Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

16 minutes ago, Helena said:

Kako nije, Porfirije je druga violina u državi i ja živim u njegovom vremenu.

 

Porfirije je druga violina koliko su druga violina i Mali, Čale, Neša Slina, Vulin... WC papir koji se iskoristi pa baci.

Link to comment
Share on other sites

Ma jedino sto mogu da postignu je da se na kraju sa njihovim "naci analnim udžbenicima" i drugim glupostima sprdaju, kao svojevremeno sa marksizmom i komunizmom. Neće oni "vaspitati" nikakve "patriotske generacije" tako sto će im u skoli pustati pesme o Kosovu i smarati ih "nacionalnom istorijom i geografijom" kad te generacije vide da vecina njihovih ispisnika odose u Nemacku. Što ne znaci da neko treba da kulira dok pokusavaju da ispiraju mozak njegovoj deci tim glupostima, ama nista na kraju nece postici, kao sto ni za sta nisu ni sposobni svi ti nedavači i budale.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Plus, mnogo dajete na znacaju nekom tamo Vucicu, a lepo kaze Stiletto, taj je samo proizvod srbstva. Zato sledeceg puta kad srbsko zlo samo sebe izjede, a bice to, vec je bilo, i kad se pojavio Tita, i kad im je pao "sloba", onaj ko hoce da to stanje bude trajno, treba da nemilosrdno marginalizuje sve te kakademike, doktore, filozofe, glumčine, estradne zvezde, fariseje i ostalu bagru koji su u stvari ono sto odrzava srbsko zlo. Prvo tog novog drkoš tunicu koga će pomenuta bagra i tada izbaciti kao rezervu. Ne treba to bas mnogo, ono, nije potrebno marginalizovati bas sve od tih 80+% anticivilizacojskih degenerika tu, nego samo nekoliko stotina najistaknutijih i ove koji se kriju u mraku a huškaju druge da se eksponiraju. Ostali će se već zavući gde du bili za vreme onog pomračenja Sunca. Tako se to radi.

 

Objektivno, sve je to tu ubi bože, dobro samo za izbegavanje, baš kako ga i vide iz normalnog sveta. Ovo sam naleteo pre neki dan kad sam gledao nesto o hrani, pa kaze "Balkan je region sa nedefinisanim granicama i izmesanim kulturama bla bla bla..." sve u svemu ubi bože, nešto kao da se kaže "bliski istok" ili "podsaharska Afrika". Nema tu ništa.

 

Nisu oni ni sposobni za nešto bolje od tog vučića i ovakvih popova. Fali im samokontrola i disciplina i tzv sposobnost za odlaganje zadovoljstva, sto je sve potrebno za planiranje i stvaranje stabilnog života i drustva, i nikad ih neće ni imati. U stvati oni to i neće, nego jedino znaju da kenjaju o nekoj "spontanosti". Oprem dobro. Nalazim tu aktivnost veoma nekulturnom.

 

Zasto, zato sto kad si "spontan" primoravas ostale da se bave tvojim glupostima, a to je nekulturno. Tj gde su normalni, ovakvima verovatno nije. Vučić i pop kobasičar su tu maksimum. Da im nije bio Hrvat Tita ni struju ne bi imali svuda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ma jedino sto mogu da postignu je da se na kraju sa njihovim "naci analnim udžbenicima" i drugim glupostima sprdaju, kao svojevremeno sa marksizmom i komunizmom. Neće oni "vaspitati" nikakve "patriotske generacije" 

Ovde gresis, generacije od negde 1995. pa nadalje su sve ludje i sve konzervativnije (citaj zatucanije). Cak su i njihovi dedovi te posebno ocevi (bili) moderniji i svetskiji od njih.

 

Uz te knjizurine i ''pesme'', bice jos gori i gori.

 

Cast izuzecima. 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ludo burazere, ludo:

 

spacer.png

 

A pazi dvoglavog orla dole, podsvest ti je čudo :lol_2:

 

spacer.png

 

Mene prvo asocira na Van Halena....:61::64:

spacer.png

Ovaj logo sam vidjao kod nekih likova koji prodaju majice:

 

spacer.png

 

Svako vidi ono što hoće, ili kako ti reče "podsvest ti je čudo" (kraj citata).... :smiley24:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da vrlo dobro znam sa kim živim i šta/ko najviše motiviše i pokreće ljude u Srbiji,zaista sve više verujem da je čitava hajka na niške lekare (kardiologe) zbog njihovih dobrih veza sa Amerikancima i brojnim donacijama koje su SAD dale KC Niš.
To se ovde ne prašta,to je greh najveći,pa je UDBA probudila još spavača sa svog spiska..da spinuju. Američke diplomate ne viču,ne prete..to nije manir US diplomatije. Samo slažu kockice..fino i kulturno.

Mislim da SAD zaista polako počinju da gube strpljenje sa Voždom Minhauzenom. Posebice zbog stava prema Rusiji. Nije SnS vlast žrtva ruskog uticaja. Oni to svesno guraju plus Aca Srbin ne sme da kaže "ne" Putinu..ko zna šta Rusi imaju o njemu..? Naši bilmezi samo pokušavaju da kupe vreme. Međutim,Vašington je mudar. Sedi mirno,gleda sa osmehom i šalje signale.

Jedan takav signal je da u sutrašnjem izdanju Njujork Tajmsa izlazi velika priča,pripremana pet meseci,o vezama predsednika vladajuće partije sa Veljkom Belivukom, vođom najsurovijeg kriminalnog klana u Srbiji. Tajming je sve samo ne slučajan. Poruka je jasna.

Samo,amateri ne razumeju Ameriku. Mešaju američku ljubaznost sa slabošću. Tako je i Sloba-sloboda mislio tamo oko 1994. Pa se zeznuo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Taj prof. dr Dragan Milić s niške Kardiohirurške klinike je SNS isto kao i ministarka i direktor niškog KC-a koji ga osporavaju, ne bi bio direktor da nije, a i potpisnik je one podrške 1000 javnih ličnosti Vučiću prošle godine.

 

Njegovo ime je u drugoj koloni na ovom spisku:

https://www.novosti.rs/fotografije/1102152/211789/iff

 

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Nije Milic SNS, premda bi ga oni drage volje ubacili u svoj 'sistem'. na toj cuvenoj listi ima solidan broj ljudi koji su iz novina saznali da su dali podrsku.
vise puta mu je spreman nogobulj sa mesta direktora klinike, poslednji put je bilo tokom korone, kada je ostro kritikovao neke poteze uprave KCa. ali, ne lezi vraze, izgleda da on zaista ima 'ledja' tamo gde @Drug Crni sugerise, i da za sada nema nista od te dugo ocekivane smene.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, erwin said:

Taj prof. dr Dragan Milić s niške Kardiohirurške klinike je SNS isto kao i ministarka i direktor niškog KC-a koji ga osporavaju, ne bi bio direktor da nije, a i potpisnik je one podrške 1000 javnih ličnosti Vučiću prošle godine.

Šta mislim o SnS,kao i onima koji ga na bilo koji način podržavaju,mislim da svi znate. Ali..pouzdano znam da pojedini sa ove liste zaista nisu članovi partije. Potpisali su zbog raznih interesa..dakle,nipošto ih ne aboliram..samo ukazujem da nisu svi ovi ljudi učlanjenu u SnS

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Drug Crni said:

Obzirom da vrlo dobro znam sa kim živim i šta/ko najviše motiviše i pokreće ljude u Srbiji,zaista sve više verujem da je čitava hajka na niške lekare (kardiologe) zbog njihovih dobrih veza sa Amerikancima i brojnim donacijama koje su SAD dale KC Niš.
To se ovde ne prašta,to je greh najveći,pa je UDBA probudila još spavača sa svog spiska..da spinuju. Američke diplomate ne viču,ne prete..to nije manir US diplomatije. Samo slažu kockice..fino i kulturno.

Mislim da SAD zaista polako počinju da gube strpljenje sa Voždom Minhauzenom. Posebice zbog stava prema Rusiji. Nije SnS vlast žrtva ruskog uticaja. Oni to svesno guraju plus Aca Srbin ne sme da kaže "ne" Putinu..ko zna šta Rusi imaju o njemu..? Naši bilmezi samo pokušavaju da kupe vreme. Međutim,Vašington je mudar. Sedi mirno,gleda sa osmehom i šalje signale.

Jedan takav signal je da u sutrašnjem izdanju Njujork Tajmsa izlazi velika priča,pripremana pet meseci,o vezama predsednika vladajuće partije sa Veljkom Belivukom, vođom najsurovijeg kriminalnog klana u Srbiji. Tajming je sve samo ne slučajan. Poruka je jasna.

Samo,amateri ne razumeju Ameriku. Mešaju američku ljubaznost sa slabošću. Tako je i Sloba-sloboda mislio tamo oko 1994. Pa se zeznuo.

 

Daj boze da je tako, ali teska prica. Ovo je totalna sizofrenija. Sa jedne strane, americki ambasador otvara neki deo auto puta, a sa druge strane ruska folk zvezda peva u BGu za dan pobede... 

 

A sto se tice Njujork Tajmsa, sto bi rekao Dacic jos 2012. 

 

Quote

„Naši birači svakog jutra čitaju Njujork tajms“

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovo sa niskim lekarima ima veze iskljucivo sa tim da su prekrsili nepisano pravilo njihovog esnafa u Srbiji - cuti i stiti nedela kolega. Zbog toga se diglo kuso i repato, ni zbog cega drugog.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

JA bih citirao Šutanovca....“Za pacijente oni su heroji, ali za zdravstveni sistem u Srbiji- oni ga urušavaju”, zaključio je dr Panić. Genijalno, inače zdravstvo u Srbiji postoji zbog sistema a ne zbog pacijenata!!  (kraj citata)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ludo burazere, ludo:

 

spacer.png

 

A pazi dvoglavog orla dole, podsvest ti je čudo :lol_2:

 

spacer.png

Jedno 60-70% srBske omladine od 1996. pa nadalje in a nutshell.

 

Takvima je cak i Draza ''bljak'' jer je ''bio engleski agent''. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Pa,nema taj članak nameru da utiče na srpsko biračko telo. Ja tu vidim neku drugu poruku..

 

Voleo bih i ja da se iza toga krije neka skrivena poruka vrhu vlasti, ali teska prica. Kad god pomislimo da su ga stisli i da okrece brod, on sve jace u rusko kinesko kolonaski zagrljaj. Verovatno je dosta pokradene love u Rusiji pa ga time ucenjuju, a jos i narod voli onu polu-civilizaciju tamo. 

Edited by 40Wins
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

 

Voleo bih i ja da se iza toga krije neka skrivena poruka vrhu vlasti, ali teska prica. Kad god pomislimo da su ga stisli i da okrece brod, on sve jace u rusko kinesko kolonaski zagrljaj. Verovatno je dosta pokradene love u Rusiji pa ga time ucenjuju, a jos i narod voli onu polu-civilizaciju tamo. 

Zar kod "zapadnjaka" nema kasvetnog čoveka koji može Žvalavog da "pročita".....daj mu nešto, pa ga šutni posle, nije problem. Ne bi to Srbi zamerili. Nego bi zapadnjaci i da stisnu i da prdnu...teško izvodljivo. Na kraju ih ipak sklanjanje jedne takve budale duplo više košta. A drugačije da ode, teško....još je mlad.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 40Wins said:

a jos i narod voli onu polu-civilizaciju tamo. 

E to je najtuznije, tj. to sto eventualna smena vuclera (za koju svakako navijam) nece doneti neko znacajno poboljsanje situacije ovde, pre svega iz tog razloga koji si naveo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...