Jump to content

Rio Tinto - ekologija i/ili revolucija


Diogen

Recommended Posts

27 minutes ago, Constantin said:

Jovana Jeremić, Minja Miletić, Jovana Joksimović...a koja je ova 4. ?

E sad...da ne uletim u nekakvu mizoginiju, ali ove tri znam sa TV-a...

JJ - budala par ekselans, mislim čak i da nije "pod libelu" .... njen "sexipil" je ravan nuli ...jedino za one koje vole midget woman...nesposobna prilikom emisije da prebaci talk-show na "njenu vodenicu". Ponekad, vikendom ujutru, pustim da vidim, kakvim će glupostima egzibicionisati, misleći da će ljudi reći vau...Poput one..pročita vest, pa preprešači krug prečnika 3 metara...i tako dok ne pročita sve vesti :ajme:  Kod nje niko iz opozicije ne gostuje.

 

MM - nevaspitana, samoživa, iskompleksirana...prilikom emisije bez pardona neprijatna, ako se sagovornik ne slaže s njom. Srećom, imam nizak prag tolerancije za ovakve osobe, pa nemam često prilike da pratim njene emisije. Ni kod nje nisam primetio da neko iz opozcije gostuje.

 

Joxa - ima lice kao šmirgla za uklanjanje rdje sa metalnih površina, pa nanosi po licu sloj pudera kao glet masu. Novinarski analfabeta i zahvaljući Željku, je tu gde je, urednica i vlasnica TV K1, TANJUG. Razočaran sam bio kad sam video kako lobira za Rio Tinto, skoro kao Dejan Vuk Stanković i DJ Vučićević. Ponekad zaluta neko ko ne podržava SNS...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto je bitno šta se piše po tim тњитерима i ostalim budalaštinama. To što je neko otvorio stranicu pod naslovom Kopaćemo i okačio neke slike, gde čak nema ni potvrde da one to podržavaju, relevantno je isto koliko i ono šta kaže neki pijani Pera ispred podruma pića. Nebitno je i koliko populacije je za ili protiv dok ta populacija nema parlamentarne predstavnike koji nešto mogu da urade. Možda je taj Тњитер dobar za zabavu ili za psihologe/psihijatre ako hoće malo da vežbaju svoj posao, ali efekat тњитовања je isti kao i efekat onoga što se kaže u kafani ili ispred podruma pića.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DJ_Vasa said:

Ne znam zašto je bitno šta se piše po tim тњитерима i ostalim budalaštinama. To što je neko otvorio stranicu pod naslovom Kopaćemo i okačio neke slike, gde čak nema ni potvrde da one to podržavaju, relevantno je isto koliko i ono šta kaže neki pijani Pera ispred podruma pića. Nebitno je i koliko populacije je za ili protiv dok ta populacija nema parlamentarne predstavnike koji nešto mogu da urade. Možda je taj Тњитер dobar za zabavu ili za psihologe/psihijatre ako hoće malo da vežbaju svoj posao, ali efekat тњитовања je isti kao i efekat onoga što se kaže u kafani ili ispred podruma pića.

 

Ovdje se apsolutno slazem - twitter jeste zamjena za trtljanje pred podrumom pica, s tim sto imas priliku cuti sta lupetaju Vucic, Brnabic, Toma Mona ili na sirem planu Tramp, Biden ili  Musk kada su pijani ili se ponasaju kao pijani.

11 hours ago, Constantin said:

E sad...da ne uletim u nekakvu mizoginiju, ali ove tri znam sa TV-a...

JJ - budala par ekselans, mislim čak i da nije "pod libelu" .... njen "sexipil" je ravan nuli ...jedino za one koje vole midget woman...nesposobna prilikom emisije da prebaci talk-show na "njenu vodenicu". Ponekad, vikendom ujutru, pustim da vidim, kakvim će glupostima egzibicionisati, misleći da će ljudi reći vau...Poput one..pročita vest, pa preprešači krug prečnika 3 metara...i tako dok ne pročita sve vesti :ajme:  Kod nje niko iz opozicije ne gostuje.

 

MM - nevaspitana, samoživa, iskompleksirana...prilikom emisije bez pardona neprijatna, ako se sagovornik ne slaže s njom. Srećom, imam nizak prag tolerancije za ovakve osobe, pa nemam često prilike da pratim njene emisije. Ni kod nje nisam primetio da neko iz opozcije gostuje.

 

Joxa - ima lice kao šmirgla za uklanjanje rdje sa metalnih površina, pa nanosi po licu sloj pudera kao glet masu. Novinarski analfabeta i zahvaljući Željku, je tu gde je, urednica i vlasnica TV K1, TANJUG. Razočaran sam bio kad sam video kako lobira za Rio Tinto, skoro kao Dejan Vuk Stanković i DJ Vučićević. Ponekad zaluta neko ko ne podržava SNS...

 

Jweremic, Joksimovic i pogotovo Stamenic imaju panican strah da se u njihovoj emisiji ne izrekne nesto protiv el presidente-a ili politike koju on vodi, i skacu sagovorniku u oci cim se zausti nesto sto bi licilo na kritiku. Mileticku sam vidio samo par puta.

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ters said:

 

Ovdje

 

Jweremic, Joksimovic i pogotovo Stamenic imaju panican strah da se u njihovoj emisiji ne izrekne nesto protiv el presidente-a ili politike koju on vodi, i skacu sagovorniku u oci cim se zausti nesto sto bi licilo na kritiku. Mileticku sam vidio samo par puta.

Ja ovu četvrtu nisam gledao, a Minja zna poprilično da bude agresivna na pomenu vlasti. Poslednji put sam ne gledao oko izbora, bila je poprilično agresivna na pomen "45 glasača u 15 kvadrata"...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DJ_Vasa said:

Ne znam zašto je bitno šta se piše po tim тњитерима i ostalim budalaštinama.

 

Jbt, koji hejt :lol_2:

Pretpostavljam da si čuo za pojavu zvanu zajebavanje.  :thumbsup:

Ljudima ponekad dosadno kad se ništa bitno ne događa, pa pričaju o neozbiljnim stvarima da im prođe vreme... :classic_wink:

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ters said:

Ovdje se apsolutno slazem - twitter jeste zamjena za trtljanje pred podrumom pica, s tim sto imas priliku cuti sta lupetaju Vucic, Brnabic, Toma Mona ili na sirem planu Tramp, Biden ili  Musk kada su pijani ili se ponasaju kao pijani.

 

Ma za njih je bar lako jer mogu da lupetaju gde stignu, što se brzo sazna, plus se pitaju za mnoge stvari. Pijani Pera ispred podruma pića se pita isto koliko i mi za uticaj magnetnog polja Venere na ishranu pingvina.

 

7 hours ago, fancy said:

 

Jbt, koji hejt :lol_2:

Pretpostavljam da si čuo za pojavu zvanu zajebavanje.  :thumbsup:

Ljudima ponekad dosadno kad se ništa bitno ne događa, pa pričaju o neozbiljnim stvarima da im prođe vreme... :classic_wink:

 

 

Nisam mislio na naše ovde sa foruma, naravno da je OK što se zezaju, ali ima ljudi sa strane koji se poprilično lože na takve budalaštine. Mogu ja da napišem ovde na nekoj temi da je kengur podvrsta vrapca, da slonovi lete i da žabe kokodaču, što će svi shvatiti kao zezanje. Da napišem to isto na nekom drugom mestu, bilo bi podosta budala koje bi se naložile.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DJ_Vasa said:

uticaj magnetnog polja Venere na ishranu pingvina.

 

Prosto sam morao da izguglam 😁. Za one dokone, magnetno polje Venere se prostire nekih 180k km u svemir, tako da nema uticaj na zemlju.

 

/flies away

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:

Prosto sam morao da izguglam 😁. Za one dokone, magnetno polje Venere se prostire nekih 180k km u svemir, tako da nema uticaj na zemlju.

 

Ehhh, kad se pojave dr Novak ili dr Jovana i objasne ti da nemaš pojma...

 

Pravda za pingvine! :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Eddard said:

Za one dokone, magnetno polje Venere se prostire nekih 180k km u svemir, tako da nema uticaj na zemlju.

 

Nisi ti dovoljno temeljno istraživao uticaj magnetnog polja i uticaj Venere na ovdašnja zbivanja.

 

Spoiler

bhFGwuu.jpeg

XuMBhS7.jpeg

 

Edited by Smrtokapa
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Eddard said:

Gde si ovo blago  iskopao?

 

Izvor je knjiga "Kosovo - zvezdana kapija", može se naći na Scribdu npr, ali svakako bih pre preporučio multimedijalni sadržaj - autorka, uz još dva legendarna istraživača, gostuje u kultnoj epizodi malo poznate emisije "Subjekat" - verovatno najinformativnijih, a usudio bih se reći i najzabavnijih sat i po vremena u istoriji televizije.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2024 at 4:04 AM, Constantin said:

Ja ovu četvrtu nisam gledao, a Minja zna poprilično da bude agresivna na pomenu vlasti. Poslednji put sam ne gledao oko izbora, bila je poprilično agresivna na pomen "45 glasača u 15 kvadrata"...

 

Dok je bila na N1 svi je slavili što je onog midget nacistu ostavila bez vode.

Nije mi delovala u vinkli ni tada. Sad se samo outovala ili? Ne gledam uopšte ni jednu emisiju od te 4 individue pa ne poznajem najnoviji opus.

Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2024 at 12:15 PM, DJ_Vasa said:

Ne znam zašto je bitno šta se piše po tim тњитерима i ostalim budalaštinama. To što je neko otvorio stranicu pod naslovom Kopaćemo i okačio neke slike, gde čak nema ni potvrde da one to podržavaju, relevantno je isto koliko i ono šta kaže neki pijani Pera ispred podruma pića. Nebitno je i koliko populacije je za ili protiv dok ta populacija nema parlamentarne predstavnike koji nešto mogu da urade. Možda je taj Тњитер dobar za zabavu ili za psihologe/psihijatre ako hoće malo da vežbaju svoj posao, ali efekat тњитовања je isti kao i efekat onoga što se kaže u kafani ili ispred podruma pića.

Ja relativno cesto gledam vesti na N1 da bi imao o cemu da pricam sa majkom. Cuta me sve vise podseca na Seselja iz dana kada je Bozovica polivao sa vodom, samo sto se to ignorise, jer je na pravoj strani. Cesto bas deluje kao da je izasao iz podruma sa picem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Ja relativno cesto gledam vesti na N1 da bi imao o cemu da pricam sa majkom. Cuta me sve vise podseca na Seselja iz dana kada je Bozovica polivao sa vodom, samo sto se to ignorise, jer je na pravoj strani. Cesto bas deluje kao da je izasao iz podruma sa picem.

 

Meni se sve više čini da je zapravo skriveni član SNS-a ili da ima legitimaciju BIA. Sve proteste koje je vodio je uspeo da zakenja, što važi i za veliki deo tzv. opozicije. Sećam se da je davno najavljivao radikalizaciju protesta, ali se relativno brzo uĆutao. To su bili oni protesti protiv nasilja.

 

Nedavno je u Veliki Vođa boravio više dana u Loznici, ali i uprkos prekopavanju interneta, nisam video da su se Lozničani organizovali i stali ispred kasarne u kojoj je boravio niti da su tu učestovale kojekakve tuta-muta-ćute.

 

Sve više mislim da tamo treba kopati, i to više i jače, a prvenstveno iz pedagoških razloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...