Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

2 hours ago, Haklberi said:

Boris je sam predao vlast Vučiću i zbog toga ne znam zašto se uopšte javlja. Da on to nije uradio ni Toma ni Vučić ne bi videli vlast nikada.

 

Pa dobro nije bas sam predao vlast vec je glasacko telo malo pomoglo :wink2:

inace bi uzivao tadic da mu je bilo dopusteno da se jos dugo klacka kao predsednik a nista ocekivano ne uradi...sada to radi vucic pa upravo zbog toga mislim da mu je (vucicu) odzvonilo kao i tadicu pre njega...

 

Ovi izbori kao mnogi raniji izgledaju kao kad slepac vodi slepca. I glasaci kao i kandidati sa obe strane zice - deluju kao da hodaju sa povezom na ocima, sto me setilo kada sam u ono vreme s maskama namerno stavila masku preko ociju umesto preko usta.. to moze da bude toliko smesno do suza, davila sam se, ali sta je smesno kad setate tuznom zemljom sa maskom na ocima tamo gde su ljudi bezivotni i preozbiljni spremni da se svadjaju i tuku - porivi koji ih jedino razlikuju od zombija ili mozda bas i ne mnogo. Zombi ma koliko bio umrtvljen isto hoce da napadne.

 

...nego ovo sa izborima u srb ni priblizno nije tako smesno

 

Zato cutati i glasati bar za onoga ko ima neke sanse da dobije ove slepacke izbore. Mislim ako je jedan tadic uspeo da se suzdrzi od toga da se kandiduje za predsednika pa ce i on glasati za ponos...onda ponos...jer ako sam mogla da stavim masku preko ociju na prelazu, svako moze da je stavi bar preko nosa i glasa

 

ovo kazem jer o kandidatu malo znam, nebitno sto ne pokriva sve moje kriterije izgleda da je normalan.

 

 

ps. i zaista videla sam da ste (neki) pisali da vas je tadic iznenadio nastupom u poslednjih `5 sekundi` pred izbore...i mene je, pogledala sam ono kad imitira premijerku i pravi avione nisam verovala sta se dogodilo sa oni dosadnim samoljubivim manekenom koji je dozvolio nikolica i vucica....

 

ima i za to objasnjenje ali mozda cu kasnije o tome (u drugom filmu cu to reci)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam nikakav optimista u smislu da očekujem neka čuda na predstojećim izborima, dovoljno će biti da se manijaku malo uzdrma stolica (posebno u Bgd, gde je to najrealnije) i da ovi ljudi koji su se pojavili u "relativno" poslednje vreme poput Marinike, Ponoša i sličnih (kapiram da će NDM BGD još više da raste organizaciono i logistički) nastave političku egzistenciju, a ne da kao Saša Janković nestanu sa lica zemlje. Sile mraka su trenutno isuviše nadmoćne tako da bih bio zadovoljan i nekim malim pomakom. Više se nadam nekom ozbiljnijem uvrtanjem jaja sauronu od strane mlohave EU administracije i skraćivanjem povoca za kevtanje unaokolo, jbga daj šta daš. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

 


Dzi zas, gradja dezmekastog sarlatana i oprema koja to istice, sa sve stavom na terenu koji pokriva svaki stereotip out-of-shape-middle-aged-dad - "ne znam sta mi je danas" dok razbija tablu, "ko ga cuva" nakon sto poentira igrac kojeg je sam rekao da ce cuvati, uvek gleda da najbolji od prisutnih budu sa njim u ekipi, stalno vice da je sam/otkriven i ljuti se ako mu ne dodas (cak i ako sam das kos...).

Bas je memelord, da ne znam da ovakav lik zivi i vise nego dobro o mom trosku, bio bi mi zanimljiv, sazaljiv.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam sa troje vrlo obrazovanih ljudi iz Beograda na večeri, generalno su protiv Vučića, prvi put čuli ko je Ponoš. Fenomenalno.

Kako je moguće da do toga dođe? Vlast jeste zauzela sve medije, ali valjda može makar greškom na nekoj društvenoj mreži da iskoči vest ili reklama. Šta očekivati onda od ostatka Srbije...

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, major josip said:

Bio sam sa troje vrlo obrazovanih ljudi iz Beograda na večeri, generalno su protiv Vučića, prvi put čuli ko je Ponoš. Fenomenalno.

Kako je moguće da do toga dođe?

 

Moguce je to,

ali da li je moguce ono sto sam videla u onom klipu - u srb postoji jedna zena koja nije cula za vucica

 

posle se setila, izgleda da su joj sapnuli -  Aleksandar Vuckovic

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Constantin said:

Prema ovim tabelama, nije baš da je sve izgubljeno, ima šanse. Kad bi se dokopali drugog kruga i da se računa na to da skoro svi ostali glasači glasaju protiv Vučića....biće onda tesno...?

Vise kao orjentir da vidimo koliko ce pokrasti. 

 

Znaci 44.7% na parlamentarnim, znaci sve preko tog broja su pokrali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda u drzavi jugoslaviji ali to za tvoj info ne postoji još od 2006 zvanično. Da je vredelo opstalo bi to jugoslovenstvo.
Kakve veze ima da li postoji yu?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Vise kao orjentir da vidimo koliko ce pokrasti. 
 
Znaci 44.7% na parlamentarnim, znaci sve preko tog broja su pokrali. 
44.7% i bez krađe znači gotovo 126 poslanika.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, shonke said:


44.7% i bez krađe znači gotovo 126 poslanika.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

126 poslanika je za njega = poraz. Za godinu dana bi organizovao nove izbore. Taj ne moze da i funkcionise ni da  ima 200 poslanika a opozicija 50.

 

Mislim i ovako ce razvlaciti pravljenje vlade do septembra.

Edited by ras kass
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...