Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, Miki28 said:

Mora da je contract year? Joj koga li ce da prevari taj sarlatan da zna kosarke

Nije, ima još dve godine u kojoj je druga player option. Obezbedio ga je LeBron.

3 minutes ago, Miki28 said:

 

@uini ne citaj

Ovo, ako je istina, to je prefantastična vest za Nikse.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Vol prelazi u Kliperse iako su i drugi timovi veoma jako zainteresovani. Ovo mi je pomalo čudno, jer zvuči kao da će mu biti zagarantovano mesto startera. To bi značilo i da će najverovatnije ići trejd Redžija Džeksona koji je na expiringu ugovora, nakon kojeg će imati 33 godine. Rekao bih da Klipersi spremaju neki težak trejd, s obzirom da su i još ranije u sezoni izrazili mogućnost da se trejduje Moris. On, Redži i Kenard zajedno zauzimaju 42 miliona...

 

 

nema smisla trejdovati jacksona kada wall nije niti bolji od njega niti zdraviji.

 

kennard i morris vec mozda. citao sam da su zainteresovani za noela, sto znaci da izgleda hartenstein zeli da ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Nije, ima još dve godine u kojoj je druga player option. Obezbedio ga je LeBron.

Pa znaci contract year. Da nekog prevari sa ocajnim Wizardsima, da napumpa statse beznacajne i da ljudi pomisle da zna kosarke.

8 igrac u sampionskoj ekipi a predvidjeno mu bilo da bude 3. Prevara nad prevarama

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

nema smisla trejdovati jacksona kada wall nije niti bolji od njega niti zdraviji.

 

kennard i morris vec mozda. citao sam da su zainteresovani za noela, sto znaci da izgleda hartenstein zeli da ide.

Nema smisla da dolazi onda, ako će dobijati 15 minuta po utakmici, a ima plej of timova, gde bi mogao lagano i 30 minuta da kupi ako se dokaže.

1 minute ago, Miki28 said:

Pa znaci contract year. Da nekog prevari sa ocajnim Wizardsima, da napumpa statse beznacajne i da ljudi pomisle da zna kosarke.

8 igrac u sampionskoj ekipi a predvidjeno mu bilo da bude 3. Prevara nad prevarama

Pa sada, ja nešto ne verujem da bi on odbio player option, pogotovo ako bude frka sa salary cap-om kao ove sezone. Sve zavisi kako će to izgledati narednog leta. Pozitivno je to što Vizardsi imaju bird prava na njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

aj leba ti koje su te playoff ekipe gde bi mogao igrati 30 minuta.

 

wall nije niti dobar suter niti dobar defanzivac. moze jedino da se krece napred-nazad, kao trci kontru i da dodaje. uz to upitnog zdravlja.

Klivlend-Boston-Toronto-Majami-Pelikansi

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 said:

 

Vidi ti Zubca al se naplatio

U pojedinim momentima sezone je Hartenštajn bio korisniji od njega, ali ipak na Zupca imaju bird prava. Iskreno se nadam da će doći u Lejkerse, ionako je u LA plus tu bi bio zagarantovani prvi centar.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

U pojedinim momentima sezone je Hartenštajn bio korisniji od njega, ali ipak na Zupca imaju bird prava. Iskreno se nadam da će doći u Lejkerse, ionako je u LA plus tu bi bio zagarantovani prvi centar.

Sad kad su mu Klipersi dali 33 milke ce obavezno u Lejkerse da dodje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

imoušnal demidž. kad stanu u defanzivni stav brunson, fournier i randle, moraće thibs na pola prve, na minus 15 da uvede quickleyja, grimesa i toppina ..oh wait.

 

pazi koji je ovo power-move

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=2aug4smg

Knicksi su carevi loših poteza. Jedino su možda Kingsi lošiji. 

 

Mislim, dobar je Brunson - imao je 16.5 poena u regularnoj sezoni i 21 poen u proseku u playoff-u. Zna košarke lik. Ali ... $27.5 miliona godišnje?! Ja mislim da je realna cifra tu negde oko 18 milki, ajde neka i je 20. Nije pravi plejmejker, više je neki combo guard, a koliko se sećam povređuje se sa vremena na vreme, mada je manje više durable. A i da su ga platili 18 milki - šta će im? Zar nemaju dosta igrača sličnog profila (doduše, manjeg kvaliteta)?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

realna cifra je ona koja se postigne na FA. ma jasno, tesko ce do nikako brunson doneti kakav znacajan napredak, samo se dalje zakopavaju sa dugorocnim ugovorima koji niko nece zeleti 

 

prestao sam da se nerviram oko toga, nema poente 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Meni Brunson nije nikakav game changer TBH, okej igrač.

 

1 minute ago, zastotako said:

Brunson vredi 29,7 miliona po Hollingeru, naravno kakve veze on ima. 

 

možda bi u teoriji bio i shodno tome vredeo takve novce kada bi pažljivo sagradio ekipu tako da imaš defanzivne savante i prangijatore a i makar jednog igrača koji može da razvali odbranu svojim individualnim grejtnesom.

 

u knicks kontekstu će on imati 20pts, 7ast i šta već ali knicks tim nije konstruisan na dobar način da brunson napravi razliku.

pri tome on mora da radi za svaki poen, jer, too little a nije ni neki lik koji brzinom rešava protivničke odbrane.

 

dobar igrač ali besmislen za knickse koji imaju quickleyja i mcbridea na rookie ugovorima a randlea i fourniera na dugoročno promašenim.

ljudi se nadaju da će brunson da unclockuje randlea na neke norme bliže pretprošloj sezoni ali mislim da je to ludom radovanje.

 

knicksi su baš primer franšize koja teži mediokritetstvu. nemaju strpljenja da istankuju ciljano sezonu dve kada se pojavi dobra klasa, nemaju živaca da razviju te okejiš mlade igrače, onda se sete da zapnu za jedan dan da srede poziciju za npr jaden iveyja, pa kad to ne uspe, hajde da damo dugoročni shitload of money još jednom FA igraču kojeg s'razlogom ne jure contenderi.

 

evo bostonu fali plejmejker kao ta kockica koja ih možda deli od titule, opšti je konsenzus.

čak imaju i tatuma i browna kao te gorepomenute razbijače dobre odbrane individualnim talentom i generalno posloženu ekipu ali im ne pada na pamet da jure takvog lika, iako bi skoro sigurno imao više smisla za njih nego za mnoge druge ekipe, uključujući i mavse a knickse da ne pominjem.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

sve sto sam video do sada da su dali, bilo za istovar kembe ili ciscenje cap spacea, je nebitno. 

 

nisu to nikakvi assets 

ako je vec iz nekog meni nepoznatog razloga dejounte murray dostupan za trejd, pre bih tu dao neke korisne assets, u pikovima i igracima 

 

on bi mi recimo bio idealan duo sa quickleyjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Knicksi su carevi loših poteza. Jedino su možda Kingsi lošiji. 

 

Mislim, dobar je Brunson - imao je 16.5 poena u regularnoj sezoni i 21 poen u proseku u playoff-u. Zna košarke lik. Ali ... $27.5 miliona godišnje?! Ja mislim da je realna cifra tu negde oko 18 milki, ajde neka i je 20. Nije pravi plejmejker, više je neki combo guard, a koliko se sećam povređuje se sa vremena na vreme, mada je manje više durable. A i da su ga platili 18 milki - šta će im? Zar nemaju dosta igrača sličnog profila (doduše, manjeg kvaliteta)?

To danas dobijaju dokazani plej of igrači, s obzirom da su krenuli max igrači da dobijaju po 40-50 miliona. Nije za očekivati da ovi ostanu da igraju za siću.

 

Branson ima sve, odbranu, sposobnost da proigrava druge, da nemilosrdno trpa. čist all round.

 

Mislim šta da kažu Lejkersi, plaćaju 47 miliona, ne znam kome. Takođe, min salary cap je rekordno visok, skočio je sa 112 na 122 miliona... Te pare koje bi dobio Branson su realno ništa, on se dokazao kao drugi igrač Dalasa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...