Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Sad čitam podatak da Warriorsi u Kerr eri nikada nisu pobedili finalnu utakmicu kada bi na poluvremenu gubili 7 ili više razlike. 

 

Ali ko takve gluposti hebeno iskopa? NBA, najjaca kosarkaska liga i najjaca liga glupih statistickih podataka.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

anunoby

 

Quote

Among the potential trade partners for an Anunoby deal, Portland is consistently mentioned as a possibility, along with Denver and San Antonio. The Blazers are expected to be aggressive with the seventh pick in trade talks as they look to get win-now talent back around Damian Lillard.

 

In the wake of Denver Nuggets President of Basketball Operations Tim Connelly’s sudden, unexpected, and quite frankly messy departure for the Minnesota Timberwolves, there is not a sense of confusion or uncertainty within the Nuggets. GM Calvin Booth has been increasingly involved in command day-to-day operations over the past two years, and assistant GM Tommy Balcetis has been there since Connelly arrived in 2013.

As such, instead of the usual period of trying to gain footing, Denver is expected to hit the offseason running. Both Will Barton and Monte Morris are believed to be available in trade talks from league sources outside Denver, while internally Denver is reciting a plan for aggressive moves to build a true contender around Nikola Jokic with Jamal Murray and MPJ returning for opening night.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gggggggg said:

sumnjam da ce to biti dovoljno za anunobyja...bilo bi lepo videti njega i gordona kao dva najbolja defanzivca.

Barton bi tu bio da se pokrije plata koju ima OG. Monte Morris i neki pick bi bilo ono sto Toronto stvarno dobija. Razlog zbog cega bi ovo Toronto uradio je sto ne mogu da plate sve igrace koji im dolaze na naplatu a Bartonu istice ugovor za godinu dana. E sad, da li je Morris, pikovi i resenje problema sa capom dovoljno da se pusti OG....to ne znam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije kao da Denver nema neki pik da isporuči Torontu koji se ionako okreće ka budućnosti i sklapanju tima oko Barnsa. 

 

Što se tiče kompatibilnosti, nije baš najjasnije, ali to bi značilo da bi OG igrao beka? 

 

Samo, ja mislim da im je takođe vreme da jure nekog beka šutera, jer to nemaju. Meni je velika neoumica u kakvom će se stanju Džamal pojaviti, od toga i zavisi titula.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Radalek said:

Barton bi tu bio da se pokrije plata koju ima OG. Monte Morris i neki pick bi bilo ono sto Toronto stvarno dobija. Razlog zbog cega bi ovo Toronto uradio je sto ne mogu da plate sve igrace koji im dolaze na naplatu a Bartonu istice ugovor za godinu dana. E sad, da li je Morris, pikovi i resenje problema sa capom dovoljno da se pusti OG....to ne znam.

 

jasno je to. samo nisam siguran da ova dva igraca + pikovi su najbolje sto toronto moze da dobije za anunobyja. cenim da nije. 

 

trebaju jos vratiti gary harrisa i doziera, cisto da se jos pojaca odbrana.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Nije kao da Denver nema neki pik da isporuči Torontu koji se ionako okreće ka budućnosti i sklapanju tima oko Barnsa. 

 

Što se tiče kompatibilnosti, nije baš najjasnije, ali to bi značilo da bi OG igrao beka? 

 

Samo, ja mislim da im je takođe vreme da jure nekog beka šutera, jer to nemaju. Meni je velika neoumica u kakvom će se stanju Džamal pojaviti, od toga i zavisi titula.

Nije ni meni jasno kakav je plan. Nije toliko bitno da li bi OG igrao beka u napadu, Denver ionako izgleda kao positionless napad vise nego maltene bilo koja druga ekipa lige jer imaju Jokica. Ako oni misle da OG moze da cuva sve od 1-3 u odbrani (sto moze), to je sve sto je bitno.

23 minutes ago, Dracarys said:

Nije kao da Denver nema neki pik da isporuči Torontu koji se ionako okreće ka budućnosti i sklapanju tima oko Barnsa. 

 

Što se tiče kompatibilnosti, nije baš najjasnije, ali to bi značilo da bi OG igrao beka? 

 

Samo, ja mislim da im je takođe vreme da jure nekog beka šutera, jer to nemaju. Meni je velika neoumica u kakvom će se stanju Džamal pojaviti, od toga i zavisi titula.

Meni je Dort tu neki wet dream, idealan igrac za sve sto Denveru nedostaje trenutno. Top 5 odbrambenih igraca na perimetru a itekako ume da isporuci u napadu ako ima prostora sto bi itekako imao kad ima pored sebe Jokica, Murraya i MPJ-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uff, Dort je stvarno jedan od najmoćnijih igrača u odbrani na beku. Mislim da bih pre čak i njega uzeo, nego OG-a. Samo je veliko pitanje, koliko je on dostupan za trejdove. 

 

Nema šta, Denver obavezno ovog leta mora dovesti nekog opasnog defanzivca koji bi branio bekove, za ''teškaše'' je tu Gordon. LBJ/Luka/Kavaj

Link to comment
Share on other sites

anunoby je bolji u defanzivi imo. 

 

sad gledam dort ima losije brojke od anunobyja kada se gleda ofanziva. iznenadjujuce. 

 

prednost dorta je sto bi trebalo da bude jeftiniji (neverujem da ce bas imati ugovor od 18-20 miliona) i to sto je zdraviji od anunobyja, koji ima neke povredice u poslednjih nekoliko sezona. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

anunoby je bolji u defanzivi imo. 

 

sad gledam dort ima losije brojke od anunobyja kada se gleda ofanziva. iznenadjujuce. 

 

prednost dorta je sto bi trebalo da bude jeftiniji (neverujem da ce bas imati ugovor od 18-20 miliona) i to sto je zdraviji od anunobyja, koji ima neke povredice u poslednjih nekoliko sezona. 

Slazem se, Dort bi nekako bio logicniji, ali verovatno nije dostupan. Mada Booth ce da ide all in izgleda, mnogo agresivnije od Connelija tako da ko zna. Ova ista ekipa Denvera ako ode sa Morrisa i Bartona u backcourtu na Muraya i OG/Dorta je automatski contender u naredne 2-3 godine tako da se ne bi iznenadio da daju sve sto imaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...