Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Konačno se pojavio Jaylen, bez njega Kelti izgledaju jalovo. Imaju odličan rezultat, ali uz ovoliku količinu ciglarenja od strane protivnika nije ni čudo. Heat ima jednu od najgorih šuterskih utakmica koju sam gledao, okean s palube broda ne mogu da pogode. Šut 22-72, užassss!!! :ajme: Evo sad 22-75! :Hail:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je serija resena kad se Butler povredio. Rasturao je i pravio razliku u svakom mecu, dok poslednje 2 utakmice nemocno deluje

Veliki hendikep je i izostanak Herroa. Koliko samo promasaja i cigli, tuzno za gledati, ali ekipa je potpuno ranjena i bez energije

 

  Ni Boston nista ne igra, samo sto ubaci poneki sut vise. Ova dvojica odvratnih siledzija se nece dobro provesti protiv Warriorsa

 

Link to comment
Share on other sites

Valjda je jasno da Butler igra na silu, prosto ne moze

Na kraju Miami kako je proveo regularnu sezonu u povredama i rotiranju raznih igraca, tako i zavrsava sezonu

Mozda cak bolje i GS da osvoje nego ovi zeleni smecari kojima se otvorilo zbog povreda drugih ekipa

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

Mozda cak bolje i GS da osvoje nego ovi zeleni smecari kojima se otvorilo zbog povreda drugih ekipa

"Zeleni smećari" su najbolja i najdominantnija ekipa poslednja dva meseca regularne sezone. Nije mišljenje, činjenica. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Lowry izgleda kao da je dobio na lutriji mogućnost da učestvuje na nba meču.

 

Kao i uvek. Jbga tako je to kad nemaš šut, moraš na silu.

 

 Nema sut sa poludistance ??

 Jasno se vidi razlika u prve 2 utakmice i nakon povratka posle pauziranog poluvremena, da nije ovako deep in the playoffs ne verujem da bi igrao

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...