Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Posteno, mada slucaj nikad nije ni postojao...

 

Jedno je kada se diskutuje o dobrim/losim partijama pojedinaca ovo je nesto sasvim drugo. 

 

3 nivou ispod bilo kakve podloge za raspravu.

 

U pitanju je ili teska bolest ili tezak bezobrazluk, treceg nema...

 

Kao da si odlican programer radis android i imas platu 3000 eura, dodje poslodavac i da digne ti na 10.000 hiljada ali te zamoli da krenes da caprkas malo i po pitonu informativno, cisto ds uletis nekad bez ikakvog pritiska ako ne ide,ne ide...

 

Ti pristanes na to i narednih 5 godina se pravis lud i nista ne preduzimas po tom pitanju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Posteno, mada slucaj nikad nije ni postojao...

 

Jedno je kada se diskutuje o dobrim/losim partijama pojedinaca ovo je nesto sasvim drugo. 

 

3 nivou ispod bilo kakve podloge za raspravu.

 

U pitanju je ili teska bolest ili tezak bezobrazluk, treceg nema...

 

Kao da si odlican programer radis android i imas platu 3000 eura, dodje poslodavac i da digne ti na 10.000 hiljada ali te zamoli da krenes da caprkas malo i po pitonu informativno, cisto ds uletis nekad bez ikakvog pritiska ako ne ide,ne ide...

 

Ti pristanes na to i narednih 5 godina se pravis lud i nista ne preduzimas po tom pitanju...

 

Sve je to super što ti pišeš, osim što podrazumevaš da imamo baš sve činjenice na stolu, kao u tvom primeru. A rekla bih da baš nije tako. 

 

Drugo je recimo Irving koji javno iznosi teorije zavere i sl. nego ovo; ali iz nekog razloga Simons je lik od kog je lako napraviti negativca (kao Vestbruk) jer njega baš boli briga. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Simmonsa.

Ma neko ga je savjetovao da moze da vrati lovu tako sto ce dostavljati medicinsku dokumentaciju da nije bio u mogucnosti da trenira i igra utakmice u Fili i da je nepravedno kaznjen a to pravda cinjenicom da nije u stanju da igra i u Bruklinu par mjeseci posle trejda. Presmijesna prica.

 

Potpisujem za decka da je zdrav vec mjesecima ali da ima bol u predelu k.... da bi igrao basket.

 

Iskreno, da sam KD bas bih prso jer jeste lud Russ i sve ali je itekako takmicarski nastrojen. O Klayu, Greenu i Stephu da ne pricam. Sad igra sa likom koji propusta meceve zbog toga sto jece da se vakcinise, drugi jurio striptiz bar a tog zamijenili sa likom koji u glavi nije cist, koji umislio da su mu svi neprijatelji.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

When I say I'm here with Kev, that entails us managing this franchise together -- alongside Joe and Sean," said Irving, who was referring to Nets owner Joe Tsai and general manager Sean Marks.

 

7 minutes ago, Miki28 said:

 

Ja bih Kajrija tako oterao u pizdu materinu, pa makar plaćao penale 8 godina...

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Iskreno, da sam KD bas bih prso jer jeste lud Russ i sve ali je itekako takmicarski nastrojen. O Klayu, Greenu i Stephu da ne pricam. Sad igra sa likom koji propusta meceve zbog toga sto jece da se vakcinise, drugi jurio striptiz bar a tog zamijenili sa likom koji u glavi nije cist, koji umislio da su mu svi neprijatelji.

pa sam je kriv valjda

 



Sto Nes? Jbg nije on kriv sto ima ravnozemljasa koji nece da se vakcinise i sisicu koji pokusava da povrati 20 milki tako sto prica pricu da nije u stanju da igra zbog bola u predelu k....

 

stoji da sam odgledao jednu ipo tekmu serije, ali ja stvarno tu nisam video bilo kakav pokusaj nesa da nesto promeni

isti iso od pocetka do kraja, iste rotacije isto sve

imas najboljeg trpaca danasnjice i izgleda ti kao rade zagorac?

bice da je onaj drugi trener uradio svoj posao, a ti nisi

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Ma neko ga je savjetovao da moze da vrati lovu tako sto ce dostavljati medicinsku dokumentaciju da nije bio u mogucnosti da trenira i igra utakmice u Fili i da je nepravedno kaznjen a to pravda cinjenicom da nije u stanju da igra i u Bruklinu par mjeseci posle trejda. Presmijesna prica.

 

Potpisujem za decka da je zdrav vec mjesecima ali da ima bol u predelu k.... da bi igrao basket.

 

Iskreno, da sam KD bas bih prso jer jeste lud Russ i sve ali je itekako takmicarski nastrojen. O Klayu, Greenu i Stephu da ne pricam. Sad igra sa likom koji propusta meceve zbog toga sto jece da se vakcinise, drugi jurio striptiz bar a tog zamijenili sa likom koji u glavi nije cist, koji umislio da su mu svi neprijatelji.

 

Moguce da je tako ali onda ne pravis jos veci cirkus sa zakazivanjem datuma povratka u sred play off serije posle pauze od godinu dana ne igranja...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Torontu nije problem odbrana nego napad. Ako se nekako dogegaju do 100 poena u igri su uvek. Meni je potpuni mindfuck da su ovo dobili bez FVV, pa jedini funkcionalni bek im je Trent a ni on nije neki dribler. Siakam sa ovom light Janis košarkom i Barnes kreiraju. Velika šamarčina za Sixerse. 

 

Harden za sad možda i LVP plej ofa s obzirom na reputaciju. 

 

U svakom slučaju, iz ove perspektive deluje da ne mogu nikako preko Majamija sve i da prođu Raptorse.

Доста су бољи без ФВВ у одбрани. Он се и у шампионској сезони распадао против Филе. И у одбрани и у нападу + сад вуче и неку повреду дуже време ако се не варам.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa sam je kriv valjda

 

 

 

 

stoji da sam odgledao jednu ipo tekmu serije, ali ja stvarno tu nisam video bilo kakav pokusaj nesa da nesto promeni

isti iso od pocetka do kraja, iste rotacije isto sve

imas najboljeg trpaca danasnjice i izgleda ti kao rade zagorac?

bice da je onaj drugi trener uradio svoj posao, a ti nisi

Mislim da ni on sam nije ocekivao da je ovakva situacija mada bilo je naznaka nakon rastanka Kyrie sa Lebronom a i sa Bostonom.

 

A to, pa Udoka mu je odrzao cas kosarke ali ajde opet da kazemo da nije bio u mogucnosti da radi sa kompletnom ekipom cijele sezone. Mozda sacekati jos sledecu sezonu pa vidjeti

Link to comment
Share on other sites

ALi Embiid je toliko... ne znam ni kako bih to nazvao. On sad proziva Hardena (!!) da treba da bude agresivniji i da više šutira. Ne znam, možda sam jednostavno postao matori drkoš. Zamišljam da naprave neki trejd i da Embid završi u Klipersima i da traži da Kawhi bude vokal lider, ili da u GSW treba više lopta da ide pod koš a ne prangijanje spolja ili ... ne znam. Ima nekoliko likova u NBA koje baš ne kapiram. Russ koji se ovde pominjao mi deluje neuporedivo prihvatljiviji i za saigrača i za zaposlenog u klubu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Moguce da je tako ali onda ne pravis jos veci cirkus sa zakazivanjem datuma povratka u sred play off serije posle pauze od godinu dana ne igranja...

 

 

To mislim da je islo pod pritiskom FO Netsa ali da je menadzer stavio veto na to. Lebron odradio to izokola, cisto da KD a posebno Kyrie popuse metlu😂😂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

 

FQrNFDfXsAEMGHO?format=jpg&name=small

Има и снимак тога. Ембид је гурнуо једног играча Торонта у другог и онда је Харден пао па за њим и Ембид.

https://www.nba.com/stats/events/?CFID=&CFPARAMS=&GameEventID=315&GameID=0042100132&Season=2021-22&flag=1&title=Achiuwa S.FOUL (P2.PN) (J.DeRosa)&sct=plot

 

 

 

 

 

Бонус флоп https://streamable.com/vjs4bj

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

Има и снимак тога. Ембид је гурнуо једног играча Торонта у другог и онда је Харден пао па за њим и Ембид.

https://www.nba.com/stats/events/?CFID=&CFPARAMS=&GameEventID=315&GameID=0042100132&Season=2021-22&flag=1&title=Achiuwa S.FOUL (P2.PN) (J.DeRosa)&sct=plot

 

 

 

 

 

Бонус флоп https://streamable.com/vjs4bj

Ovo nije ni flop, nema još ni termina za ove poteze.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Pa vi sad imajte srca da prozovete Rasa ili Bena pored ovakvih primeraka - KD, Embiid, Irving, Harden... Šta uostalom znači us managing the franchise, da li će zajedno kaditi halu ili praviti novu mapu sveta?

Pitaj LeGM, on zna odgovor😂 mozes i mog brata @delgado on je upoznat sa tim stvarima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...