Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

13 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

ovog babojebca

 

13 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

i ti i babojebac

 

Jer naravno, ko je oženjen starijom ženom srpski običaju nalažu da ga se podrugljivo proziva kao "babojebac" dočim je lik od 70 godina koji mazne klinku od 20 godina alaveramajstore frajer.

 

Just sayin.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

 

Nek rade šta hoće, ionako smo kolonija, ali da zatvoriš jebeni autoput...

I za Žvalu, kad ide u lokalu, zatvaraju auto-put...čak ne daju da se predje preko nadvožnjaka iznad auto-puta..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ove budale su ladno zatvorile put Beograd-Novi Sad zbog ovog babojebca i sad matretiraju ljude da obilaze alternativnim pravcima.

 

Pa jebem li vam majku više, sjašite mi bre sa kurca i ti i babojebac, pustite ljude da idu na posao, da rade, da žive svoje živote. Ja ne mogu da zamislim bilo koga kog boli kurac za posetu Makrona ili bilo kog drugog Makroa ovoj zemlji.

 

Jebem ti više ovu našu stvardnost.

Taj je covek momentalno najvazniji drzavnik u Evropi, a sad koga i zasto yebe to je njegova privatna stvar.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu ste i Selina i Fancy, preterano je to što sam napisao, ali zaista smetaju ljudima. Ja zaista ne marim, neka se susreću po ceo dan u svojim nebitnim posetama, neka prodaju ciglu ovom narodu kad je glup da to trpi, ali majku mu da ljudima onemogućiš kretnju zbog toga, dođe ti da pitaš ko koga tu jebe.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

U pravu ste i Selina i Fancy, preterano je to što sam napisao, ali zaista smetaju ljudima. Ja zaista ne marim, neka se susreću po ceo dan u svojim nebitnim posetama, neka prodaju ciglu ovom narodu kad je glup da to trpi, ali majku mu da ljudima onemogućiš kretnju zbog toga, dođe ti da pitaš ko koga tu jebe.

 

Mislim da je više nego očigledno ko tu koga...

 

Nekada davno, kad su u BG dolazili Hruščov i Nikson, vozili su se po Beogradu u otvorenim kolima. Moj matori mi je pričao da je svojim očima gledao Niksona kako na raskrsnici kod Londona zaustavlja kolonu i zdravi se sa ljudima na trotoaru.

 

Sad kad sleti neko iole važan, prvo zatvore ceo autoput od Tesle do Gazele, dok baja ne stigne do Hajata ili do Palate. Takođe isto i u odlasku, ne možeš ni peške da prođeš. Pre metar dana sam žipčio od Opštine Novi Beograd do Ušća zbog takvog nekoga, čak su me presrele tri kornjače kod Španskih boraca da nisam mogao škepe ni Pupinovim bulevarom, već nadesno pa pored Arene. Kolima nisam prešao taj dan koliko sam peške išao.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stiletto said:

Nekada davno, kad su u BG dolazili Hruščov i Nikson, vozili su se po Beogradu u otvorenim kolima. Moj matori mi je pričao da je svojim očima gledao Niksona kako na raskrsnici kod Londona zaustavlja kolonu i zdravi se sa ljudima na trotoaru.

 

Vremena su se davno promenila.

Normalno je, a tako zahtevaju i protokoli, da se obezbede putanje prolazaka svetskih državnika.

 

Svako poređenje šta se sad radi i kako se to radilo 40/50 i neke je potpuno besmisleno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

 

Nekada davno, kad su u BG dolazili Hruščov i Nikson, vozili su se po Beogradu u otvorenim kolima. Moj matori mi je pričao da je svojim očima gledao Niksona kako na raskrsnici kod Londona zaustavlja kolonu i zdravi se sa ljudima na trotoaru.

 

 

.

Nekada davno vozikao se i Kenedi u otvorenom automobilu ( slika je iz 1963 godine, leto 1963 u Nemackoj, a samo nekoliko

meseci kasnije imamo slike iz Dalasa i Kenedija koga vise nema)

 

kennedy-wikimedia-600.jpg

 

Beograd je vruc asfalt, ubijaju se i demokratski izabrani politicari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fancy said:

 

Vremena su se davno promenila.

Normalno je, a tako zahtevaju i protokoli, da se obezbede putanje prolazaka svetskih državnika.

 

Svako poređenje šta se sad radi i kako se to radilo 40/50 i neke je potpuno besmisleno.

 

Naravno da postoje protokoli, ali ti protokoli postoje i u drugim državama, pa čisto sumnjam da iko od stanovnika Londona ili Pariza i primeti kad dođe neki državnik u goste u te gradove.

 

 

4 minutes ago, Selina said:

Nekada davno vozikao se i Kenedi u otvorenom automobilu ( slika je iz 1963 godine, leto 1963 u Nemackoj, a samo nekoliko

meseci kasnije imamo slike iz Dalasa i Kenedija koga vise nema)

 

kennedy-wikimedia-600.jpg

 

Beograd je vruc asfalt, ubijaju se i demokratski izabrani politicari.

 

 

A Nikson u Beogradu bio sedam godina posle ovoga. Rekao bi čovek da će predsednik SAD u komunističkoj zemlji da maksimalno čuva glavu. Kad ono...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Nisam najsigurniji da ovaj zaključava autoput zbog opasnosti po Makrona.

Osim toga, ovo mu dođe kao odličan dodatak na paranoju koju širi već danima kako svaki prodavac paradajza hoće da ga smakne.

O tome ti pričam...o paranoji i egzibicionizmu.

Link to comment
Share on other sites

Neko je rekao `autoput` - podelicu sa vama svoju ekstazu zbog toga sto mi je makronov avion zamalo spustio tockove na sofersajbnu juce....a za njim i 3 miga. Naravno nisam prepoznala da su to migovi ubedjena da su rafali....posle sam saznala ....Nisam znala da dolazi u to vreme a ja se vracala iz najboljeg mesta u srb sa olimpijskim bazenom sa mineralnom vodom....Zive duse nije bilo dok mi koza nije otpala nisam izlazila napolje ....A onda Makron, migovi i ja. Hvala Spa. 

 

Nekoliko punktova sa specijalcima grupnim i pojedinacnim i nije bila guzva veca nego sto bi bila inace, ali ja sam se iskljucila prema autokom. 

 

A to `babajebac` to je stvarno komicno. Bila sam dete kada su me vodili da nicim izazvano gledam predstavu Harold i Mod, tako da jos od tada znam da bili mladic zaljubljen u babu ili kakvu stariju zenu nije nikakav predmet cudjenja ili podsmeha.

 

Prvo to je odavno trend biti starija a biti sa mladjim.... Ili se ni o tome nema pojma po srbiji i slicnim zabitima....?

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

 

Mislim da je više nego očigledno ko tu koga...

 

Nekada davno, kad su u BG dolazili Hruščov i Nikson, vozili su se po Beogradu u otvorenim kolima. Moj matori mi je pričao da je svojim očima gledao Niksona kako na raskrsnici kod Londona zaustavlja kolonu i zdravi se sa ljudima na trotoaru.

 

Sad kad sleti neko iole važan, prvo zatvore ceo autoput od Tesle do Gazele, dok baja ne stigne do Hajata ili do Palate. Takođe isto i u odlasku, ne možeš ni peške da prođeš. Pre metar dana sam žipčio od Opštine Novi Beograd do Ušća zbog takvog nekoga, čak su me presrele tri kornjače kod Španskih boraca da nisam mogao škepe ni Pupinovim bulevarom, već nadesno pa pored Arene. Kolima nisam prešao taj dan koliko sam peške išao.

Pa nije bas toliko idilicno kao sto iz danasnje perspektive izgleda. Beogradski SUP je danima pre svake znacajnije posete pritvarao "problematicne osobe", nas su  isterivali iz skole da docekujemo lidere prijateljskih zemalja, a cak i kada se zatvarao saobracaj nikome nije padalo na pamet da se oko toga javno buni. Mere obezbedjenja nisu bile ni priblizno kao danas, ali nisu bile nigde u svetu. Pogledaj samo obezbedjenje poslednjih igara u Parizu, toga sigurno nije bilo 70tih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

Prvo to je odavno trend biti starija a biti sa mladjim.... Ili se ni o tome nema pojma po srbiji i slicnim zabitima....?

 

Pa ima i u Srbiji, Verica Rakocevic recimo, a ima i drugih primera. Generalno kod nas se takvi slucajevi tesko prihvataju, cak i ako je zena 5-6 godina starija odmah se poteze babojebac argument. Sa druge strane, Trump koji je 30 stariji od Melanije je bas baja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DJORDJE said:

Pa ima i u Srbiji, Verica Rakocevic recimo, a ima i drugih primera. Generalno kod nas se takvi slucajevi tesko prihvataju, cak i ako je zena 5-6 godina starija odmah se poteze babojebac argument. Sa druge strane, Trump koji je 30 stariji od Melanije je bas baja.

 

...naravno da ima i u srbiji zato je i cudno da se i dalje tretira kao predmet podsmeha, medjutim u Srbiji su stvari koje ih se ne ticu predmet zanimanja, pa tako i Trump koji je uhvatio `piletinu` a ona sredovecna. Pritom joj zavidim jer sam ga htela za sebe. (ovo sto sam napisala nikada ne uzimati protiv mene jer ljubav je slepa)

 

37 minutes ago, Constantin said:

Nije Batajnica Maho Beach...

 

Kakav Maho...pa ima sijaset aerodroma gde avioni slecu `ljudima na glave` ili automobile....I kakva sad Batajnica? Pricala sam o Surcinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Pa ima i u Srbiji, Verica Rakocevic recimo, a ima i drugih primera. Generalno kod nas se takvi slucajevi tesko prihvataju, cak i ako je zena 5-6 godina starija odmah se poteze babojebac argument. Sa druge strane, Trump koji je 30 stariji od Melanije je bas baja.

Tramp je 24 godine stariji, a ako cemo vec o mladosti i starosti i Kamala ima konja za trku. Njen dugogodisnji ljubavnik i mentor

kome ima da zhvali put u visoko drustvo danas ima 90 godina, a zaljubili su se jedno u drugo kada je ona imala 30, a on 60.

 

Willie Brown

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Da, pardon od mene, za to, opet. Inace nemam nameru da vredjam ljude koji su sa starijim partnerkama, ali ovaj lik mi je licno odvratan, pa ga tako i rekreativno zovem.

 

Taj `lik` to je francuski predsednik...hmmm pa bas i nije odvratan. Naprotiv.

 

Ali necemo se prepirati oko ukusa za muskarce. Ko ti je jos odvratan osim Makrona? Ili simpatican?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mama_mia said:

 

Taj `lik` to je francuski predsednik...hmmm pa bas i nije odvratan. Naprotiv.

 

Ali necemo se prepirati oko ukusa za muskarce. Ko ti je jos odvratan osim Makrona? Ili simpatican?

 

 

 

Svako ko se slika sa Vucicem i podrzava diktaturu.

Zna taj odlicno ko je Vucic.

Da me ne shvatis pogresno, ali to sto je francuski predsednik meni nista ne znaci.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Svako ko se slika sa Vucicem i podrzava diktaturu.

Zna taj odlicno ko je Vucic.

Da me ne shvatis pogresno, ali to sto je francuski predsednik meni nista ne znaci.

 

Ma taman posla da te shvatim pogresno to nije moguce. Sve shvatim iz prve i to pravilno.

 

Ali cekaj, pa tebi je i Putin odvratan slikao se s Vucicem....I svi oni sportisti, slikali se s Vucicem. Ne bi trebalo da ljude meris prema slikanju s Vucicem jer to nista ne znaci. Iskrena da budem nije mi bas jasno zbog cega je kriv Makron nije ga on postavio na mesto predsednika Srbije. 

 

Umesto Makrona cu ti reci - Izaberite Predsednika kakvog zelite i sa njim cu se slikate i vidjati ako treba. Ovako radim sa onim sto ste mi dali.

 

A dali ste mu Vucica.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mama_mia said:

A dali ste mu Vucica.

 

Jebiga...nisam ja.

 

1 minute ago, Mama_mia said:

pa tebi je i Putin odvratan slikao se s Vucicem

 

Putin mi je odvratan po vise kriterijuma.

 

2 minutes ago, Mama_mia said:

Iskrena da budem nije mi bas jasno zbog cega je kriv Makron nije ga on postavio na mesto predsednika Srbije. 

 

Objasnio sam. Zato sto oni odlicno znaju ko je Vucic, a podrzavaju ga jer imaju odvratne kolonijalne interese u Srbiji. Tako se ne postupa sa partnerima vec sa robovima. Mi jesno sami krivi za to sto nas Vucic predstavlja, ali ja ne mogu da zmurim na licemerje zapadnih lidera.

 

3 minutes ago, Mama_mia said:

I svi oni sportisti

 

Da.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Selina said:

Tramp je 24 godine stariji, a ako cemo vec o mladosti i starosti i Kamala ima konja za trku. Njen dugogodisnji ljubavnik i mentor

kome ima da zhvali put u visoko drustvo danas ima 90 godina, a zaljubili su se jedno u drugo kada je ona imala 30, a on 60.

 

Willie Brown

Mama-mia je vec objasnila da je ljubav slepa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...