Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

Hurkac je sinoc dosta emotivno proslavio pobedu, znao je kakav je ulog. Za Novaka ne bi bilo lose da se Poljak ispraznio pa da danas ne bude bas naostren. Zanimljivo je da bi njih dvojica mogli vec za nedelju dana opet igrati jedan protiv drugoga na startu ATP Finala.

 

Drugi mec repriza finala od prosle godine, Zverev stalno podvalci kako je umoran, ali to se nekako ne vidi kroz meceve, pre svega jer mu je servis bas ubitacan. Poznajuci njihovu skoriju istoriju duela, za ocekivati da Medvedev ipak nadje nacin da nametne svoju igru i produzi poene, a time i dobije mec. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

Uvek mi je misterija kako Francuzi proizvode samo igrače koji umeju da odigraju spektakularno ali ne i efikasno kad treba.

Mozda je odgovor u tome sto je pisao Zil Simon u knjizi kako ih u Francuskoj teraju da svi moraju da igraju na identican nacin kao Federer i to od malih nogu u svim klubovima (mozda se u poslednje vreme to promenilo ne znam) uopste ne obracaju paznju na to da nekom takva igra lezi ili ne, jednostavno po Simonu u klubovima tako mora da se igra :ajme: totalno ispiranje mozga , mislim da ni rusi takve stvari vise ne rade, ne pada im na pamet

Link to comment
Share on other sites

Pa nece valjda da izgubi od ovog simpaticnog drvosece, to bi zaista bilo tuzno .................................. bas je lose odigrao zavrsnicu seta, onaj pokusaj loba u gemu u kojem je Hurkac napravio brejk mu je zaista bio jako lose resenje.

Mislim cak i ovo da prodje, sledi prizemljenje protiv pobednika meca Medvedev/ Zverev (gde su sanse 60/40) ..................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...