Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

5 minutes ago, erwin said:

U linku stoji "pijani", a u naslovu "pripiti", malo su ublažavali. Rekao je da je popio preko 100 čaša i da mu nije ništa i da dolazi opet u subotu.

 

Nije to ništa, ja sam jednom skočio 5 metara u vis.

 

Quote

"Ponudi gosta, posluži vino, dajte čaše, posluži vino... On radi u toj vinoteci, to je jedna dobra vinoteka, moj sin ume i da služi i sve... Vidiš kako zna dokle da sipa."

 

Bistar mali, tek dvaes i neku godinu, već ume da sipa vino u čašu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kad su pustili da ga snimaju pet sati. Inace, nista spec, mada je scena sa mucenom Suzi smesna 😄 al nije ovo nikakav propust za Srbende sad ide covek radi 25 sati dnevno moze malo i da se opusti a ova zenetina smaracica, je l' pijan nije pijan samo se malo opustio i vidis da ga udara na veselje dobar covek nas precednik.

Kad moze Sana Marin moze i Aco Srbine!

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Video da je finska premijerka dobila podršku od malo liberalnijih struja ya svoj provod pa hoće da jaše na tom talasu 😄

 

Mada realno potpuno glup naslov na Novoj, daleko je ono od šikaniranja, a za to će se uhvatiti Informer ekipa i , onda će cela priča o tome da se vodi, a ne o tome da li je prikladno da se ovako ponaša u toku zvaničnog događaja

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da ga covek pita a na kojim svetskim trzistima se prodaju "cuvena" srpska vina???? Ja sam prosao pola sveta nigde nisam video da prodaju srpska vina! 

Imamo kvalitetna vina npr rajacko u negotinskoj krajini ali oni ne mogu doci do izrazaja od ovih "delegiranih": pocev od najveceg enologa pa do njegovih kumova I ostalih podguznih muva!!! 

Link to comment
Share on other sites

Nikoga tu i ne zanimaju takve stvari zato sto su palancani za koje svet pocinje i zavrsava se u njihovoj palanci. To je kao sa onim "jadama" koje su tu napravili da su im to nekakvi vrhunskk hepeninzi. Kako samo ime kaze, oni su jadovani kojima je dovoljno što im neki kurta u njihovom plemenu rekao da im je vino do jaja, i drugo ih ne zanima. Nemaju visinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Darth Bane said:

Da ga covek pita a na kojim svetskim trzistima se prodaju "cuvena" srpska vina???? Ja sam prosao pola sveta nigde nisam video da prodaju srpska vina! 

Imamo kvalitetna vina npr rajacko u negotinskoj krajini ali oni ne mogu doci do izrazaja od ovih "delegiranih": pocev od najveceg enologa pa do njegovih kumova I ostalih podguznih muva!!! 


Ako te put nanese u Negotin, javi se da obiđemo lokacije, vinarije matalj i frunza aglaja su skoro otovorene na brdu iznad negotina, imaju svoja vina, tu je i manastir Bukovo sa svojom proizvodnjom uz neizostavne pimnice u Rajcu i Rogljevu. Ima se šta videti, prezalogajiti i popiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Uzgred, ovaj sto ga zovete bizon sad najavljuje drugu veliku ideju. Umesto srbskog sveta - srbski blok, sto bi valjda bio neki kult, u kome ko ne voli Srbiju taj ne treba ni da zivi, a ostali treba da budu (citiram) "u najmanju ruku sklonjeni, a svakako i po mogućstvu pohapšeni"

 

Valjda je to reklama za prvi stvarni ljubavni napitak u istoriji sveta koji čini da onaj ko malo gucne počne da voli nešto što mu se inače ne sviđa.

"...Vreme je i da se uradi kvalitetna medijska kampanja koja bi išla baš ka tome da se građanima objasni da je sramota raditi za neke druge države, a da je čast i ponos pomoći Srbiji, odnosno njenoj službi u odbrani Srbije. Kod nas se uvek smatralo za nešto ružno ukoliko bi neko pomagao našim službama da urade neki posao. Svaki put bi taj ko bi to učinio dobio ružan nadimak da je „udbaš“, „denuncijant“, „cinkaroš“. Međutim, ako bi se pročulo da radiš za CIA, MI6, BND, vrata bi ti svuda bila širom otvorena..."

 

Ovaj tip kao da je ispao iz Dušana Kovačevića. S tim da je Kovačevićev "junak" iskreno veruje u zločinačku ideologiju i umire na podu rvajući se u "klasnoj borbi" sa "nenarodnim elementom", dokle Djuka ne čeka Dan bezbednosti da ga se sete, nego je svoju budnost naplatio tako što je postao, na način upitne legalnost, siva eminencija sve tri grane vlasti u Srbiji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...