Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

21 minutes ago, jevrem69 said:

Milice, bacila si pare, vise bi vredelo da si juce podrila Djerea i Ducija ........................ 

 

Njih cu u Insbruku bodriti, kupila sam kartu za meceve Nemacka-Srbija :classic_smile:

Pariz se neplanirano poklopio sa necim drugim. 

Al se Erber izglupira u TB:smiley5:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milica said:

Njih cu u Insbruku bodriti, kupila sam kartu za meceve Nemacka-Srbija :classic_smile:

Pariz se neplanirano poklopio sa necim drugim. 

Al se Erber izglupira u TB:smiley5:

ali ces zato veceras da gledas Novaka, to bi vec trebao da bude bolji izbor ......................... 🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Ovaj već razmatra Manarina kao idućeg protivnika Kecmanoviću :frusty:

Ovako je i Djere dobro stajao, a znamo kako se zavrsilo .......................... kljucna stvar je da Gael sto manje ubacuje prvi servis, pa u tom slucaju Misa mozda i ima sanse da ovo zavrsi u dva seta ...................

Link to comment
Share on other sites

Svakako je bilo odmah jasno da Kecmanović ne može to u dva seta da završi, a i okreće se sad na Monfisovu stranu po očekivanju, ali sam jako zadovoljna njegovom igrom i stavom na terenu u prva dva seta. Forhend mu odavno nije bio bolji, šteta što je počela igra na nešto da mu liči tek sad na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

Pa morao bi za promenu da pocne da dobija takve meceve, bio je dobar i u onom maratonu protiv Aguta na Vimbldonu, pa je ostao kratkih rukava. On je izgubio neke sline poene pre nekih mesec i kusur dana (predpostavljam da su mu skinuli bodove iz Kicbila od prosle godine) i ozbiljno pao na listi, zato sada mora da ponovo igra kvalifikacije za masterse. U ovom mecu i nije tako los na mrezi, ali mu je anticipacija igre u takvim trenucima i dalje kilava, vidi se da to nije njegova prirodna igra.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam znala da će biti porođajne muke, ali čak je i bolje servirao nego što sam očekivala. Kretanje i nameštanje može mnogo bolje, pogotovo pasinzi.

Dobro je što sutra ne igra singl.

12 minutes ago, jevrem69 said:

Niko nista ne komentarise nadamo se da su porodjajne muke zavrsene .................. 😊

nije valjda da cekate mec izmedju Ruda i Bublika?

 

Link to comment
Share on other sites

Da, servis je bio dobar u prvom i zavrsnici treceg seta, ritern se znacajno popravio takodje na samom kraju, i da ostaje problem to namestanje na loptu. Ni Manarino a ni La Monf ne bi trebalo da mu budu ozbiljnija prepreka od ove, a za posle cemo videti ...................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...