaskoj utakmici, s krcatim tribinama s kojih se glasno navijalo (da ne kazem deralo) sve vreme, posle koje je prijavljeno vise pozitivnih testova medju "zvanicama" (citaj: igracima Barselone). Stoga postoje 2 opcije: da ima super-hiper-fenomenalan imunitet (od infekcije godinu i po dana ranije) te se nije zarazio ili da se zarazio omikronom koji probija imunu zastitu (od zarazavanja) stvorenu bilo vakcinama bilo prethodnim zarazama.

Pored toga ne bi glumio ludilo i nosio masku u drustvu francuskih novinara 2 dana od uzimanja uzorka za pcr test da nije bio stvarno pozitivan.

 

To sta on ovim odradjuje - je sasvim druga prica. Moze biti od toga: "ako nas ne podrzis napravicemo ti frku oko (sasvim legalnog) pcr testa" do pravljenja frke oko bilo kojih drugih poslovnih "aranzmana" NDj ili familije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Pa dobro, daj da iskopamo da li se Novakov pas u nekom parku njuskao sa psom nekog krimosa... 

 

Cekaj, ti izjednacavas to sto se Srdjan druzio sa ovim likom i to sto je ovaj dolazio kod njih na imanje, sa random njuskanjem pasa u parku? :classic_wacko:

jbt. ispade Srki pas :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Cekaj, ti izjednacavas to sto se Srdjan druzio sa ovim likom i to sto je ovaj dolazio kod njih na imanje, sa random njuskanjem pasa u parku? :classic_wacko:

jbt. ispade Srki pas :classic_unsure:

Ne, nego ukazujem na besmislenost prozivanja Novaka jer se njegov otac druzi sa nekom bitangom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu ste, realno ovo nema veze s naslovom teme ni ovim potforumom.

 

Otvorio sam temu npr. "Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice" na Društvu i tamo okačio ovo što sam gore izbrisao.

 

Tu će ići Srkijeve dogodovštine i drugi veseli lupinzi te živopisne porodice, od poznanstava s onima koji navodno prečišćavaju zatrovanu vodu i hranu zahvalnošću do kačenja klipova o tome da koronavirus izaziva 5g mreža mobilne telefonije.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Iz svega prilozenog, vidimo da ni Novak ipak nije toliko razlicit od Srkija :default_coffee:

Pa sad ne znam da se baš inzenzivno druzi sa nekim krimosima.

Jbg, ne mogu svi da dobace do Bilija.

1 minute ago, erwin said:

U pravu ste, realno ovo nema veze s naslovom teme ni ovim potforumom.

 

Otvorio sam temu npr. "Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice" na Društvu i tamo okačio ovo što sam gore izbrisao.

 

Tu će ići Srkijeve dogodovštine i drugi veseli lupinzi te živopisne porodice, od poznanstava s onima koji navodno prečišćavaju zatrovanu vodu i hranu zahvalnošću do kačenja klipova o tome da koronavirus izaziva 5g mreža mobilne telefonije.

Ovo tako lici na jednu temu na bivsem b92 forumu.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, erwin said:

U pravu ste, realno ovo nema veze s naslovom teme ni ovim potforumom.

 

Otvorio sam temu npr. "Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice" na Društvu i tamo okačio ovo što sam gore izbrisao.

 

Tu će ići Srkijeve dogodovštine i drugi veseli lupinzi te živopisne porodice, od poznanstava s onima koji navodno prečišćavaju zatrovanu vodu i hranu zahvalnošću do kačenja klipova o tome da koronavirus izaziva 5g mreža mobilne telefonije.

E bravo :thumbsup: 

Znaci forum nam postaje rialiti nivo :thumbup: prebiriajte pomno po smecu svih mogucih tabloida i ono najodvratnije skupite na toj temi, bice nekom od koristi :smiley2:

Jesi li ti cuo za ljude pcele i ljude muve? Svako ima pravo da bira na cega ce sleteti.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, berti said:

Pa sad ne znam da se baš inzenzivno druzi sa nekim krimosima.

Jbg, ne mogu svi da dobace do Bilija.

Ovo tako lici na jednu temu na bivsem b92 forumu.

 

:Hail::Hail:

Gejc zlo, ubacio virus, pa nas cipovao sve :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jbt, Novak je toliko toga dobrog uradio, silne humanitarne akcije, donacije, pomoći... I sad udri po njemu jer mu se otac druzi sa nekim tamo.

Da je samo uzeo taj britanski pasos kada mu je nudjeno i da Srbiju postedi takvog kriminalca .

2 minutes ago, Boxy said:

 

:Hail::Hail:

Gejc zlo, ubacio virus, pa nas cipovao sve :mad:

Ne, ne, nema to veze sa virusom, nema potrebe za podmetanjem.

 Ne može Novak da dobaci do takve elite, on se druzi sa krimosima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Jbt, Novak je toliko toga dobrog uradio, silne humanitarne akcije, donacije, pomoći... I sad udri po njemu jer mu se otac druzi sa nekim tamo.

Da je samo uzeo taj britanski pasos kada mu je nudjeno i da Srbiju postedi takvog kriminalca .

Ne, ne, nema to veze sa virusom, nema potrebe za podmetanjem.

 Ne može Novak da dobaci do takve elite, on se druzi sa krimosima.

 

Djokovic je sam kriv, jbg. da se nije pojavio u onom spotu, sve ostalo bi bilo bas nategnuto da mu se prebaci, ali posto se poajvio, nije se ogradio, sam je izabrao da udje u blato...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Djokovic je sam kriv, jbg. da se nije pojavio u onom spotu, sve ostalo bi bilo bas nategnuto da mu se prebaci, ali posto se poajvio, nije se ogradio, sam je izabrao da udje u blato...

Sve je to tacno, samo je problem što je pljuvacine po Novaku bilo daleko pre ovog idiotizma sa Vucicem i desavanja u Australiji. Treba li da se podseca da je islo dotle da se cak i mnogi njegovi trofeji pripisuju greskama protivnika  i slične budalaštine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Sve je to tacno, samo je problem što je pljuvacine po Novaku bilo daleko pre ovog idiotizma sa Vucicem i desavanja u Australiji. Treba li da se podseca da je islo dotle da se cak i mnogi njegovi trofeji pripisuju greskama protivnika  i slične budalaštine.

 

Samo sto to ne moze da se poredi,  tu bez problema mozes da kazes da su to fanovi drugih igraca koji hoce da polude od muke...a na kraju, to je ipak samo sport.

Dok je ovo druzenje sa glavnim kriminalcem u drzavi, nesto sasvim drugo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Samo sto to ne moze da se poredi,  tu bez problema mozes da kazes da su to fanovi drugih igraca koji hoce da polude od muke...a na kraju, to je ipak samo sport.

Dok je ovo druzenje sa glavnim kriminalcem u drzavi, nesto sasvim drugo.

Slazem se, samo sto je prebacivanje nekome da napada Novaka samo zbog navijanja za drugog tenisera odmah docekivano na nož. Oni koji su ga prozivali za srbovanje, poreze, foliranje, glumatanje, laziranje problema sa socivima, zuljevima, iscrpljenoscu na plus cetrdeset, probleme sa disanjem nisu bas bili raspolozeni da kazu da ga napadaju jer su fanovi drugih. Niti oni koji su mnoge slemove koje je Novak uzeo pripisali greskama  drugih jer se tu Novak nista nije pitao  nisu bas radi da priznaju da je to jer vole Fedal  drugare.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...