Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Spustio je Dalas ritam, zanimljiv dvoboj u G5

Finix mora vise da koristi Ejtona, koji je uspeo da zabaguje pred kraj tako sto je imao otvoreno polaganje i cimnuo unazad ;D 

Luka ovako "rano" u karijeri ima neverovatnu igru ledjima, mada to ga krasi od samog pocetka... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo držanje Powel-a u petorci više nije ni smiješno, već tragikomično! :ajme: Em se gubi spejsing, em čovjek ne može skok da uhvati - potpuna katastrofa. Pored Maksija i Bertansa ne bi smio da dobije više ni sekunde na parketu u ovoj seriji...

Link to comment
Share on other sites

Poceo i Doncha da uzima alibi stepback 3 suteve, ne ide mu se vise u meso

 Kakvu kamenicu je opalio Bertans cim je usao ;D Ne ide ni Spensera

 Koliko Sunsima dobro ide evo i americki Vasa Micic se upisao

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RatzenStadt said:

Inace, da izjavim da sam jako razocaran igrom Milvokija.


NBA regulare gotovo da ne pratim poslednje tri godine, zato ne budite iznenadjeni kad kazem da sam iznenadjen losim protokom lopte, stagnacijom u fazi napada, totalnim odsustvom kreacije i improvizacije medj' Jelenima.

Budova (tj moja) Atlanta je igrala dosta leprsavo, lepo za oko, raznovrsno u napadu. Verujem da razloge treba potraziti i u igrackim karakteristikama, i razlikama koje postoje u sastavima izmedju te Atlante i ovog Milvokija, al' opet...
Ovo sto gledam u reziji Milvokija je "iso fest" Janisa i Dzruea, a da je Kejt tu, kanda bi se samo prikljucio spomenutoj dvojici kao dodatna opcija za napad izolacijom.

Sinoc su igraci Milvokija, izuzimajuci Dzruea i Janisa, sutirali trojke kombinovano 8/15. Premalo suteva, uzimajuci u obzir to da svi imaju reputaciju dobrih trojkasa. Bitno da je Janis sutnuo 25 u ovoj plef of seriji, a pogodio 4 cini mi se. Ne znam zasto i dalje insistira. Razumem da mu je Bud dao odresene ruke na konto kompletnog doprinosa, ali ne razumem njega, zasto forsira. Njegov sut za 3 je najbolji moguci scenario kojem se Bostondzije nadaju kad su u fazi odbrane.

 

ne znam da li ću sad lupiti ali ubeđen sam da sam prošle sezone pročitao podatak kako middleton inicira najviše pnp/pnr akcija u rosteru;

dakle, nije samo puko streličarstvo (i odbrana) ono što nedostaje bucksima kada je khris out, već i raznovrsnost u napadačkim opcijama, jer iz tog iniciranja pnp/pnr seta, obično imaju triple-threat situaciju + nekoliko opcija za šut, od khrisovog pouzdanog midrangea, preko finištiranja na obruču, do otvorene trice koja dolazi iz pomeranja odbrane i kreiranja viška.

 

u tom smislu, nije ni čudno da bucks napad stagnira bez middletona.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, greenenvy said:

 

Sve razumem sta si napisao. Ali voleo bih da mi neko priblizi ko je gledao proslogodisnju seriju Bruklina sa njima i ovu seriju Bruklina sa Bostonom, gde je to bas Bruklin toliko drasticno drugaciji

 

Ako se ne varam, Durant, Harden i Irving su tu seriju odigrali zajedno 1 minut. One 2 pobede na pocetku su fakticki odigrali KD i Irving. Trecu pobedu Bruklina je Durant igrao sam fakticki. Pre toga se povredio Irving, a onda se Harden vratio i igrao katastroficno zadnje 2, 3 tekme. Jeste da sad nije igrao Harris, ali opet imali su Seth-a koji im prosle godine tu nije bio na raspolaganju. 

 

 

Na poziciji pomoćnog trenera

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja Morant ima bone bruise. Želim mu najbrži i najpotpuniji mogući oporavak i da nastavi da daje preko 50 poena i da leti, da pripazi sa doskokom jer se plašim da će da se povredi jače i to meka tkiva nedajbože. Napominjem i da mi je sigurno jedan od 5 najomiljenijih i najgotivnijih igrača lige.

 

A od onog ološa od trenera ne očekujem ništa. Ponašanje i cela spika mu više priliči fudbalskom treneru dečkića od 12 godina iz Crne Reke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nećemo više o tome. Treba smisliti način da barem 2 od 5 igrača počnu a pogađaju trice at a high clip i da poželimo da nam se Kerr vrati u voznom stanju. U ovom plejofu je bio ekšli prilično dobar tokom utakmica, osim brainfarta sa pokušavanjem trika protiv Denverćana.

Link to comment
Share on other sites

Pogledah jutros drugo poluvreme PHX DAL, baš ozbiljna košarka domaćina. 

 

Nekako mi Finiks deluje kao ekipa koja najviše menja u toku tekme, ukoliko postoj potreba. Ove ostale koje sam gledao, a gledao sam dosta, izađe se sa nekim planom, ako to ne uspe, raspad.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...